Saltar al contenido

Огляд Canon imageCLASS MF267dw

11 de diciembre de 2022

Canon Mf267dw

Що нам подобається

 • Доступна ціна
 • Настроювані попередні налаштування копіювання/сканування/факсу
 • Простий у використанні
 • Легкий для свого розміру

Що нам не подобається

 • Великий

Від друку базових документів до надсилання певних сканованих зображень багатьом клієнтам одним натисканням кнопки, Mw267dw робить громіздке керування документами легким, з мінімальними турботами та витратами.

4

Змістовий покажчик

Canon imageCLASS MF267dw

Canon Mf267dw

в цій статті

Ми придбали Canon MF267dw, щоб наш експерт міг ретельно протестувати та оцінити його. Продовжуйте читати, щоб отримати повний огляд продукту.

Майже для будь-якої операції потрібен універсальний принтер, який може надійно друкувати, копіювати, знімати та передавати, чи то для малого підприємства, якому не вистачає вільної спальні, чи для семизначної компанії, розташованої у багатоповерхівці Нью-Йорка. документи та інформацію надійно, день у день. Хоча існує близько півдюжини компаній, які виготовляють подібні AIO для дому та малого бізнесу, я розглядаю Canon imageCLASS MF267dw, чорно-білий лазерний принтер, який також має всі необхідні функції копіювання, сканування, і функції факсу, необхідні будь-якому бізнесу. Протягом останніх чотирьох тижнів я тестував пристрій, перевіряючи, чи відповідають його технічні характеристики реальній продуктивності. Нижче наведено мої думки про MF267dw після більш ніж 25 годин тестування апаратного та програмного забезпечення від Canon.

Canon Mw267dw

Дизайн: Форма понад усе

Я не буду прикрашати це. Цей універсальний принтер — справжній монстр. Звичайно, це не той повноцінний пристрій, який ви можете побачити в типовому офісному середовищі, але якщо у вас немає масивного столу, ви захочете знайти спеціальну полицю чи шафу для цього. Він має розміри 14,8 дюйма у висоту, 15,4 дюйма в ширину та 16 дюймів у глибину. Пристрій повністю чорний із невеликою ділянкою у верхній частині принтера, покритою напівглянсовим дизайном, який здалеку виглядає як штучне вуглецеве волокно, але крупним планом це просто текстурований ромбовий візерунок. З’ясувати, де саме розташовані всі функції принтера, непросто, оскільки не так багато етикеток, якими можна було б керувати. Як короткий огляд, верхня половина пристрою зарезервована для функцій копіювання, надсилання факсів і сканування, а нижня половина зарезервована для операції друку. Насправді, якщо ви подивіться через місце, де принтер подає папір після друку, ви зможете подивитися прямо крізь пристрій. Це разом із низкою стратегічно розташованих точок доступу виявилося надзвичайно корисним для діагностики та усунення застрягань та інших проблем, які виникли під час мого тесту на тортури. Передня панель, на якій розміщено чорно-білий РК-дисплей і кнопки, що використовуються для введення та навігації, нахиляється приблизно на 75 градусів. Цього діапазону виявилося більш ніж достатньо, щоб легко бачити друк і взаємодіяти з ним, незалежно від того, чи він ледве піднявся на стелажі, чи вище на полиці в офісі. Вбудоване підсвічування також дозволяє легко переглядати меню, навіть якщо навколишнє освітлення не ідеальне.

Процес налаштування: простий, але складний

Налаштування MF267dw може бути настільки простим чи складним, як того вимагає ваш сценарій використання. Якщо все, що вам потрібно, це базові функції друку/копіювання/сканування, налаштувати його так само швидко, як підключити його та підключити до комп’ютера через USB або бездротове підключення після під’єднання принтера до локальної мережі Wi-Fi. Щоб скористатися функцією автоматичного сканування в електронну пошту або можливостями факсу, потрібно глибше зануритися в налаштування, щоб підключити принтер до сервера електронної пошти за вашим вибором або підключити принтер до телефонної лінії за допомогою вбудованого з’єднання на ліву сторону пристрою.

Від базових потреб у друку та надсиланні факсів до складних попередніх налаштувань для надсилання певних сканованих зображень різним людям або підприємствам, він виконує роботу швидко, не витрачаючи гроші. Незважаючи на те, що більшість функціональних можливостей принтера на комп’ютерах під керуванням macOS і Windows здебільшого підключаються та працюють, завантаження драйверів Canon і програмного забезпечення для сканування може значно полегшити процес взаємодії з принтером, оскільки вам не доведеться переміщатися по пристрою. натомість можна керувати функціями копіювання та сканування безпосередньо з комп’ютера. Мені також сподобалося розміщення Canon лотків для паперу. Злегка перевернувши лоток у нижній частині пристрою, ви отримаєте доступ до основного лотка для паперу, а також багатоцільового лотка, який призначений для більш точного друку та вміщує лише один аркуш за раз. Деякі інші подібні принтери вимагають завантажувати папір із задньої частини пристрою або вимагають підняти інші секції, що іноді означає, що вам доведеться витягнути пристрій, якщо він розміщений під полицею чи шафою. MF267dw робить це так само просто, як перевернути передній лоток і завантажити відповідний носій. Моя єдина претензія з цього приводу полягає в тому, що багатоцільовий лоток може бути важко знайти, якщо принтер розміщено на нижній полиці чи поверхні, але мій випадок використання не вимагав більш точного методу подачі, тому він був не таким великим від buzzkill.

Продуктивність/підключення: швидкий і надійний

З вибаченнями перед деревами, чию деревну целюлозу мені довелося пожертвувати (і згодом переробити) для цього огляду, я надрукував понад 500 сторінок, іноді до 60 за раз, щоб перевірити можливості принтера, і поки це справа просто продовжується. Canon стверджує, що він може досягати швидкості до 30 сторінок на хвилину (PPM). Наразі моє тестування довело, що це саме так, і воно дещо змінювалося залежно від того, чи друкував я документ із великою кількістю графіки чи простий текстовий документ. Навіть після всіх цих відбитків у мене не було жодного випадку зминання, і наразі якість друку була незмінною від початку до кінця. Як згадувалося вище, налаштування MF267dw для бездротового з’єднання було досить простим, і після під’єднання Wi-Fi було легко друкувати з комп’ютера, ноутбука та мобільних пристроїв (як Android, так і iOS, за допомогою Google Cloud Print і AirPrint, відповідно). З моменту налаштування принтера майже місяць тому мені жодного разу не довелося повторно підключати принтер, навіть після відключення електроенергії через негоду в цьому регіоні.

Canon Mw267dw

Копіювання та сканування також виявилися досить інтуїтивно зрозумілими та корисними. Під час завантаження документів у верхній лоток для автоматичного копіювання або сканування принтер подасть звуковий сигнал, щоб сповістити вас, що документи достатньо далеко в лотку. Якщо вибрано опцію копіювання або сканування, документ автоматично подається та виводиться відповідно до вказівок. Цікава особливість, яку я помітив, полягає в тому, що принтер автоматично визначає, чи це один документ, чи їх стос, і автоматично завершує сканування, коли вихідного матеріалу більше немає. Хоча це здається тривіальним, деякі моноблоки вимагають від вас натискати «Продовжити» між сторінками, що може бути неприємним, особливо якщо це великий стос паперів, які потрібно відсканувати разом як єдиний документ.

Програмне забезпечення: непотрібне, але корисне

Принтером можна майже повністю користуватися без інсталяції спеціального програмного забезпечення Canon для сканування (Canon MF Scan Utility), тому програмне забезпечення не потрібне. Однак, якщо ви плануєте запускати та керувати функціями копіювання та сканування безпосередньо з вашого комп’ютера, ви захочете встановити програмне забезпечення. Сама програма є досить простою та більш-менш емулює меню та параметри, які знаходяться безпосередньо на принтері, хоча в дещо простішому для доступу інтерфейсі. Він навіть може надсилати скановані зображення безпосередньо до надійнішого програмного забезпечення для редагування сканованих зображень Canon, ScanGear, де ви можете налаштувати скановані зображення, щоб краще редагувати їх вигляд.

Ціна: саме там, де має бути

MSRP Canon для Mw267dw становить 249,95 доларів США. Однак майже в кожному інтернет-магазині вона коливається близько 190 доларів. Якщо ви шукаєте все-в-одному для бізнес-потреб, важко не рекомендувати пристрій за такою ціною.

Canon imageCLASS MF267dw — це міцний, надійний принтер AIO, який може впоратися з будь-яким завданням. Крім будь-яких проблем із внутрішніми компонентами, які можуть виникнути, тонер — це майже єдина постійна вартість, тому здебільшого купіть його, налаштуйте та забудьте. Картридж із тонером, що входить у комплект, розрахований на 1700 сторінок, а картридж із тонером високої ємності Canon розрахований на 4100 сторінок. Також доступні дешевші картриджі з тонером сторонніх виробників, які додатково знижують вартість сторінки. Як ми розповімо в розділі про конкуренцію нижче, Brother має подібні принтери в цьому ціновому діапазоні зі схожою функціональністю, але пропозиція Canon є переконливою, навіть за рекомендованою роздрібною ціною.

Canon Mw267dw проти Brother MFCL2720DW

Доступно багато універсальних пристроїв для дому/маленького офісу, але однією з найбільш паралельних моделей на ринку є Brother MFCL2720DW (див. на Staples). У більшості роздрібних продавців цей принтер коштує 230 доларів, приблизно така ж ціна, як Canon Mw267DW, який має майже ідентичні характеристики. Лазерний універсальний пристрій Brother MFCL2720DW може друкувати до 30 сторінок за хвилину, пропонує як дротове, так і бездротове підключення, використовує 2,7-дюймовий кольоровий сенсорний екран для навігації по меню та пропонує лоток для паперу на 250 аркушів. Окрім сканування та копіювання, MFCL2720DW також можна налаштувати для надсилання факсів і має вбудовану дуплексну функцію для двостороннього друку. І Brother, і Canon мають досвід роботи як з професійними, так і звичайними принтерами «все-в-одному», тому вибір між ними не помилиться. Зрештою, це зводиться до особистих уподобань, тому що самі по собі характеристики, ймовірно, не схилить вас до того чи іншого.


Остаточний вердикт

Майстер на всі руки. Canon imageCLASS MF267dw — це міцний, надійний принтер AIO, який може впоратися з будь-яким завданням. Від базових потреб у друку та надсиланні факсів до складних попередніх налаштувань для надсилання певних сканованих зображень різним людям або підприємствам, він виконує роботу швидко, не витрачаючи гроші. Звісно, ​​пристрій — монстр, але це те, що міцна полиця в кутку вашого офісу не може вмістити.

характеристики

 • Назва продукту

  imageCLASS MF267dw

 • Бренд продукту

  Canon

 • Ціна

  495,00 доларів США

 • Розміри продукту

  15,4 x 16 x 14,8 дюймів

 • колір

  чорний

 • Швидкість друку

  До 30 стор./хв (letter), 24 стор./хв (legal)

 • Роздільна здатність друку

  600 dpi

 • Ємність лотка

  250 аркушів