Saltar al contenido

Огляд Kindle Oasis (2019).

15 de julio de 2023

Kindle Oasis (2019)

Що нам подобається

 • Бурштиновий екран легше для очей
 • Водонепроникність IPX8, що витримує бризки та занурення
 • Фізичні кнопки перегортання сторінок
 • Bluetooth увімкнено для прослуховування Audible
 • Варіант стільникового зв’язку

Що нам не подобається

 • Дорогий порівняно з аналогічними пристроями для читання електронних книг
 • Ще 20 доларів США за версію без реклами

Оазис – це те, чого варто витратити. Дисплей із регулюванням колірної температури створює тепло, схоже на папір, а рукоятка на задній частині гладкого алюмінієвого корпусу дозволяє комфортно використовувати однією рукою годинами.

4.2

Змістовий покажчик

Amazon Kindle Oasis 2019

Kindle Oasis (2019)

в цій статті

Ми придбали Kindle Oasis від Amazon, щоб наш експерт міг ретельно перевірити та оцінити його. Продовжуйте читати, щоб отримати повний огляд продукту.

Покупці розбаловані вибором, коли мова йде про пристрої для читання електронних книг. З базовими опціями до 100 доларів, Kindle Oasis є серйозним розтратом. За свої гроші ви отримаєте всі найкращі функції, які пропонує пристрій для читання електронних книг у преміальному пакеті, який не пропонує інший Kindle. Продовжуйте читати, щоб дізнатися, чи ми вважаємо, що ці преміальні функції варті грошей.

Kindle Oasis (2019)

Дизайн: ідеально підходить для використання однією рукою

Kindle Oasis має гладкий алюмінієвий корпус у двох варіантах кольору: Graphite Silver і Champagne Gold. Клиноподібний хват на спині сприяє захопленню однією рукою. Клин робить пристрій на 5 мм товщим з одного боку, але він все одно тонший за iPhone у чохлі. Кілька зайвих міліметрів з одного боку не змінять нікого, крім найбільш мінімалістичних легких мандрівників. Його розміри 5,6 x 6,3 дюйма ширші, ніж Paperwhite, завдяки великій рамці. Ми легко помістили його в рюкзак, набитий одягом. З точки зору функціональності, нам сподобалося додавання ручки. Клин природним чином переміщує вагу пристрою на вашу долоню для зручного захоплення. З такою гладкою задньою стороною приємно мати невелику виїмку, за яку можна триматися, і ми знайшли її зручнішою для тривалих сеансів читання, ніж Paperwhite.

За ціною 250 доларів США за версію з рекламою Oasis коштує дорого, але це наш перший вибір порівняно з Paperwhite попереднього покоління. Водонепроникний Kindle Oasis має рейтинг IPX8 для захисту від 6 футів води протягом однієї години, створений таким чином, щоб витримувати читання біля басейну, падіння у ванну та пролиття. Гортати сторінки за допомогою гортання все ще працює, але незважаючи на багато годин використання Kindle, ми все одно випадково виділяємо та постійно робимо нотатки. Фізичні кнопки перегортання сторінок повністю усунули це, і вони задовільно клацають і зручно розташовані на широкій рамці збоку, не відводячи руки від дисплея. Ліворукі читачі можуть перевернути пристрій, щоб отримати майже ідентичний досвід. Усе в збірці Kindle Oasis здається продуманим.

Дисплей: Нарешті налаштована колірна температура

Завдяки досить великому дисплею з високою роздільною здатністю, 7 дюймів і 330 ppi, Oasis чудово врівноважує портативність невеликого пристрою зі зручністю великого екрану. Скляний екран більш стійкий до плям, ніж Kindle Paperwhite з пластиковим покриттям, а в новій моделі додано регулювання колірної температури. 25 світлодіодів рівномірно освітлюють екран навіть по краях. Можна запланувати поступову зміну тепла світла навколо сходу та заходу сонця або змінити вручну в певний час. У найтеплішому місці дисплей має м’який бурштиновий колір, схожий на режим нічної зміни в iOS. Навіть вдень ми використовували регульоване тепло. Приблизно на 13 рівні Оазис має м’який, брудно-білий вигляд справжнього паперу. Це незначна зміна, але перехід від Oasis із трохи теплішим екраном до порівняно різкого білого кольору Paperwhite дозволяє легко оцінити різницю. Amazon хвалиться тим, що Oasis має «останню технологію електронного чорнила», але ніколи не пояснює, що це таке насправді. Попереднє покоління мало E-ink Carta HD. Якою б не була технологія, перемальовування електронного чорнила займає лише мить і не блимає на пристрої занадто часто.

Kindle Oasis (2019)

Налаштування: підключіть облікові записи та почніть читати

Налаштування Kindle Oasis відбувається швидко, знадобиться лише кілька хвилин, щоб вибрати мову, підключитися до Wi-Fi і увійти в обліковий запис Amazon. За бажанням ви можете підключитися до Goodreads, але на початку процесу не потрібні додаткові кроки. Ви можете негайно почати вибирати книги з бібліотеки Kindle або магазину для читання.

Екосистема: Amazon не може зрівнятися

Подобається це чи ні, Amazon домінує в просторі електронних книг. Amazon володіє Goodreads, найбільшим веб-сайтом для книжкових оглядів і каталогів. Інтеграція Goodreads в Oasis дозволяє оновлювати ваші досягнення в книзі, ділитися цитатами, позначати нові книги як «Я хочу прочитати» тощо. Усі параметри Goodreads легко доступні з панелі головного меню Oasis, і кожна книга пропонує кілька опцій, пов’язаних із Goodreads, коли ви торкаєтеся її. Інтеграція між ними виконана дуже добре.

Інтеграція Goodreads в Oasis дозволяє оновлювати ваші досягнення в книзі, ділитися цитатами, позначати нові книги як «Я хочу прочитати» тощо. Kindle Oasis із підтримкою Bluetooth добре поєднується з Audible, до якого можна отримати доступ із меню Store. Варто відзначити, що роз’єму 3,5 мм немає, тому вам доведеться використовувати Bluetooth-навушники. Наша скарга в цій області полягає в тому, що програми для читання електронних книг Amazon досі не підтримують аудіокниги від Overdrive або Libby (хоча стандартна підтримка електронних книг для обох доступна). Магазини Audible і Kindle, інтеграція бібліотеки з Libby і Overdrive, а також Kindle Unlimited поєднуються, щоб надати, здавалося б, безмежні можливості. Ненажерливі читачі матимуть доступ до більшої кількості вмісту, ніж вони могли б спожити.

Зберігання: Два варіанти розміру

З варіантами 8 ГБ і 32 ГБ Oasis має достатньо місця, щоб задовольнити потреби майже кожного. 6 ГБ, доступних користувачеві в моделі з 8 ГБ, достатньо для розміщення приблизно трьох тисяч електронних книг, але аудіокниги набагато більші (Audible оцінює розмір їхнього файлу в 30 МБ на годину). Якщо припустити, що середня тривалість книги становить 10 годин, наші підрахунки показують, що ви можете вмістити близько 20 аудіокниг при розмірі 8 ГБ або 100 аудіокниг при розмірі 32 ГБ. Якщо ви слухаєте багато аудіокниг, вам може знадобитися більший розмір, але ви можете легко обійтися меншим розміром, якщо вам не потрібно зберігати велику аудіотеку на пристрої.

Акумулятор: сильно змінюється залежно від користувача

За підрахунками Amazon, Kindle може працювати до шести тижнів на одному заряді, але більшість читачів не отримають такої тривалої роботи від батареї. Читання понад 30 хвилин на день, індексування щойно завантажених книг, увімкнення Wi-Fi або Bluetooth і навіть зміна яскравості — усе це входить у цю шеститижневу оцінку. Індексація робить усі завантажені книги доступними для пошуку, але це значно скорочує час роботи акумулятора, і його неможливо вимкнути. Щоб перевірити, як, на нашу думку, буде користуватися пристроєм пересічний читач, ми встановили яскравість на 16, тепло на 14, щоб відчути білизну справжнього паперу, і вимкнули Wi-Fi, оскільки він потрібен лише тоді, коли настав час завантажити нову книгу. З такими налаштуваннями наш акумулятор витримав трохи більше 15 годин. Людям, які регулярно читають, доведеться заряджати кожні 7-10 днів. Пристрій повністю зарядився менш ніж за три години за допомогою мікро-USB.

Ціна: варто витратити гроші

За ціною 250 доларів США за версію з рекламою Oasis коштує дорого, але це наш перший вибір порівняно з Paperwhite попереднього покоління. Чудова якість збірки, набір функцій і матеріали варті грошей, тому це наша найкраща винагорода.

Kindle Oasis

Kindle Oasis проти Nook GlowLight Plus

Альтернативою Oasis від Barnes & Noble є Nook GlowLight Plus за ціною 200 доларів. Nook не пропонує величезної екосистеми Amazon, але він має дуже надійну бібліотеку для тих, хто хоче обійти віртуальну монополію Amazon. Barnes & Noble також має сотні звичайних магазинів у Сполучених Штатах, де клієнти можуть самостійно протестувати пристрої Nook або отримати підтримку для своїх покупок.


Остаточний вердикт

Найкраще марнотратство.Якщо вам подобаються відмінності між Paperwhite та Oasis, Oasis вартий цієї ціни. Регулювання колірної температури наповнює дисплей таким необхідним теплом, а завдяки зручній ручці та фізичним кнопкам перегортання сторінок нам стало легше, ніж будь-коли, годинами занурюватися в хорошу книгу.

характеристики

 • Назва продукту

  Kindle Oasis 2019

 • Бренд продукту

  Amazon

 • MPN

  G000WL

 • Ціна

  250,00 доларів США

 • Дата випуску

  Липень 2019

 • вага

  6,65 унцій

 • Розміри продукту

  6,3 x 5,6 x 0,33 дюйма

 • Гарантія

  1 рік

 • Варіанти підключення

  Wi-Fi, стільниковий зв’язок