Saltar al contenido

Огляд Amazon Kindle Paperwhite (7-го покоління).

15 de junio de 2022
Що нам подобається

 • Високоякісний дисплей з роздільною здатністю 300 ppi
 • Різноманітність налаштувань яскравості
 • Настроювані сторінки
 • Тривалий термін служби акумулятора

Що нам не подобається

 • Незграбний дизайн
 • Забита домашня сторінка
 • Не водонепроникний

Доступний за ціною Kindle Paperwhite (7-го покоління) задовольнить потреби пересічного читача, але йому не вистачає гідроізоляції нового пристрою.

4

Змістовий покажчик

Amazon Kindle Paperwhite (7-е покоління)

Kindle Paperwhite (7-е покоління)

у цій статті

Ми придбали Amazon Kindle Paperwhite (7-го покоління), щоб наш експерт-рецензент міг ретельно перевірити та оцінити його. Продовжуйте читати наш повний огляд продукту.

Протягом багатьох років Amazon постійно випускав ряд модних електронних читачів. Однак один з основних засобів для читання електронних книг залишився випробуваним і вірним: Kindle Paperwhite. Ми придбали один і протестували його протягом тижня, щоб побачити переваги та примхи цього пристрою. Найбюджетніший із варіантів, цей електронний читач 7-го покоління надає всі основні функції Kindle, як-от невеликий дизайн, фірмовий магазин Kindle, не змушуючи споживачів полегшувати свої гаманці.

Дизайн: трохи незграбний, але в цілому витончений

При розмірах 6,7 на 4,6 дюйма на 0,36 дюйма (HWD) Kindle Paperwhite досить маленький, щоб поміститися в гаманець. Він трохи важчий, вагою 7,2 унції. Спочатку це не є великою проблемою, але може стати проблемою, якщо тримати її протягом тривалого періоду. Пластикова рамка піднята навколо екрана, що надає йому трохи незграбнішого дизайну, але зменшує ймовірність того, що ви випадково торкнетеся екрана та перегортаєте сторінку без сенсу. Порт зарядки micro USB і кнопка живлення, розташована внизу пристрою, є єдиними плагінами на всьому пристрої. Вони трохи виступають, але це не впливає на використання пристрою — це лише відволікає від елегантного дизайну.

Kindle Paperwhite (7-е покоління)

Налаштування: швидко та легко

Крім самого Paperwhite, єдиний інший елемент, який поставляється з електронним читачем, — це кабель micro USB для зарядки будь-де. Було б непогано придбати настінний плагін, але це не так вже й важливо, оскільки, ймовірно, у вас вдома їх багато. Налаштування електронної читалки виявилося простим і легким. Він переглядає загальні налаштування, такі як вибір мови, налаштування облікового запису Amazon або створення його та підключення до Wi-Fi. Після жорстких налаштувань Amazon відфільтрував інші налаштування, такі як Goodreads, облікові записи соціальних мереж і батьківські налаштування. Вони є необов’язковими, тому якщо ви хочете почати читати та подумати про додавання облікового запису Goodreads, ви завжди зможете отримати доступ до цих функцій пізніше за допомогою кнопки «Налаштування» на домашньому інтерфейсі.

Завантажити книгу на Paperwhite дуже легко та зручно. Наприкінці налаштування Paperwhite надає екрани підручників, які показують споживачеві, що є в домашньому інтерфейсі та як цим користуватися. Поки багатолюдно, цей домашній інтерфейс дозволяє легко розрізняти розділи. Загалом на налаштування Paperwhite у нас знадобилося близько 10 хвилин, перш ніж ми могли почати пошук хороших книг у магазині Kindle.

Дисплей: багато варіантів налаштування

Kindle Paperwhite має шестидюймовий екран з роздільною здатністю 300 пікселів на дюйм (ppi), що обіцяє чітке, чітке читання, яке не буде напружувати очі. Paperwhite має 10 стилів шрифту, включаючи один під назвою OpenDyslexic, який призначений для людей з дислексією, і п’ять різних налаштувань жирності. Усе це призводить до чітких, чітких слів на сторінці без спотворень. Він також пропонує 24 рівня яскравості завдяки вбудованим світлодіодним підсвічуванням, щоб ви могли читати в затемненому літаку. Навіть читання біля басейну не складе труднощів, оскільки Paperwhite добре справляється з відблисками під будь-якими кутами і не заважає читати під прямими сонячними променями. Усі ці параметри створюють по-справжньому індивідуальний досвід, який не зашкодить вашим очам. Ми також тестували комікси на цьому пристрої. Хоча ви можете їх чітко прочитати, комікси відображатимуться лише в різних відтінках сірого, а розмір сторінок не завжди добре масштабується. Оскільки більшість коміксів мають яскраві кольори, це погіршує загальний досвід читання. Ви, безумовно, можете читати графічні романи та мангу на цьому пристрої, але він не ідеальний для коміксів.

Kindle Paperwhite (7-е покоління)

Книги: багато варіантів

Завантажити книгу на Paperwhite дуже легко та зручно. Просто зайдіть в магазин Kindle або Goodreads, і звідти ви зможете вибрати книгу, яка припаде вам до душі. Що нам дуже сподобалося в Paperwhite, так це те, наскільки він взаємопов’язаний з іншими додатками. Наприклад, Goodreads — це окрема програма (також належить Amazon), яка дозволяє користувачеві переглядати огляди книг, середні рейтинги зірок та коментарі інших. Ви можете додати книгу до свого «Списку для читання», і коли ви будете готові, вона буде збережена через Goodreads на головному екрані. Потім ви просто торкніться його, і він під’єднає вас до магазину Kindle для покупки. Самим Kindle Store дуже легко маневрувати. Введіть книгу, яку ви хотіли б придбати, і, як додаток Amazon або версія для настільного комп’ютера, ви побачите результати. Один незначний недолік, який ми помітили, полягав у тому, що клавіатура повільно реєструвалася і не розпізнала деякі кнопки, які ми натискали. Уповільнення нашої швидкості введення допомогло переконатися, що натискання клавіш зареєстровані.

Kindle Paperwhite (7-е покоління)

На сторінці книги ви можете завантажити книгу на свій вибір. Середня електронна книга займає менше 10 МБ, тому вам не доведеться довго чекати. Ми змогли завантажити та почати читати книги протягом хвилини. Одна швидка та важлива примітка — Paperwhite потребує з’єднання Wi-Fi, щоб купувати та завантажувати книги. Це незначна неприємність, якщо ви в дорозі й побачите книгу, яка вам подобається. Крім того, коли ми протестували його з нашими місцевими бібліотеками, ми навряд чи зрозуміли, що формат EPUB (найпоширеніший формат електронних книг) не підтримується. Вам потрібно буде завантажити програмне забезпечення, як-от Caliber, і перетворити його у формат MOBI, який можуть читати Paperwhite та інші пристрої Kindle.

Батьківський контроль: бережіть дітей

На сторінці налаштувань батьки можуть налаштувати елементи керування, щоб натомість їх діти не відвідували додатки та книги. Ці елементи керування можуть обмежити доступ до веб-браузера, магазину Kindle і Goodreads. Однією з приємних функцій Paperwhite є додаток «Kindle FreeTime». Використовуючи FreeTime, батьки можуть встановлювати цілі читання, значки та нагороди за читання книг. Просто створіть профіль, додайте кілька книг і встановіть цілі читання. Звідти батьки можуть контролювати вибір читання та цілі своїх дітей за допомогою простого інтерфейсу, при цьому переконавшись, що вони не купують зайві книги!

Зберігання: може бути краще

Ми протестували Paperwhite на 4 ГБ. Коли ми перевірили пам’ять на вкладці «Налаштування», ми помітили, що 1 Гб вже заповнено програмним та апаратним забезпеченням для пристрою. Це може здатися величезною частиною пам’яті для Kindle, тим більше, що ви не можете використовувати карту microSD, однак, якщо розглядати середній розмір файлу електронної книги, один ГБ даних все ще містить близько 1100 книг. Цього більш ніж достатньо, щоб носити бібліотеку з собою. Хоча ми хотіли б, щоб він містив на кілька гігабайт більше пам’яті, це не є проблемою. Якщо вона почне заповнюватися, ви можете видалити книги з пристрою, торкнувшись, утримуючи обкладинку книги на інтерфейсі, і натиснувши «Видалити з пристрою». Для тих, хто використовує Audible і віддає перевагу аудіокнигам, зверніть увагу: ця модель Paperwhite не сумісна з Audible.

Kindle Paperwhite (7-е покоління)

Термін служби батареї: читати протягом днів

Kindle славляться довговічністю батареї, і, тестуючи саме цей Paperwhite, ми повинні погодитися. Після початкового налаштування ми тестували його протягом тижня по кілька годин на день, граючи з функціями читання, Wise Words і Experimental Browser. Читання Paperwhite, здається, зовсім не розряджає батарею. Однак під час тестування Wise Words і браузера акумулятор розрядився занадто швидко, як нам подобається. Безперечно, продовжуйте читати на Paperwhite, якщо можете. За умови використання всього за тиждень ми впали до 37%. Без підзарядки він може працювати довше, але батарея, якщо врахувати використання програми, розряджається занадто швидко. Paperwhite стверджує, що для зарядки потрібно близько чотирьох годин, але ми помітили, що для цього знадобилося менше двох.

Kindle Paperwhite (7-е покоління) — чудова електронна програма для читання тих, кому потрібні лише основи. Повне вимкнення екрана також зберегло час роботи акумулятора. Слід зазначити, що Paperwhite рекламує книги, коли ви натискаєте кнопку живлення, а не вимикаєте. Спочатку це не так вже й страшно. Проте, коли ми продовжували тестувати, вони стали дратівливими, тим більше, що ми просто хотіли книги без реклами. Якщо натиснути та утримувати кнопку живлення протягом п’яти секунд, Paperwhite вимкнеться, але збереже вас від небажаної реклами.

Ціна: ідеально підходить для основ

Старша модель Kindle Paperwhite коштує менше 100 доларів, особливо з огляду на вартість деяких інших, більш важких моделей, які коштують понад 200 доларів. Незважаючи на те, що він не має всі переваги, які інші моделі можуть мати, як гідроізоляція, для звичайного електронного читача це більше, ніж трюк. Майте на увазі, що цей Paperwhite існує з 2015 року, тож цілком ймовірно, що Amazon припинить його випуск після того, як розпродасть останню частину свого запасу.

Kindle Paperwhite (7-го покоління) проти Kindle Paperwhite (8-го покоління)

Нещодавно Amazon представила нову модель Kindle Paperwhite, тому ми порівняли обидві, щоб побачити, яка з них все ще панує як правитель основних електронних читачів. У той час як дизайн старого Paperwhite трохи незграбний, новий Paperwhite має більш гладку конструкцію. Нова модель також має водонепроникні можливості — хороша якість, якої бракує старій моделі. Нарешті, новий Paperwhite також має більше пам’яті, вміщуючи 8 ГБ порівняно з 4 ГБ у старшій моделі. Ціна трохи вище, оскільки Paperwhite 8-го покоління коштує близько 100 доларів, що не є великою сумою, але може бути непотрібною, якщо вам не потрібні функції, які він пропонує. Якщо ви просто шукаєте електронний пристрій для читання, щоб засунути його у валізу чи вранці в дорогу, або якщо вам потрібен простий для базових потреб без цінника, тоді для ваших потреб буде достатньо старої моделі. Однак для того пляжного місця, куди ви летите, може знадобитися водонепроникність, і в цьому випадку ми б безумовно рекомендували витратити додаткові 20 доларів на нову модель. Прочитайте більше оглядів найкращих електронних читачів, доступних для покупки в Інтернеті.


Остаточний вердикт

Чудово підходить для основ, але не має деяких функцій у порівнянні з конкурентами.Kindle Paperwhite (7-е покоління) — чудова електронна програма для читання тих, хто хоче лише основ. Ціна є однією з найбільш привабливих, але якщо ви шукаєте більше функцій, як-от водонепроникність і більше місця для зберігання, то ви можете витратити трохи більше на модель більш високого класу.

Подібні продукти, які ми переглянули:

 • Amazon Kindle (2019)
 • Amazon Kindle Paperwhite (2018)
 • Amazon Fire HD 8

технічні характеристики

 • Назва продукту

  Kindle Paperwhite (7-е покоління)

 • Марка продукту

  Amazon

 • Ціна

  120,00 доларів США

 • Вага

  7,2 унції

 • Розміри виробу

  6,7 x 4,6 x 0,36 дюйма

 • Колір

  Чорний білий

 • Параметри підключення

  порт USB

 • Зберігання на пристрої

  4ГБ

 • Термін служби батареї

  До 6 тижнів

 • Гарантія

  1 рік з доступною розширеною гарантією