Saltar al contenido

Огляд HDDErase v4.0

20 de julio de 2021

HDDErase – це завантажувальна програма знищення даних, яка працює, запускаючи диск, наприклад CD або DVD, або дискету. Оскільки ця програма запускається до завантаження операційної системи, вона може стерти не лише будь-яку операційну систему, але навіть ту, яку ви в основному використовуєте, як і будь-яку, що працює на диску C: Цей огляд стосується HDDErase версії 4.0, випущеної 20 вересня 2008 року.

Змістовий покажчик

Детальніше про HDDErase

HDDErase – це лише текстова програма, що означає, що немає жодних кнопок або меню, якими ви можете працювати з нею. Щоб розпочати, виберіть Завантажте безкоштовну програму Secure Erase на сторінці завантаження, щоб отримати hdd-erase-web.zip. Найпростіший спосіб використовувати його – із завантажувального ISO-зображення, що входить до завантаження, під назвоюHDDErase.iso. Ви також можете створити будь-який потрібний носій завантаження (дискета, диск, флешка тощо) і скопіювати файл HDDERASE.EXE файл до нього. Включений текстовий файл HDDEraseReadMe.txt містить деяку інформацію про те, як створити завантажувальний диск. Ви також можете прочитати наш посібник із записування файлу ISO-зображення, якщо вам потрібна трохи більше допомоги з цією частиною процесу. Єдиним методом дезінфекції даних, який підтримує HDDErase, є Secure Erase, але це, мабуть, найкращий із доступних методів.

Як використовувати HDDErase

Після завантаження програми на будь-якому пристрої, на якому вона встановлена, ви, швидше за все, можете просто трохи посидіти, поки вона повністю завантажиться, і дозволити прийняти параметри за замовчуванням. Ось як виглядатиме екран, якщо ви запускаєте HDDErase з диска:

 1. З’явиться кілька рядків тексту, а потім нададуть вам кілька варіантів запуску на вибір. Просто дайте екрану очікувати, щоб він вибрав найперший варіант Завантаження з emm386 (найбільш сумісний), інакше введіть 1 а потім натисніть Введіть.

  Якщо HDDErase не завантажується належним чином, ви можете повернутися до цього кроку та вибрати інший варіант із цього списку, ввівши номер поруч із ним.

 2. З’явиться більше рядків тексту, а потім з’явиться запит про використання компакт-диска або зміну його конфігурації. Нехай і цей екран екранується.

 3. Після того, як буде показано ще деякий текст, вам буде надана буква диска, яка відповідає диску. Тут ви фактично введете команди для використання HDDErase. Введіть HDDERASE. Якщо це не спрацює, спробуйте додати розширення файлу EXE до кінця, ввівши HDDERASE.EXE.

 4. На наступному екрані на запитання, чи хочете ви продовжити, введіть Y щоб запустити майстер.

  HDDErase, чи потрібно продовжити

 5. Натисніть будь-яку клавішу, щоб перейти до наступного кроку, який є лише застереженням.

 6. Майстер складається з додаткових запитів на підтвердження та інших запитань, які просто вимагають введення Y ще кілька разів.

 7. Якщо ви бачите екран з вибором пристрою, який слід стерти, знайдіть варіант, який насправді має щось поруч, а не те, що говорить НІЯКОГО. Знайшовши його, введіть літеру та цифру поруч із ним, наприклад P0.

 8. Для входу в меню параметрів на наступному екрані введіть Y знову.

 9. Введіть 1 на наступному екрані. Інші варіанти – це зміна активного жорсткого диска та вихід із програми без стирання жорсткого диска.

 10. Нарешті, введіть Y ще раз, щоб фактично розпочати стирання диска.

 11. Коли це буде закінчено, якщо вас попросять побачити сектор LBA, ви можете вибрати N закінчити або Y прочитати серійний номер та номер моделі накопичувача, який було стерто.

 12. Повернувшись до головного меню, введіть Е для виходу з HDDErase.

 13. Тепер ви можете вийняти диск, флешку тощо.

Плюси та мінуси HDDErase

Цей інструмент не дуже любить: те, що нам подобається

 • Стирає все на диску.
 • Підтримує єдиний вбудований метод санітарії жорсткого диска.
 • Дуже проста у використанні.
 • Підтримує стирання будь-якої операційної системи.
 • Невеликий розмір завантаження.

Що нам не подобається

 • Потрібно завантажитися з CD / DVD або дискети, щоб використовувати HDDErase.

Думки про HDDErase

Незважаючи на те, що HDDErase не працює з операційної системи, як звичайна програма, вона все ще дуже проста у використанні. Як ви читали вище, кілька разів потрібно ввести лише одну клавішу, щоб розпочати видалення жорсткого диска. Нам також подобається, що завантажені файли мають дуже маленький розмір. Приблизно приблизно 1–3 МБ ви отримуєте всі файли, необхідні для запуску програмного забезпечення. Якщо вам подобається простий інтерфейс HDDErase, але ви хочете отримати більше можливостей щодо методу дезінфекції даних, DBAN або CBL Data Shredder підійде краще, оскільки вони обидва підтримують кілька більше, ніж HDDErase.