Saltar al contenido

Огляд Amazon Echo (4-го покоління).

3 de mayo de 2022
Що нам подобається

 • Новий круглий дизайн
 • Покращений звук
 • Включає Zigbee Hub
 • Вбудований датчик температури
 • Швидша обробка

Що нам не подобається

 • На один мікрофон менше
 • Займає більше місця на столі

Новий Echo (4-го покоління) — це потужний розумний динамік, який забезпечує велику цінність за ціну в 100 доларів.

4.4

Змістовий покажчик

Amazon Echo (4-го покоління)

Amazon Echo 4th Gen

у цій статті

Вступ

Amazon випустила версію 4-го покоління свого динаміка Echo, і він має абсолютно новий зовнішній вигляд. Це також зовсім інший розумний динамік під капотом. Що нового та відмінного в Echo? Як це працює? Я перевірив останнє покоління, щоб дізнатися.

Конструкція: більше немає циліндрів

З роками, коли Amazon випустила нові покоління колонок Echo, бренд почав відходити від довгої форми циліндра на користь коротшого та ширшого Echo. З новим Echo 4th Gen Amazon повністю відмовився від циліндра, а новий Echo має форму кулі. Круглий пристрій виготовлено з екологічно безпечних матеріалів, завдяки чому на Amazon він має позначку «Climate Pledge Friendly» і доступний у трьох різних кольорах: вугілля, льодовиково-білий або сутінково-синій. Я випробував модель білого льодовика.

Amazon Echo 4th Gen

Echo (4-го покоління) має висоту 5,2 дюйма, а діаметр – 5,7 дюйма. На додаток до сферичної форми, новий Echo також має тканину, яка покриває верхню частину динаміка, тому йому не вистачає жорсткої пластикової верхньої панелі для кнопкового керування. Більшу частину Echo покриває тканинна решітка, а чотири основні кнопки розташовані безпосередньо на верхній частині динаміка. Amazon розробив Echo для використання в будь-якому освітленні, зі злегка піднятими кнопками, щоб ви могли відчувати, що є що в темряві. Кнопка вимкнення мікрофона розташована в центрі для легкого доступу, а світлове кільце тепер знаходиться в нижній частині динаміка, тому воно висвітлює будь-яку поверхню, на якій він знаходиться, коли Echo знаходиться в темному або слабкому освітленні. Колонка має елегантний і сучасний дизайн. Він виглядає як дорогий і високотехнологічний пристрій, і він вписується в більшість предметів інтер’єру. Однак він займає трохи місця на столі або столі, тому його не так легко сховати в кутку, як його попередника. Це пристрій, який слід бачити — засіб для початку розмови.

Процес налаштування: дуже простий

Налаштувати Echo надзвичайно легко, і це займе лише кілька хвилин, якщо у вас уже завантажено програму Alexa. Однак для найкращого досвіду бажано переконатися, що додаток Alexa оновлено. У програмі Alexa у меню пристроїв ви вибираєте «+», щоб додати пристрій. Потім дотримуйтесь підказок, щоб додати динамік Echo 4-го покоління у свій будинок.

Amazon Echo 4th Gen

Якість звуку: краща музика, ніж будь-коли раніше

Echo (4-го покоління) має значні оновлення звуку. Echo має 3-дюймовий неонадієвий низькочастотний динамік і подвійні 0,8-дюймові високочастотні динаміки, що означає, що він має додатковий високочастотний динамік порівняно зі своїм попередником. Додатковий високочастотний динамік – це не єдине, що робить новий Echo кращим. Динаміки з підтримкою Dolby стратегічно розміщені в Echo для оптимального звучання, а новий круглий дизайн забезпечує кращу передачу звуку. Новий mdoel може навіть налаштувати свій звук на основі акустики приміщення, щоб забезпечити найкращу можливу якість музики — функція, включена в дорожчу Echo Studio. Під час тестування колонок я часто слухаю пісні, які включають низькі, середні та високі тони, як-от пісню Titanium Девіда Гетти за участю Sia. Я також слухаю пісні з різними типами басу, як-от Chains Ніка Джонаса і Comedown від Буша. Echo (4-го покоління) – це напрочуд потужний динамік з чистим звуком і яскравими басами. Музика звучить феноменально на Echo, і вона стає достатньо гучною, щоб грати по всьому будинку.

Echo (4-го покоління) – це напрочуд потужний динамік з чистим звуком і яскравими басами. Echo зберігає вихідний роз’єм 3,5 мм, тому ви можете підключити зовнішній динамік за допомогою гнізда 3,5 мм або за допомогою з’єднання Bluetooth. Ви також можете використовувати музику в кількох кімнатах і відтворювати музику на кількох пристроях Echo одночасно. Але особливої ​​потреби немає. Echo досить гучний, і він навіть підтримує Amazon Music HD.

Розпізнавання голосу: на один мікрофон менше

Echo тепер має шість мікрофонів замість семи. Перші кілька днів, коли я використовував Echo, у мене були проблеми з тим, щоб пристрій чув мене з будь-якої відстані. Я розмістив Echo у своїй вітальні на кутовому столі, а Echo Dot у мене на кухні, у сусідній кімнаті. У деяких випадках Дот чув мої команди з вітальні замість Ехо. Це тривало близько двох днів, а потім з’явилося, що Ехо зібралося. Я перемістив Echo в центральне місце в кімнаті, що теж допомогло. Після цієї початкової помилки у мене не виникло жодних проблем із тим, щоб Alexa почула мої команди, навіть за наявності фонових шумів, таких як розмови або запущені прилади. Новий Echo працює на першому поколінні Amazon Neural Engine Processor AZ1 — кремнієвому модулі, створеному для прискорення машинного навчання та розпізнавання мовлення, використовуючи менше пам’яті.

Amazon Echo 4th Gen

Характеристики: концентратор Zigbee і датчик температури

Голосовий помічник у новому (4-го покоління) Echo – це той самий Alexa, що й завжди. Ви зможете керувати своїми розумними домашніми пристроями, слухати мелодії, встановлювати процедури та виконувати всі ті ж навички Alexa, які ви могли раніше. Однак Alexa завжди вивчає нові навички, і Amazon оголосила про нові функції (незабаром), як-от Alexa Guard Plus, яка є моделлю функції Alexa Guard на основі підписки, яка надає вам доступ без рук до служби допомоги в надзвичайних ситуаціях та функцій безпеки та сповіщення для вашого дому. У нового Echo також є кілька інших хитрощів. З попередньою моделлю (3-го покоління) Amazon розробив Echo та Echo Plus, щоб вони виглядали і звучали однаково, з тими ж розмірами, динаміками та тим же тканинним об’ємом, але Echo Plus завжди мав концентратор там, де цього не було у Echo. Новий Echo 4-го покоління повністю усуває потребу в окремому Echo Plus, об’єднуючи два пристрої в один динамік, надаючи Echo вбудованим концентратором Zigbee і датчиком температури. Ви можете налаштувати і керувати пристроями, сумісними зі Zigbee, а також налаштувати пристрої розумного дому Bluetooth Low Energy (наприклад, розумні лампочки та датчики). За допомогою датчика температури ви можете сказати щось на кшталт: «Алекса, увімкни вентилятор, коли він досягне 75 градусів», якщо у вас є сумісний розумний вентилятор або вентилятор, підключений до смарт-розетки.

Це одна з найкращих розумних колонок, які ви можете купити за таку ціну.

Ціна: крадіжка за 100 доларів

Завдяки адаптивному аудіо та вбудованому концентратору Amazon взяв деякі з його потужніших функцій від інших динаміків Echo і включив ці функції в Echo за 100 доларів, що робить Echo надзвичайною цінністю. Це одна з найкращих розумних колонок, які ви можете купити за таку ціну.

Amazon Echo (4-го покоління) проти Nest Audio

Google покращив свою гру за допомогою Nest Audio — ще одного розумного динаміка за 100 доларів, який багато зосереджується на музиці та звукі. Також виготовлений з екологічно чистих матеріалів, Nest Audio має 75-мм вуфер і 19-мм високочастотний динамік, а також здатність адаптувати звук до кімнати. У Nest Audio на базі Google Assistant відсутній вбудований концентратор Zigbee, датчик температури або другий твітер. Якщо ви новий покупець або вже є користувачем Echo, вам, напевно, сподобаються широкі можливості, які ви отримуєте з Echo. Але якщо ви вже інвестували в Google Assistant, ви, ймовірно, віддасте перевагу Nest Audio.


Остаточний вердикт

Зовсім інше Ехо.Варто вкладення грошей, новий Echo виглядає краще, краще звучить і працює краще практично в кожній категорії.

технічні характеристики

 • Назва продукту

  Ехо (4-го покоління)

 • Бренд продукту

  Amazon

 • Ціна

  99,99 доларів США

 • Дата випуску

  жовтень 2020 року

 • Вага

  2,14 фунта

 • Розміри виробу

  5,7 x 5,7 x 5,2 дюйма

 • Колір

  Вугілля, сутінковий блакитний, льодовиковий білий

 • Гарантія

  Обмежено на один рік

 • Особливості

  Zigbee Hub, датчик температури, Dolby Audio

 • Сумісність

  Додаток Alexa (iOS 11.0+, Android 6.0+ або Fire OS 5.3.3+)

 • порти

  Вихід 3,5 мм

 • Підключення

  Дводіапазонний Wi-Fi підтримує мережі 802.11a/b/g/n/ac (2,4 і 5 ГГц), Bluetooth

 • Мікрофони

  6

 • динаміки

  3-дюймовий неодимовий вуфер і два 0,8-дюймові високочастотні динаміки

 • Що входить

  Echo, адаптер живлення (30 Вт) і Короткий посібник