Saltar al contenido

Огляд першого дня CES 2021: Здоров’я краде в центрі уваги телевізори

9 de abril de 2021

Перший день виставки CES 2021 не витрачав часу на початок роботи, а всі найвідоміші бренди виставляли оголошення в черзі одне за одним. Сюди входили LG, Samsung, Sony, Panasonic, TCL та Hisense, що, як очікувалося, означало, що це був вдалий день для любителів домашнього кінотеатру та аудіофілів. Але компанії так само прагнули показати, як вони адаптуються до епі пандемії за допомогою УФ-санітарії, розумних пристосувань для дому та вишуканих холодильників.

Змістовий покажчик

LG сильно покладався на здоров’я, але не знехтував OLED

Люди, які займаються йогою в масках LG

LG є традиційним якорем для CES, і це не змінилося, незважаючи на перехід шоу на віртуальний. Компанія представила гладку, плавну презентацію, яка відрізнялася від конкурентів. Це також показало найсильнішу пряму реакцію на пандемію. LG розпочала свою роботу не з телевізорами, а з очищувачами повітря – категорією продуктів, про яку лише коротко згадуватимуть, якщо взагалі, будь-який інший рік. Два особливих очищувачі привернули увагу – це носійний очищувач повітря LG PuriCare та портативний очищувач повітря PuriCare Mini. PuriCare Wearable, який виглядає як щось із науково-фантастичного фільму, є буквально очищувачем повітря, який ви можете прив’язати до обличчя, як хірургічну маску. PuriCare Mini, навпаки, – це невеликий очищувач розміром із типовий динамік Bluetooth. Вбудований літій-іонний акумулятор може живити його до восьми годин.

Телевізор LG OLED evo

LG збирається додати ультрафіолетову антибактеріальну технологію всі речі, так само. Сюди входить ваш холодильник, де деякі моделі LG використовуватимуть ультрафіолетове очищення для очищення насадки дозатора води між використаннями. Компанія також планує продати автоматизованого ультрафіолетового санітарного робота під назвою CloiBot, який обробляє двері, столи, стільці та все інше, що зазвичай використовується у спільному громадському просторі. Однак не надто захоплюйтеся цими продуктами. FDA заявляє, що «ефективність UVC-ламп у інактивації вірусу SARS-CoV-2 невідома», через відсутність даних про те, як вірус реагує на ультрафіолетове світло. LG також подбала про те, щоб виділити свою новітню OLED-технологію, яка називається OLED Evo, яка підтримує роздільну здатність до 8K і обіцяє покращену яскравість, одна область, де OLED не відповідає традиційним світлодіодним телевізорам.

Samsung був більш практичним

Спеціальний холодильник Samsung

Конференція Samsung, представлена ​​президентом компанії та керівником досліджень Себастіаном Сеунгом, відповіла на пандемію, застосувавши загальний огляд технологій розумного будинку. «Ми вважаємо, що, використовуючи правильну технологію, ми готові до кращого нормального стану», – сказав Сеун під час презентації Samsung на виставці CES 2021. «Той, де, крім усього іншого, ваш будинок набув більшого значення». На відміну від LG, Samsung не зосереджувався на продуктах охорони здоров’я, а натомість витрачав час на розмови про нововведення, які можуть затримати вас у здоровому стані та бути в тонусі, застрягаючи всередині. Компанія продемонструвала свою платформу SmartThings, яка при підключенні до побутової техніки Samsung може допомогти вам готувати, пропонуючи рецепти, що відображають інгредієнти на підключеному холодильнику, а потім синхронізуючи з розумною духовкою для автоматичного встановлення часу та температури приготування. Після того, як ви набрали калорій, спробувавши новий рецепт печива, ви можете спалити їх за допомогою Smart Trainer від Samsung – програми для тренувань для нової лінійки смарт-телевізорів компанії 2021 року. Він з’єднується із Samsung Health для надання послуг, подібних до Apple Fitness + або Peloton.

Телевізор MicroLED від Samsung

Звичайно, це не було б CES, коли Samsung не демонстрував нові телевізори, хоча компанія задихалася новими телевізорами з дивовижною швидкістю. Основною подією став 110-дюймовий телевізор MicroLED, телевізор вартістю 156 000 доларів, де кожен піксель – крихітний світлодіод. Це дозволяє імітувати якість зображення OLED без будь-яких мінусів, як можливе збереження зображення. Samsung також продемонстрував кілька нових роботів. Практичний лише один – JetBot 90 AI Plus, пилосос, який використовує камеру та технологію розпізнавання об’єктів AI, щоб уникнути проводів, шкарпеток та ніжок столу. Jetbot вийде у другій половині 2021 року. Samsung продемонструвала Bot Care та Bot Handy – пару подібних до Wall-E образів, яким Сон неочікувано пообіцяв, що “використовуватимуть технологію ШІ для того, щоб подбати про всі дрібниці у вашому житті . » Поки Bot Care та Bot Handy планують випуск цього року, незрозуміло, як саме вони будуть навчені працювати у вашому домі, натякаючи на те, що мрії про домашнього робота, який може мити посуд і прання, залишаться саме такими. Ціни та доступність не оголошувались.

TCL та Hisense діаграмують власний шлях

Міні-світлодіодний слайд TCL

LG і Samsung домінують на телевізійному ринку, але останніми роками їм кинули виклик дві відносно нові китайські компанії – TCL і Hisense. На виставці CES 2021 TCL просуває свою технологію MiniLED вперед, що компанія називає MiniLED ODZero. Це усуває розрив, який зазвичай існує між системою підсвічування світлодіодного телевізора та самою РК-панеллю. Головна перевага – розмір. Тіаго Абреу, керівник Центру промислового дизайну TCL, сказав під час презентації компанії, що «Технологія TCL ODZero пропонує вражаючий надтонкий профіль, якого ніколи раніше не бачили у світлодіодних РК-телевізорах». Тим часом Hisense займається банківським обслуговуванням лазерного телебачення. В основному це проектор, який використовує лазери замість однієї потужної лампочки. Лазерне телебачення може забезпечити яскравіше зображення, ніж проектор, і може проектувати зображення з основи, близької до оглядової поверхні, полегшуючи розміщення в типовому домашньому кінотеатрі. Незважаючи на обіцянки, лазерне телебачення виявилося дорогим, ціни починаються від 4000 доларів. Єдиною новою моделлю, анонсованою на виставці CES 2021, був 100L9Pro, 100-дюймовий лазерний телевізор, і Hisense не розголошує ціни та доступність.

Технологія в рулоні

Окрім нових телевізорів, TCL деякий час обговорював нові смартфони та планшети. Більшість із них не націлені на північноамериканський ринок, ціни вказані в євро. Однак мобільний підрозділ TCL мав кілька кращих технологій, щоб показати себе. Зірка – це концепція прокрутки планшетів TCL, пристрій, який згортається як прокрутка при зберіганні, але може бути розгорнутий на 17-дюймовий OLED-дисплей планшета. На даний момент це чиста фантазія, що стає очевидним у демонстрації TCL, яка показує, як це може працювати теоретично, а не як справжній функціональний планшет. Однак технологія OLED, яка постійно рухається, тепер є реальною, тому концепція на крок ближче до реальності.

Як TCL, так і LG продемонстрували менший, але більш практичний спосіб використання OLED-технології – смартфона з дисплеєм, який за потреби дещо розширюється в одному напрямку. TCL здобула перемогу в цьому конкурсі прототипів, показавши, як здається, справжнім функціональним пристроєм в руках людини, тоді як LG просто запропонувала технологію зі спеціальними ефектами під час її презентації. Нарешті, але, можливо, не менш важливим, TCL продемонстрував кольоровий дисплей eInk під назвою NXTPAPER, який він планує дебютувати на 8,88-дюймовому планшеті Android. Незважаючи на те, що він може відображати кольори та обіцяє високий коефіцієнт контрастності, NXTPAPER не включає власне підсвічування, тому для використання його в темних умовах вам знадобиться закріплене світло.

Sony представляє творчий талант

Актор на мотоциклі перед віртуальним екраном

Можливо, ви знаєте Sony найкраще як апаратний бренд, що створює ігрові консолі, телевізори та навушники, але це також сильна творча сила завдяки Sony Pictures Entertainment, PlayStation Studios та Sony Music Entertainment. Білл Баггелаар, виконавчий віце-президент і генеральний менеджер Sony Innovation Studios, прийшов розповісти про технологію Atom View компанії, яку він описав як «технологію на базі хмарних точок, яка дозволяє захопити реальний світ з неймовірними деталями та мати можливість внести це в ігровий движок в режимі реального часу, щоб залучити цей актив на світлодіодну стіну або на зелений екран ». Це дозволяє Sony розробляти надзвичайно деталізовані віртуальні моделі реальних локацій, які, у свою чергу, надають кінематографістам більшу гнучкість, ніж зйомки в тому ж реальному місці. Це дивна технологія, яку слід виділити на CES, яка, зрештою, нібито є шоу про побутову електроніку. Вибір Sony, щоб зосередитись на цьому, робить конкретне: ми маємо обладнання, щоб зробити такі детально розроблені віртуальні налаштування, і ми маємо творчий розум, щоб перетворити їх у фільми, телешоу чи ігри, які ви хочете пережити. А як щодо нових технологій, які можна придбати найближчим часом? Основною подією є наступне покоління телевізорів Bravia від Sony. Вони поєднають технологію OLED з найновішим процесором обробки зображень XR від Sony та підтримкою Purestream, фірмової технології Sony, яка обіцяє якість Blu-Ray над потоковою передачею. Sony також сильно поклалася на PlayStation 5, який, звичайно, вже вийшов. На жаль для геймерів, однак Sony не анонсувала нових назв, апаратних засобів і навіть периферійних пристроїв, хоча і нагадувала всім, що це Невідомі кінофільм у головній ролі з Томом Голландією повинен вийти в кінці цього року.

Що далі?

Завтра ми знову будемо на віртуальному шоу, тож стежте за оновленнями. Хочу більше? Подивіться все наше висвітлення виставки CES 2021 тут