Saltar al contenido

Огляд Knack

23 de agosto de 2022
Що нам подобається

 • Унікальний головний герой
 • Веселі особливі здібності
 • Звертається до молодшої аудиторії

Що нам не подобається

 • Повторюваний геймплей
 • Погане письмо
 • Поганий рух камери

Knack — це тривимірний платформер з унікальним головним героєм і простим керуванням, але йому бракує оригінальності, коли справа стосується сюжету та ігрового процесу.

2.2

Змістовий покажчик

спритність

спритність

в цій статті

Ми придбали Knack, щоб наш експерт міг ретельно протестувати та оцінити його. Продовжуйте читати, щоб отримати повний огляд продукту.

Knack — це гра, розроблена, щоб підкреслити задоволення від розгрому ворогів за допомогою унікального персонажа та простого керування. Але потенціал Knack досить швидко втрачається через поганий текст, неоригінальний сюжет і той самий набір ворогів, яких потрібно вбити. Ми грали в Knack на PlayStation 4 і знайшли час, щоб дослідити її сюжет, ігровий процес, графіку та зручність для дітей.

Процес налаштування: простий

З дисковою версією Knack ви просто вставляєте її у свою PS4. Переконайтеся, що у вашому пристрої достатньо місця, оскільки Knack досить великий, але в іншому випадку процес встановлення простий. Після встановлення ви зможете грати та мати доступ до повної гри.

Сюжет: присутній, але неоригінальний

Гра вводить вас у світ Knack, кидаючи вас на зустріч між усіма персонажами гри. Здається, місто атакують гобліни, і лідерам потрібно знайти спосіб їх зупинити. Вони сперечаються, один чоловік пропонує використовувати своїх великих роботів. Але потім з’являється вчений і представляє своє нове творіння: Knack. Ви майже одразу починаєте гру, і вам потрібно пройти курс, навчившись керувати Неком, поки лідери спостерігають, на що ви здатні.

спритність

По ходу ви дізнаєтесь, що Knack унікальний. Він створений з артефактів, невеликих кубів, сфер і пірамід, схожих на камінь і метал. Щоб зцілити, ви збираєте більше артефактів. Іноді Knack навіть збирає достатньо шматочків, щоб змінити їх розмір, виростаючи з маленького Knack з п’яти-шести частин до одного, що складається з сотень частин. Крім того, у деяких розділах Нек збиратиме інші матеріали для вирощування, як-от лід, дерево чи прозорі кристали, і чим більший Нек, тим потужніші його атаки. Після того як ви закінчите ознайомчий курс, лідери будуть вражені вами, і ви вирушите перемогти гоблінів. Очевидно, що це лише перша глава гри із загальних тринадцяти. Після перемоги над гоблінами ви зрозумієте, що людина, яка побудувала роботів, не така гарна, як здається, а далі ви будете битися з ним та його конструктами.

Хоча Нек зробив одну річ правильно — створення персонажа та його здатність змінюватися та розвиватися — все інше в сюжеті є неоригінальним. Хоча Нек зробив одну річ правильно — створення персонажа та його здатність змінюватися та розвиватися — все інше в сюжеті є неоригінальним. Нек говорить абсурдно глибоким голосом, який відштовхує від візуального вигляду персонажа. Кат-сцени часто закінчуються погано написаними однострочками, через які ми закочуємо очі. Іноді персонажі також магічно з’являються або, здається, щось роблять у кат-сценах без пояснень, як, щоб рухати сюжет вперед. Хоча в Knack є сюжет, він не є чимось особливо креативним. Це більше схоже на спосіб просування геймплея вперед більше, ніж будь-що інше.

Геймплей: Простий слэш-енд-смаш

Knack — це тривимірний платформер Beat ‘em Up. Під час гри персонаж змушений йти заданим шляхом, а вороги блокують шлях. Геймплей простий, і це одночасно позитивно в одних аспектах і проблема в інших. По-перше, позитивне: у грі насправді лише чотири механіки: стрибок, атака, ухилення та спеціальна атака. Освоїти цю механіку неважко, і за короткий час ви відчуєте себе комфортно, швидко ухиляючись перед тим, як кинутися на ворогів. Механіка також дуже чуйна, і немає жодних проблем із затримкою чи зв’язком.

спритність

Іноді в грі з’являється нова функція, наприклад у розділі, де Нек додає до свого тіла кришталеві осколки й може змінюватися між тим, як зазвичай є великим, і бути маленькою, майже невидимою версією. Але, окрім цієї рідкісної функції, нічого в ігровому процесі насправді не змінюється. Протягом перших п’яти розділів ви будете битися майже з тими самими ворогами, лише з найменшими відмінностями. Як їх вбити? Ухиляйтеся і розмахуйтеся. Щоразу те саме. Ухилитися, потім розмахнутися. То замах, то ухилення. Навіть поза надлишковим геймплеєм, Knack може бути надзвичайно обтяжливим. Нек може вбити ворогів за один або два удари, але вороги можуть убити Нека тим самим. У боротьбі багато прощення не буває. Якщо ви промахнетеся або неправильно встановите час ухилення, ворог забере вас, перш ніж ви зможете відреагувати. Те, що камера зафіксована, не допомагає. Ви не можете контролювати його кути, що може бути дуже неприємним, тому що в певних боях кращий кут полегшить боротьбу. Нам було важко позбутися інстинкту бажання змінити кут і просто грати в будь-якій формі гри.

Камера закріплена. Ви не можете контролювати його кути, що може бути дуже неприємним, тому що в певних боях кращий кут полегшить боротьбу. Інші механіки, на які варто звернути увагу, це особливі здібності Кнака. Вони заряджаються, розбиваючи жовто-золоті кристали, які з’являються в різних місцях на кожній карті. Але кожен кристал ледве заряджає Нека, тож вам потрібно з розумом вибирати, коли використовувати особливі здібності Нека. І коли ви все-таки використовуєте спеціальну здатність, ви майже відчуваєте себе погано через це, тому що так мало боїв дійсно виправдовують використання. Загалом ігровому процесу Knack бракувало балансу та складності, що робило гру досить нудною після перших двох годин.

Графіка: Childlike cartoons

Графіка Knack схожа на мультфільм, риси персонажа перебільшені, а кінцівки трохи довші, ніж вони, ймовірно, повинні бути. Це добре підходить для гри, враховуючи, що Knack продається більше для дітей, ніж для дорослих. Візуальний вигляд самого Нека також цікавий — його гостра фігура майже схожа на горилу, коли він у своїй великій формі, а коли він маленький, він досить чарівний.

спритність

У наші дні PlayStation 4 може видавати кращу графіку, ніж те, що пропонує Knack. Ми також не були вражені візуальними ефектами гри. Налаштування гри не дуже гарні — принаймні ми так відчували, поки не дійшли до Шостого розділу, який вперше за всю гру запропонував нам більше оригінальності. Дія шостого розділу розгортається в закритій камері, повній артефактів — матеріалу, з якого виготовлений Нек. Пейзаж унікальний геометричною металевою конструкцією та сяючою енергією. Двері відкриваються миготливими вогнями, а вороги розмахують мечами з кришталю. Але ця глава триває недовго, а за її межами місце дії те саме: ліси та шахти, і немає нічого, на що варто звернути особливу увагу.

Цільова аудиторія: проста розвага для юних геймерів

Хоча ми, як дорослі, вважали ігровий процес простим і повторюваним, молодша аудиторія може не відчувати те саме. Прості елементи керування можуть бути більш привабливими для дітей, а стиль гри в стилі beat’em-up є цікавим і веселим.

Прості елементи керування можуть бути більш привабливими для дітей, а стиль гри «побити їх» є цікавим і веселим. У грі також є кооперативний варіант, який ще більше сподобається дітям. Друг може вскочити в якості срібного кнака і приєднатися до бою. Цей інший Вміння не буде таким великим і не зможе використовувати спеціальні здібності чи змінювати форму, але він може віддати частину свого здоров’я головному Вмінню. Таким чином, ви можете працювати з другом, щоб пройти гру, додавши ще один рівень задоволення. Якщо у вас є дитина, якій, на вашу думку, сподобається Knack, майте на увазі, що є продовження, Knack II.

Ціна: середня вартість середньої гри

На щастя, Knack зазвичай не є дорогою грою. У більшості магазинів ви можете знайти його зі знижкою приблизно до 20 доларів, а якщо ви бажаєте придбати вживану версію або почекати хорошого розпродажу, ви, ймовірно, зможете знайти його за 10 доларів.

спритність

Гра складається з 13 розділів, і кожен розділ триває приблизно годину, можливо, довше, якщо грати на найскладнішому рівні складності. Хоча 20 доларів — це невиправдана сума, яку потрібно заплатити за приблизно 15 годин гри, є інші ігри, які можна купити за таку саму суму грошей і отримати більше співвідношення ціни та якості.

Змагання: Мультяшні 3D платформери

Knack — не перший 3D-платформер, який використовує графіку, схожу на мультфільми. Spyro існує вже давно, і нещодавно для PS4 вийшла трилогія Spyro Reignited. Ми настійно рекомендуємо цю гру, якщо вам сподобався Knack. Геймплей буде складнішим, але візуальні ефекти та веселий характер гри залишаться приблизно такими ж. Можна також подивитися на Yooka-laylee, також доступний на PS4. Гра має той самий геймплей платформера, але візуально набагато привабливіша, ніж Knack. Перегляньте огляди інших продуктів і купуйте найкращі дитячі ігри для PlayStation 4, доступні в Інтернеті.


Остаточний вердикт

Напевно, не варто.Мультиплікаційна графіка Knack, функція кооперативу та простий ігровий процес, ймовірно, сподобаються молодшій аудиторії, але середньостатистичний дорослий, ймовірно, не знайде в цій грі багато чого. Геймплей повторюється і іноді обтяжує, сюжет химерний і неоригінальний. Сам Нек, як персонаж, є єдиною справді унікальною особливістю цієї гри.

характеристики

 • Назва продукту

  спритність

 • Ціна

  59,99 доларів США

 • вага

  3,2 унції

 • Розміри продукту

  1,6 x 5,3 x 6,7 дюймів

 • Рекомендований вік

  10 років+

 • Доступні платформи

  PlayStation 4