Saltar al contenido

Огляд Brother HL-L8360CDW

5 de marzo de 2023

Brother HL-L8360CDW

Що нам подобається

 • Швидкий друк
 • Бездоганна якість тексту та графіки
 • Легко налаштувати
 • Витримує дуже велике навантаження
 • Кілька варіантів бездротового друку

Що нам не подобається

 • Без сканера чи копіювального апарату
 • Погана якість фото

Якщо вашому офісу потрібен високоякісний принтер, здатний витримати велике навантаження, Brother HL-L8360CDW — це машина, яку ви шукаєте.

4.6

Змістовий покажчик

Кольоровий лазерний принтер Brother HL-L8360CDW

Brother HL-L8360CDW

в цій статті

Ми придбали Brother HL-L8360CDW, щоб наш експерт міг ретельно протестувати та оцінити його. Продовжуйте читати, щоб отримати повний огляд продукту.

Brother HL-L8360CDW — це офісний принтер AirPrint, який має потужність і вагу, необхідні для задоволення потреб робочого простору з великим навантаженням на друк. Будь-який член вашої команди повинен мати можливість легко підключатися до нього та друкувати з нього. Він швидко та надійно створює документи професійної якості та є чудовою робочою конячкою, якщо вам не потрібно нічого сканувати чи копіювати.

Brother HL-L8360CDW

Дизайн: професійний вигляд для професійного використання

З першого погляду стає очевидним, що Brother HL-L8360CDW — потужний принтер. Це кольоровий лазерний принтер, який можна очікувати в офісі середнього розміру — професійно сконструйований, міцний та інтуїтивно зрозумілий у використанні. Цей бездротовий офісний принтер має розміри 17,4 x 19,1 x 12,3 дюйма. Хоча це не найбільший принтер у світі, він точно не може ділитися з кимось столом. Він також не призначений для розміщення на підлозі, тому вам потрібно буде розмістити його десь на підвищенні, як-от стіл, стільницю чи підставку. Однак його бездротова конструкція значно полегшує пошук місця для нього. На цьому офісному принтері є два лотки для паперу. Нижній висувний лоток, з якого витягується папір, вміщує 250 аркушів. Це один із найбільш інтуїтивно зрозумілих компонентів цього принтера — будь-який офісний працівник зможе без проблем заправити його. Якщо опустити люк на передній панелі, другий лоток для паперу складеться вниз, передній лоток, який вміщує до 50 аркушів паперу. Коли панель відкрита, принтер витягуватиме папір із переднього лотка, а не знизу, що корисно, якщо вам потрібно швидко вставити додаткові аркуші для поточного завдання друку. Тут також можна покласти речі для спеціальних завдань друку, як-от конверти. Вихідний лоток для паперу вміщує до 150 аркушів паперу, цього більш ніж достатньо для будь-яких навіть великих проектів. При вазі 48,1 фунтів це важка машина. Хоча одна людина може переміщати та регулювати його, це, ймовірно, має виконуватися двома особами. Нам здалося, що його незручно носити з собою, і хоча нічого не йшло не так, ми могли сказати, що якщо ви впустите цей принтер, то можете сильно поранитися.

Кольоровий лазерний принтер, якого ви очікуєте в офісі середнього розміру — професійно розроблений, міцний та інтуїтивно зрозумілий у використанні. За простотою 2,7-дюймового кольорового сенсорного екрана бездротового принтера криється величезна потужність. Навігація в меню проста, і немає ніякої плутанини щодо того, що станеться. Головний екран надає миттєвий доступ до функцій і налаштувань принтера, а також миттєвий огляд рівня тонера. Цей L8360CDW також пропонує автоматичний дуплекс (двосторонній друк), і він працює досить добре. Хоча це подвоює час друку, це значно скорочує вартість паперу (і заробить вам кілька балів у вашому менеджері з постачання). Цей бездротовий принтер є потужною машиною. Щомісячний робочий цикл Brother складає 60 000 сторінок. Цього більш ніж достатньо, щоб розмістити невеликий бізнес або офісні приміщення з великими обсягами друку. Цей пристрій, безумовно, надмірний для домашнього офісу, якщо тільки ви не людина, яка багато друкує. У Brother є кілька функцій, які допоможуть утримати небажаних користувачів від вашого принтера. Головним з них є вбудований зчитувач карт NFC. Це дозволяє йому виконувати розширені завдання безпеки, такі як автентифікація бейджів користувачів для особистих користувачів і Active Directory для користувачів мережі. Майже кожен принтер на ринку сьогодні сумісний з операційними системами Windows і macOS. Хоча це добре для більшості, користувачі Linux часто мають менше вибору. Brother HL-L8360CDW був єдиним принтером AirPrint, сумісним із Linux, який ми протестували.

Brother HL-L8360CDW

Процес налаштування: настільки простий, наскільки це можливо

Сам розмір, вага та функціональність цієї машини можуть налякати людей, які ніколи раніше не встановлювали принтер, але з групи, яку ми тестували, це була модель, яка була найлегшою для використання. Посібник зі швидкого налаштування крок за кроком проведе вас через процес налаштування, але він досить простий, тому ви, ймовірно, зможете пройти його, лише дивлячись на зображення. В основному він складається з видалення пакувального матеріалу, вставлення паперу та підключення до мережі Wi-Fi. Встановити драйвери Brother HL-L8360CDW також було просто. Ви можете встановити їх безпосередньо з компакт-диска, що входить до комплекту, або завантажити з веб-сайту, зазначеного в посібнику зі швидкого налаштування. У будь-якому випадку це займає близько трьох хвилин. Ми роздруковували свій перший тестовий документ протягом 20 хвилин після того, як відкрили коробку. Будь-хто, хто має хоча б побіжне знання принтерів, зможе підключити його без проблем.

Brother HL-L8360CDW

Якість друку: те, що ви бачите на екрані, ви отримаєте на сторінці

Під час нашого етапу тестування ми використовували Brother HL-L8360CDW для друку сотень сторінок документів, включаючи юридичні форми, електронні книги, інформаційні бюлетені, календарі та електронну пошту.

Текст був чітким і чітким незалежно від того, який шрифт використовувався. Результати були чудовими за всіма напрямками. Текст був чітким і чітким незалежно від того, який шрифт використовувався. На всіх сторінках, які ми перевірили, ми жодного разу не побачили прикладу розмитого слова чи змазаного форматування. Графіка була плавною та чіткою, хоча ми помітили невелику пікселізацію в деяких випадках, які займали більше третини сторінки.

Brother HL-L8360CDW

Якість фото: не найкращий друг фотографа

Хоча це не його основна функція, Brother HL-L8360CDW може друкувати фотографії. Фотографії, які ми роздрукували на звичайному копіювальному папері, виглядали нормально, хоча зображення, які займали всю сторінку розміром з літерою, виглядали дещо піксельними (неочікувано для офісного лазерного принтера). Якщо ви хочете використовувати його як фотопринтер, у вас є можливість завантажити фотопапір у передній лоток, а потім надрукувати зображення так, як ви робите звичайний документ. Під час нашого етапу тестування ми надрукували більше десятка зображень на фотопапері за допомогою Brother HL-L8360CDW з неоднаковими результатами. Деякі знімки вийшли чіткими, з рівними яскравими кольорами та чіткими деталями. Однак частіше знімки виходили з помітною пікселізацією, дрібним кольором і смугами, які псували зображення. Ви можете отримувати дві-три фотографії в рамці кожні десять роздрукованих.

Brother HL-L8360CDW

Швидкість: швидкі результати для чорно-білих, кольорових, текстових і графічних зображень

Brother стверджує, що максимальна швидкість друку цього пристрою становить 33 сторінки за хвилину. Щоб перевірити це твердження, ми надрукували 100-сторінковий лише текстовий сценарій. Він вирішив завдання за три хвилини та 41 секунду, що не зовсім відповідає рекламованій швидкості, але все ж набагато краще, ніж струменеві принтери AirPrint, які ми тестували, яким потрібно було вдвічі або навіть утричі більше, щоб виконати те саме завдання. Ми надрукували наш тестовий сценарій вдруге, але з увімкненою функцією двостороннього друку. Двосторонній друк зайняв близько семи з половиною хвилин. Хоча це значне збільшення часу, він все одно набагато швидший, ніж такі продукти, як Canon Pixima TS9120. Цьому принтеру знадобилося 33 хвилини для двостороннього друку того самого документа. Ми також використали Brother HL-L8360CDW, щоб надрукувати 99-сторінкову книгу з насиченою кольоровою графікою, кожна сторінка якої на 90% складається з кольорів. Він виконав завдання за 13 хвилин і 15 секунд, приблизно сім з половиною сторінок на хвилину. Однак коли ми друкували більш загальні кольорові документи, як-от інформаційні бюлетені, календарі, резюме та електронні таблиці, це зазвичай займало лише одну-три секунди на сторінку.

Brother HL-L8360CDW

Варіанти підключення: дротове або бездротове…але переважно бездротове

Хоча ви можете налаштувати та використовувати цей принтер без жодного фізичного підключення до іншого комп’ютера, трапляються випадки, коли дротове підключення необхідне або навіть обов’язкове. Brother HL-L8360CDW дозволяє підключатися до мережі через кабель Ethernet або USB, але вам доведеться отримати кабель у ІТ-відділі, оскільки він не входить у комплект. Хоча драйвери для цього принтера легко знайти та встановити під час першого налаштування, ви можете пропустити це, якщо використовуєте пристрої Apple. Brother HL-L8360CDW підтримує AirPrint, що означає, що як тільки він під’єднається до вашої Wi-Fi, будь-який пристрій під керуванням iOS або macOS у тій самій мережі зможе виявити його та негайно надрукувати. Коли ми тестували цей принтер, ми встановили драйвери принтера Brother на одній машині, але не на трьох інших — для решти ми використовували AirPrint. Ми не виявили різниці в досвіді поза налаштуванням. Незалежно від того, надсилали ми документи на цей принтер із програми Pages з iPhone X чи податкову форму з iMac, цей принтер AirPrint завжди починав процес відразу після того, як ми клацали або торкалися «друк». Користувачі Android отримають схожі результати з Google Cloud Print, який працює приблизно за тим самим принципом, що й AirPrint. Такі програми Google, як Chrome, GMail і Docs, можуть виявити цей принтер, якщо їхній пристрій під’єднано до тієї ж мережі Wi-Fi, що й Brother HL-L8360CDW. Комп’ютери з ОС Windows також можуть скористатися перевагами функції Google Cloud Print, установивши програму Google Cloud Print. Однією з функцій, доступних на панелі керування принтера, є прямий друк. Це дозволяє друкувати документи та зображення безпосередньо з флеш-накопичувача USB. Ми підключили флеш-накопичувач із понад 30 ГБ документів на ньому, але коли ми прокрутили вміст, то виявили, що лише невелику частину з них можна надрукувати. Виявилося, що за допомогою прямого друку можна друкувати лише файли PDF або JPG. Усі документи й електронні таблиці, які ми мали у форматах Microsoft Word і Excel, не розпізнавались і не друкувались.

Ціна: варто того, якщо ваш офіс має великий обсяг друку

Brother вказав ціну цього бездротового офісного принтера на рівні 399 доларів США, що є гідною ціною за набір функцій і якість друку, які пропонує Brother HL-L8360CDW. Хоча це, звичайно, не бюджетна модель, вона варта своєї ціни для офісу з великим обсягом друку.

Brother HL-L8360CDW проти Brother MFCL3770CDW

Хоча можливості друку Brother HL-L8360CDW є чудовими, це не модель «все в одному». Немає варіантів копіювання, факсу чи сканування. Якщо вам потрібні ці опції, ви можете знайти їх у братському продукті Brother HL-L8360CDW за такою ж ціною, Brother MFCL3770CDW. Він трохи більший і важчий, але він оснащений планшетним сканером і пристроєм подачі документів. Однак ви обміняєте трохи швидкості на цю функцію. Brother повідомляє, що швидкість друку MFCL3770CDW становить 25 сторінок на хвилину.


Остаточний вердикт

Відмінна офісна робоча конячка.Brother HL-L8360CDW — це міцний, надійний принтер, який забезпечить вам тисячі сторінок високоякісних документів. Його функції AirPrint і Google Cloud Print спрощують підключення та друк із нього. Швидкість друку така висока, як можна розумно очікувати від професійного бездротового принтера, і хоча він не має стільки функцій, як деякі інші принтери Brother, він достатньо добре оснащений, щоб виправдати свою ціну.

характеристики

 • Назва продукту

  Кольоровий лазерний принтер HL-L8360CDW

 • Бренд продукту

  Брат

 • UPC

  0 12502 64642 6

 • Ціна

  399,00 доларів США

 • Дата випуску

  Березень 2017 року

 • Розміри продукту

  17,4 x 19,1 x 12,3 дюймів

 • Гарантія

  1 рік

 • Сумісність

  Windows, macOS, Linux, AirPrint, Google Cloud Print 2.0, Brother iPrint&Scan, Mopria, Cortado Workplace, Wi-Fi Direct, NFC

 • Кількість лотків

  2

 • Тип принтера

  Office Color Laserjet

 • Підтримувані розміри паперу

  Letter, Legal, Executive, A4, A5, A6

 • Варіанти підключення

  Ethernet, USB, Wi-Fi,