Skip to content

Огляд GoPro HERO9 Black

13 de Червень de 2022
Що нам подобається

 • 5K зі швидкістю до 30 кадрів в секунду
 • Чудова стабілізація
 • Водонепроникний корпус
 • Повнокольоровий РК-дисплей на передній панелі

Що нам не подобається

 • Без захисного корпусу
 • Ефективність при слабкому освітленні
 • Середня продуктивність нерухомого зображення

GoPro HERO9 Black — це провідна в своєму класі екшн-камера з відмінною продуктивністю відео 5K і неймовірно плавною стабілізацією, але поєднання високої ціни наклейки та відсутності захисного корпусу робить її сумнівним оновленням від HERO8 Black.

4

GoPro HERO9 чорний

GoPro HERO9 чорний

у цій статті

Ми придбали GoPro HERO9, щоб наш рецензент міг перевірити його. Продовжуйте читати, щоб отримати повний огляд продукту.

Одне покоління тому, з появою екшн-камери HERO8, GoPro вирішила застосувати дизайн без клітки, зробити сам пристрій водонепроникним і вбудувати монтажне обладнання прямо в корпус. Тепер GoPro HERO9 Black робить крок вперед, зробивши корпус пристрою більшим вперше за кілька поколінь. GoPro більш ніж компенсує незначне збільшення розміру за допомогою безлічі нових функцій, включаючи змінні кришки об’єктива. Чи варто перейти на цю екшн-камеру? Для багатьох користувачів, я вірю, це буде, хоча й не без досить великої преміальної вартості.

Дизайн: більше не завжди краще

Давайте звернемося до слона в кімнаті: з розмірами 2,8 x 2,2 x 1,3 дюйма (HWD) HERO9 Black, безумовно, більший за HERO8 Black (2,6 x 1,9 x 1,3 дюйма), але це все ще дуже крихітна екшн-камера, особливо для можливості запису. Завдяки такому збільшенню розміру GoPro надає нам більший акумулятор (що на 30 відсотків більше часу роботи акумулятора), підтримку знімних об’єктивів і великий РК-екран на передній панелі з попереднім переглядом. HERO9 Black зберігає «складні пальці» у нижній частині пристрою. Ці вкладки, представлені в HERO8, відкидаються з нижньої частини корпусу, щоб ви могли швидко встановити камеру та почати зйомку.

GoPro HERO9 чорний

Багато останніх змін GoPro були на користь відмови від захисного корпусу, попередньої вимоги до гідроізоляції в старих моделях, і замість цього намагалися втілити всі переваги прямо в корпус самого пристрою. На папері мені подобається дух цього напрямку дизайну, але правда полягає в тому, що GoPro був набагато безпечнішим всередині захисного корпусу, особливо від ударів і подряпин. Ви можете запитати, як я можу це знати? Звичайно, це не так, тому що я намагався прикріпити GoPro HERO9 Black на велосипед і пройшов три фути, перш ніж він впав з керма і тріснув заднє скло. Не будь смішним, читачу. GoPro радий продати вам старий захисний корпус як додатковий аксесуар за 50 доларів, але це виглядає як образа для пристрою, який коштує 449 доларів і раніше поставлявся з ним безкоштовно.

Дисплей(и): привітне доповнення

Одним з найпомітніших нових удосконалень HERO9 Black є включення переднього РК-екрану. Було б легко списати це як трюк, створений для одержимих селфі, але на практиці цей новий дисплей надзвичайно корисний. По-перше, так, новий дисплей робить HERO9 Black нескінченно кориснішим для відеоблогерів і тих, хто робить селфі. GoPro знає, що їх завжди загрожує витіснити смартфони. Їхнє невпинне вдосконалення нових функцій і функцій камери, безсумнівно, є захисним заходом. Звичайно, вони вже мають свою основну аудиторію користувачів, які продовжують «діяти» в екшн-камері, вистрибуючи з літаків і катаючись на гірських велосипедах через підступні ущелини, повні щойно заточених ножів. Але як щодо мам-блогерів і любителів пригод? А як щодо людей з 9 до 5, які хочуть записати свою щорічну подорож на байдарках?

Цей новий дисплей полегшує використання GoPro HERO9 Black як веб-камеру для зустрічей у Zoom. РК-екран на передній панелі дозволяє простіше бачити, що ви записуєте в режимі реального часу, і налаштовувати кадри ваших знімків. Це вся причина, чому ми робимо селфі замість того, щоб повертати камеру і робити витримку в часі. Задня камера завжди має кращу якість зображення, але зручність перевершує якість майже кожного разу. Цей новий дисплей полегшує використання GoPro HERO9 Black як веб-камеру для зустрічей у Zoom і як основну камеру для потокових сеансів Twitch. Ці дві речі самі по собі значно полегшують виправдання HERO9 Black. Задній сенсорний дисплей також трохи більший, що полегшує навігацію по меню, не відчуваючи головного болю від натискання неправильних кнопок.

Зрештою, це найкраще, що GoPro може запропонувати за будь-яку ціну.

Процес налаштування: простий і швидкий

GoPro HERO9 Black вимагає дуже мало зусиль, щоб почати використовувати вперше. Єдиною проблемою, коли спочатку діставали пристрій із коробки та встановлювати його вперше, була засувка дверцят збоку пристрою, яка вимагає дивовижної сили, щоб відкрити, тому стежте за нігтями. За цими дверцятами ви знайдете акумулятор, слот для карти microSD і порт для зарядки/синхронізації USB-C. Щоб запустити пристрій, у вас є кілька варіантів: кнопка живлення збоку або кнопка запису вгорі. При натисканні кнопка запису вмикає пристрій і відразу починає запис — це зручно, коли вам потрібно відразу перейти до дії.

GoPro HERO9 чорний

Заряджання акумулятора від розряду займає приблизно 3 години, що можна зробити за допомогою кабелю USB-C – USB-A, що входить у комплект. Однак, якщо ви не використовуєте комп’ютер для зарядки, вам доведеться постачати свій власний блок живлення.

Якість відео: невелика нерівність

Велика нова функція, яку увімкнув новий сенсор у GoPro HERO9 Black, — це можливість знімати відео до 5K зі швидкістю 30 кадрів в секунду. Для довідки, 5K становить 5120×2880 пікселів, у порівнянні з 4K при 3840×2160. Багато хто скаже, що це оновлення заради оновлення, але все ще є деякі незначні практичні переваги запису в цій новій роздільній здатності. Наприклад, це дає вам простір для похитування, щоб обрізати або збільшити кадр, зберігаючи роздільну здатність 4K — дуже зручно, коли ви не правильно сформували кадр. Як і його попередник, HERO9 Black також може записувати 4K зі швидкістю 60/30/24 кадрів в секунду. Найбільш розумне заперечення проти нового режиму запису 5K полягає в тому, що максимальна швидкість передачі даних досягає 100 Мбіт/с, незалежно від того, чи ви знімаєте 2,7K, 4K або 5K, що робить стиснення обмежуючим фактором більше, ніж роздільна здатність. Для тих, хто знімає що-небудь, орієнтоване на дії, я б вибрав 4K/60 замість 5K/30 в будь-який день тижня, просто тому, що мати вдвічі більше кадрів набагато корисніше, ніж мати трохи більшу роздільну здатність.

GoPro HERO9 чорний

GoPro HERO9 Black, безумовно, покращив загальну якість відео, але й тут дива не чекайте. Якість відео все ще страждає від значного шуму в будь-яких умовах, крім сонячних, і піддається помітній м’якості, яка очевидна під час відтворення відео на великому екрані.

Стабілізація: відмінна функція

Стабілізація – це одна з областей, де GoPro дійсно виділяється з натовпу. І давайте будемо чесними — їм справді потрібно добре працювати, враховуючи характер використання екшн-камер. HERO8 зробив великий стрибок вперед з HyperSmooth 2.0, а HERO9, можливо, зробив ще більший стрибок з HyperSmooth 3.0. Я був дуже вражений результатами, які мені вдалося отримати від HERO9 Black. Навіть коли я їхав по брукованій доріжці, настільки вибоїстій, щоб у мене боліла голова, самі кадри виглядали приголомшливо гладкими. Це, безумовно, інша ліга стабілізації, ніж ви могли б звикнути на старих екшн-камерах або навіть новіших смартфонах, які хваляться своєю ефективністю стабілізації.

Навіть коли я їхав по брукованій доріжці, настільки вибоїстій, щоб у мене боліла голова, самі кадри виглядали приголомшливо гладкими.

Якість фото: помітне покращення

Перехід від 12-мегапіксельних фотографій на HERO8 Black до 20-мегапіксельних зображень на HERO9 Black безумовно реєструє помітну різницю. Особисто я не роблю багато фотографій під час використання GoPro, але для тих, хто використовує режим фотозйомки для проміжної зйомки замість відео, це дуже гарне оновлення. Процес зйомки таймлапсів залишається надзвичайно простим, а навігація в налаштуваннях — легка.

Перехід від 12-мегапіксельних фотографій на HERO8 Black до 20-мегапіксельних зображень на HERO9 Black безумовно реєструє помітну різницю.

Особливості: більше для святкування

Якщо є одна причина вибрати GoPro HERO9 Black над конкурентами, то це має бути TimeWarp 3.0 — функція гіперлапсу GoPro. Він поєднує всі переваги GoPro в одній функції, від простоти використання до надійної стабілізації. HERO8 приніс нам TimeWarp 2.0 і разом з ним безліч корисних функцій, як-от автоматичний вибір швидкості та можливість натискання, щоб сповільнитися до нормальної швидкості. HERO9 робить ще один крок вперед, дозволяючи зменшити швидкість до половини швидкості. Можливість створити таке динамічне відео без необхідності нічого редагувати – це величезне благо для творців, які перебувають у дорозі. Ще одна чудова особливість – це ретроспективність. Це дозволяє зняти до 30 секунд відео, перш ніж ви не забудете почати запис. Ми всі бували в ситуаціях, коли ми пропустили постріл, тому що ми недостатньо швидко натискали кнопку затвора, і GoPro дає нам другий шанс за допомогою цієї функції.

Ціна: дорого, з застереженням

GoPro HERO9 Black, що продається в роздріб за 449 доларів, безумовно, не є недорогою екшн-камерою. Це трохи більше, ніж ми сподівалися, враховуючи дещо поступові покращення та той факт, що він порушує підтримку аксесуарів, виготовлених для HERO8 через зміну розміру корпусу. Однак наразі GoPro наполягає на прийнятті своєї програми підписки і пропонує HERO9 Black за 349 доларів з включеною 1-річною підпискою. Щоб було зрозуміло, і камера, і підписка коштують загалом 349 доларів США, що становить 100 доларів знижки порівняно з роздрібною. Крім того, вони додають додатковий акумулятор і карту microSD на 64 ГБ.

GoPro HERO9 чорний

Чому вони це роблять? Підписка GoPro — це підписка на 50 доларів США на рік, яка включає необмежене хмарне сховище, 30-50% знижки на магазин і заміну камери без запитань — підходить для двох замін на рік. Ви все одно платите, якщо камера пошкоджена. Імовірно, GoPro робить ставку на те, що після року служби ви захочете продовжувати платити за підписку. Мені здається, що знижка в 100 доларів США зовсім неважна, але ви вирішуєте, якщо ви хочете взяти участь у іншій підписці, яку, можливо, доведеться скасувати в майбутньому.

GoPro HERO9 Black проти GoPro HERO8 Black: кроки вперед, кроки назад

На папері HERO9 Black має все, що є у HERO8 Black, але лише трохи краще: відео 5K, плавніший HyperSmooth, кращий TimeWarp, 20-мегапіксельні фотографії. І все ж, якщо ви вже володіли HERO8 Black, дуже важко прийняти рішення про оновлення. Якість відео дійсно дуже схожа, і всі оновлення здаються незначними, коли приходить час діставати гаманець. Ситуація ускладнюється ще й тим, що медіа-мод для HERO8 несумісний з HERO9 — разом із будь-якими іншими аксесуарами, які залежать від форми пристрою. Тим не менш, якщо ви купуєте абсолютно нову камеру GoPro, як перший покупець або як людина, яка не оновлювалася протягом кількох циклів, отримайте HERO9 Black. Принаймні до тих пір, поки GoPro продає їх за такою ж ціною, як і HERO8 з пакетом підписки. Однак, якщо ви зараз користуєтеся HERO8 Black, я б відкинув цю тему.


Остаточний вердикт

Найкраще, що може запропонувати GoPro. Зрештою, GoPro HERO9 Black — це фантастична екшн-камера, яка покращує майже все, що нам подобається у використанні GoPro. Ми можемо стверджувати, що це недостатньо за ціною або що вони недостатньо щедрі на аксесуари, але зрештою, це найкраще, що GoPro може запропонувати за будь-яку ціну.

Подібні продукти, які ми переглянули:

 • Екшн-камера AKASO EK7000 Pro 4K
 • GoPro HERO7 чорний
 • Canon PowerShot SX740 HS

технічні характеристики

 • Назва продукту

  HERO9 Чорний

 • Марка продукту

  ГОУ Про

 • UPC

  818279026252

 • Ціна

  449,00 доларів США

 • Дата випуску

  вересень 2020 року

 • Вага

  5,57 унцій

 • Розміри виробу

  2,8 x 2,2 x 1,3 дюйма

 • Колір

  Чорний

 • Гарантія

  Обмежена гарантія 1 рік

 • Сумісність

  Windows, macOS

 • Максимальна роздільна здатність фото

  20 МП

 • Роздільна здатність відеозапису

  5120×2880 при 30 кадрах в секунду, 3840×2160 при 60 кадрах в секунду

 • Параметри підключення

  USB, WiFi, Bluetooth