Saltar al contenido

Огляд проектора Epson PowerLite 1795F

4 de abril de 2023

Проектор Epson PowerLite 1795F

Що нам подобається

 • Яскравість
 • Проектує зображення розміром до 300 дюймів
 • Бездротове проектування
 • Поставляється з чохлом для транспортування

Що нам не подобається

 • Не обов’язково портативний
 • Слабкий звук

Проектор найкраще підходить для любителів домашнього кінотеатру, які подорожують на короткі відстані, або для ділових поїздок.

3

Змістовий покажчик

Проектор Epson PowerLite 1795F

Проектор Epson PowerLite 1795F

в цій статті

Ми придбали проектор Epson PowerLite 1795F, щоб наш експерт міг ретельно перевірити та оцінити його. Продовжуйте читати, щоб отримати повний огляд продукту.

На перший погляд Epson PowerLite 1795F мене не вразив через його розмір і безліч попереджень і надписів, вибитих на ньому виробником. Здавалося теж додатковий, і я не міг зрозуміти портативності, незважаючи на те, що мене вразило те, що він постачався з футляром для транспортування. Після тестування я дійшов висновку, що такі проектори, як Epson PowerLite 1795F, створені для ділових і коротких поїздок. Epson PowerLite 1795F має бездротову широкоекранну продуктивність Full HD, а також потокову передачу Miracast. Ця тонка і легка модель забезпечує вражаючу яскравість 3200 люмен і роздільну здатність 1080p, що робить її ідеальною для контенту повної якості HD. Це марнотратство, і, можливо, невиправдане, якщо розглядати інші легкі проектори на ринку.

Дизайн: більший, ніж інші, але також багатий можливостями

Epson PowerLite 1795F досить потужний, але дуже потужний. Розміри приблизно 11,5 x 8,4 x 1,7 він має більше якісних функцій, ніж багато інших портативних проекторів, які я тестував, а саме високу яскравість кольорів і бездротову функцію. Двотональний проектор має коліщатко масштабування позаду об’єктива та керування фокусом, що допомагає отримати чіткіше зображення. Також у верхній частині проектора розташований чотирипозиційний регулятор із центральною кнопкою Enter, кнопкою ввімкнення/вимкнення, кнопкою «Додому», кнопкою «Меню» та кількома іншими. Ви також можете отримати доступ до цих та інших функцій за допомогою пульта дистанційного керування Epson. Що стосується портів і можливостей підключення, PowerLite 1795F має широкий набір портів, включаючи VGA, HDMI, відеовхід RCA та аудіовхід, а також порт USB Type-B і USB Type-A порт. Проектор може підключатися до бездротової мережі через вбудований модуль і підтримує потокову передачу Miracast із сумісних пристроїв. Порт HDMI також підтримує трансляцію з Chromecast, Roku або пристрою з підтримкою MHL, а також пристрій підтримує проекцію з пристроїв iOS і Android із встановленою програмою Epson iProjection.

Проектор Epson PowerLite 1795F

Процес налаштування: середня складність

Процес налаштування для PowerLite 1795F був більш складним, ніж для інших, через його ширші можливості. Залежно від того, для чого ви його використовуєте, потрібно встановити програмне забезпечення та встановити з’єднання з бездротовою мережею, що, безумовно, займає більше часу, ніж просто підключення HDMI або USB. Однак це не дуже складно зробити за допомогою посібника користувача.

Якість зображення: чудова

Кольори були яскравими і добре насиченими. Як РК-проектор, його яскравість кольорів дорівнює яскравості білого. Зображення загалом були чіткими.

Проектор Epson PowerLite 1795F

Звук: слабкий

PowerLite 1795F має 1-ватний динамік, який одразу сказав мені, що цей проектор призначений для підключення до зовнішнього джерела динаміків. Під час тестування я цього не робив, але настійно радив би покупцеві враховувати це при покупці. Звук був ледве чутний.

Незважаючи на елегантний дизайн і чудову роздільну здатність, цьому проектору бракує хорошої якості звуку та загальної портативності.

Ціна: розтрата за будь-яким показником

Навіть для складного проектора 955 доларів – це марнотратство. У випадку з Epson PowerLite 1795F я не впевнений, що це можна виправдати. Незважаючи на елегантний дизайн і чудову роздільну здатність, цьому проектору бракує хорошої якості звуку та загальної портативності. Втрачати таку велику суму грошей на проектор, який нічим не виділяється, здається, відверто кажучи, безглуздим, хоча якщо у вас є вільні гроші, тут є багато пропозицій.

Проектор Epson PowerLite 1795F

PowerLite 1795F проти Anker Nebula II

Важко порівнювати ці проектори на деяких рівнях, оскільки їхня форма та дизайн програмного забезпечення настільки різні, але після огляду обох я виявив, що кожен з них є інтуїтивно зрозумілим вибором для міні-проекторів. Обидва мають безліч варіантів скринінгу. Деталі PowerLite 1795F наведені вище, тоді як Anker Nebula II (див. на Amazon) пропонує Chromecast, Google Assistant, автофокус і набагато кращий динамік. Nebula II має короткий термін служби батареї, тоді як Epson не працює від батареї. З цих двох Capsule II виглядає ультрасучасним, продуманішим і оснащенішим за таку ціну.

Перегляньте інші наші огляди найкращих міні-проекторів на ринку сьогодні.


Остаточний вердикт

Це портативний проектор преміум-класу, незважаючи на якість звуку та зручність у подорожах.PowerLite 1795F — гідний проектор, який того вартий для тих, хто більше дбає про якість зображення, а не про портативність і аудіоможливості. Відверто кажучи, його необхідність підключати безпосередньо до джерела живлення не робить його таким зручним для подорожей, якщо тільки він не призначений переважно для офісу, а відсутність хорошої якості звуку ускладнює вибачення за ціну. Хороша якість зображення та просте налаштування дали цьому продукту 5-зірковий рейтинг на Amazon, але, на мій погляд, ви, швидше за все, впораєтеся з іншим продуктом.

характеристики

 • Назва продукту

  Проектор PowerLite 1795F

 • Бренд продукту

  Epson

 • Ціна

  955,00 доларів США

 • вага

  4 фунти

 • Розміри продукту

  11,5 x 8,4 x 1,7 дюйма

 • Яскравість

  3200 люмнів

 • Доповідачі

  Так