Skip to content

Огляд Midland LXT500VP3

30 de Грудень de 2022

Midland LXT500VP3

Що нам подобається

 • Корисні основні функції
 • Маленький і кишеньковий

Що нам не подобається

 • Погана якість звуку
 • Ненадійний прийом
 • Кнопки не реагують

Midland LXT500VP3 пропонує низьку якість прийому та звуку за преміальну ціну, тому ці рації важко рекомендувати.

2.3

Midland LXT500VP3 22-канальний GMRS

Midland LXT500VP3

в цій статті

Ми придбали Midland LXT500VP3, щоб наш експерт міг ретельно протестувати та оцінити його. Продовжуйте читати, щоб отримати повний огляд продукту.

Midland LXT500VP3, здається, займає ідеальне положення на середині дороги порівняно з іншими двосторонніми радіостанціями. Зазвичай найкращий баланс між ціною та продуктивністю знаходиться в цій золотій середині між зменшенням прибутку від продуктів вищого класу та жертвами, які притаманні дешевшим варіантам. З раціями масштаб ціни, функцій і якості здається зрозумілим. Однак, як ми з’ясували з LXT500VP3, середня ціна все ще може забезпечити продуктивність бюджетного діапазону.

Midland LXT500VP3

Дизайн: Кишеньковий, але поганої якості

Midland LXT500VP3 доступний у трьох різних кольорах: чорному, чорному/синьому та чорному/моховому дубовому камуфляжі. Ми протестували класичний чорний стиль. Щоб зробити це радіо, було зрізано багато кутів, і це стало очевидним, щойно ми відкрили коробку. Особливе розчарування викликали кнопки, оскільки їм було настільки бракувало тактильного зворотного зв’язку, що було важко зрозуміти, чи насправді ми їх натискали — це було найбільш помітно на кнопці PTT (Push To Talk). Додатковими показниками низької якості конструкції є базова пластикова кліпса для пояса та батарейний відсік, який важко відкривати та закривати та випирати назовні, оскільки він був недостатньо великим, щоб умістити необхідні батареї. Будь-яке твердження про атмосферостійкість було серйозно скомпрометовано утвореною щілиною.

Щоб зробити це радіо, було зрізано багато кутів. Що стосується довговічності, то екран виготовлений із пластику, на якому легко можна подряпати. Порти входу/виходу аудіо закриті ущільнювальним гумовим люком, який, здається, добре захищає від елементів, але він не виглядає міцним, і ми не очікуємо, що він витримає роки частого використання. Також важливо відзначити, що гарнітура не входить в комплект. Радіо вмикається натисканням центральної кнопки під дисплеєм. Це працює добре і не було б проблемою, якби кнопки на LXT500VP3 не були такими хлюпаючими та неприємними для роботи. Але він все одно поступається більш стандартному циферблату, який інші радіостанції використовують як перемикач увімкнення/вимкнення та регулювання гучності. Позитивним моментом є те, що LXT500VP3 досить зручно тримати в руці. Він також легкий і дуже маленький, тому ви можете легко носити його в кишені. Це так само добре, оскільки затиск для ременя такої низької якості.

Midland LXT500VP3

Процес налаштування: вправа на розчарування

Під час нашого тестування налаштування Midland LXT500VP3 викликало розчарування. Було дуже важко відкрити кришку батарейного відсіку, проблема, яка ускладнюється незрозумілими інструкціями: вам потрібно направити основу радіо від себе, натиснути обома великими пальцями на верхню частину задньої панелі та посунути дверцята відсіку від вас. Крім того, знадобилося докласти певних зусиль, щоб потім замінити дверцята батарейного отвору, і вони трохи випнулися назовні, коли батареї були всередині.

Навіть невелика нерівність рельєфу надзвичайно впливає на якість звуку. На щастя, заміна батареї відбувається досить рідко, якщо ви використовуєте акумуляторну батарею, що входить у комплект, і вам не потрібно вимикати її в польових умовах. Просто вставте радіоприймач у підставку для заряджання, натиснувши до клацання, і він почне включатися. Світлодіодний індикатор на підставці для заряджання червоним світлом вказує на те, що зарядка триває (хоча, на диво, він ніколи не змінює колір, коли радіоприймач повністю заряджено). Початковий процес заряджання тривав 24 години, а наступне заряджання вимагало 12 годин після розрядження.

Дисплей: робить те, що потрібно (і не більше)

Чорно-білий дисплей LXT500VP3 дуже мінімалістичний, але він справляється зі своєю роботою та добре видно при яскравому сонячному світлі. Він достатній для перемикання каналів і налаштування різних налаштувань, але в жодному разі не є винятковим.

Ефективність: загальмовані там, де це важливо

Це радіо розчарувало під час тестування — навіть невелика нерівність рельєфу надзвичайно вплинула на якість звуку. Якщо у вас є пряма лінія без перешкод, ви можете досягти заявленої відстані в 22 милі. Однак, якщо ви не перебуваєте у відкритому морі або не стоїте на гірській вершині та розмовляєте з кимось іншим на іншій гірській вершині, малоймовірно, що діапазон коли-небудь буде реалізований. Проблема перешкод і перешкод характерна для всіх радіостанцій, включаючи дуже дорогі моделі. Однак LXT500VP3 працює особливо погано навіть для споживчої рації. Під час нашого тестування він міг спілкуватися через помірно густий ліс і з деякими спорудами на шляху, але якщо між ними був навіть невеликий пагорб, сигнал негайно вимикався.

Midland LXT500VP3

Ресурс батареї: Немає вказівок, скільки залишилося

LXT500VP3 не рекламує, скільки часу має працювати акумулятор після повного заряду. Ймовірно, це буде відрізнятися залежно від того, як часто він використовується, але коли ми залишили його увімкненим, він пропрацював близько 12 годин. Щоб продовжити термін служби батареї, ви можете встановити радіостанції на нижчий рівень потужності, але прийом уже поганий, тому ви можете вимкнути їх. Одна проблема, з якою ми зіткнулися під час тестування, полягає в тому, що LXT500VP3 не дає жодних індикацій про рівень заряду акумулятора, доки він не розрядиться. На щастя, у вас є певна гнучкість: якщо батареї розряджаються і вам потрібно продовжувати користуватися радіо, ви можете замінити акумуляторну батарею на звичайні AAA.

Основні характеристики: простий, але корисний

Яскравою плямою LXT500VP3 є його простий, але зручний набір функцій. 22-канальний діапазон є корисним (якщо не особливо вражаючим), і вони включають автоматичний сканер каналів, щоб ви могли легко визначити, які канали використовуються.

Широкий вибір каналів і функцій не має значення, якщо ви взагалі не можете спілкуватися. Функція «тихої роботи» також є плюсом, якщо ви хочете уникнути гучних звукових сигналів та інших шумів, які випромінюють радіостанції, а функція автоматичного шумоподавлення добре справляється зі зменшенням фонового шуму. Крім того, ви можете надсилати сповіщення про дзвінки, щоб переконатися, що той, кому ви намагаєтеся зателефонувати, готовий прийняти ваше повідомлення, а блокування клавіатури запобігає випадковій зміні налаштувань, коли радіо знаходиться у вашій кишені, рюкзаку або прикріплено на поясі.

Ціна: занадто багато за занадто мало

LXT500VP3 продається за 40 доларів за пару. На папері це повинно зробити його хорошим бюджетним варіантом для тих, хто не хоче йти на компроміс щодо функцій, доступних каналів і діапазону. Однак ми виявили, що дешевші радіостанції, такі як Arcshell AR-5, пропонують кращу якість звуку та радіус дії за невелику частку вартості. І лише за 30 доларів США більше, Midland GXT1000VP4 має багато функцій і працює набагато краще. LXT500VP3 все ще має занадто високу ціну, щоб бути конкурентоспроможним.

Конкуренція: багато кращих варіантів

LXT500VP3 просто не зрівняється з іншими радіостанціями. З одного боку, у вас є набагато дешевший Arcshell AR-5 із чудовою якістю звуку та продуктивністю. LXT500VP3 пропонує лише кілька переваг перед ним, як-от сканування, екстрений сигнал і більш широкий вибір каналів. Якби він був на одному рівні з точки зору якості звуку, тоді можна було б навести аргумент на користь LXT500VP3, але оскільки він насправді значно відстає від Arcshell у цих життєво важливих аспектах, важко рекомендувати LXT500VP3 замість Arcshell. Якщо вам дійсно потрібні додаткові канали та функції, ми рекомендуємо Midland GXT1000VP4. Це радіо має чудову якість звуку та продуктивність, а також занадто багато функцій, щоб перерахувати тут. Крім того, він краще зроблений і має набагато професійніший вигляд. Єдиною справжньою перевагою LXT500VP3 перед іншими раціями є її маленький кишеньковий профіль.


Остаточний вердикт

Невдала покупка — ви можете знайти дешевші рації, які працюють краще. Невтішна якість звуку та продуктивність Midland LXT500VP3 є найбільшими недоліками. Широкий вибір каналів і функцій не має значення, якщо ви взагалі не можете спілкуватися.

характеристики

 • Назва продукту

  LXT500VP3 22-канальний GMRS

 • Бренд продукту

  Мідленд

 • Ціна

  39,99 доларів США

 • Розміри продукту

  2 x 1 x 6 дюймів

 • Діапазон

  24 милі

 • Акумулятор

  NiMH акумуляторна батарея або 4 батареї AAA

 • Доступні канали

  22

 • Гарантія

  3 роки