Saltar al contenido

Огляд Mophie Powerstation AC

28 de julio de 2022
Що нам подобається

 • Приваблива тканинна підкладка
 • Міцна конструкція
 • Порти USB-C, USB-A та змінного струму

Що нам не подобається

 • Неймовірно дорого
 • Це важка цегла
 • Максимальна потужність заряджання USB-C – 30 Вт

Mophie Powerstation AC робить багато речей правильно, але його затьмарюють порівняльні конкуренти, які коштують набагато дешевше.

3.5

Змістовий покажчик

Mophie Powerstation AC

Mophie Powerstation AC

в цій статті

Ми придбали Mophie Powerstation AC, щоб наш експерт міг ретельно протестувати та оцінити його. Продовжуйте читати, щоб отримати повний огляд продукту.

З тих пір, як Mophie став відомим завдяки неймовірно зручним зарядним чохлам для iPhone, Mophie зарекомендувала себе як популярний бренд елегантних, ефективних і, безсумнівно, преміальних аксесуарів для портативних рішень для зарядки. Зазвичай це означає додаткову оплату порівняно з продуктами деяких конкурентів, але знову ж таки, це зазвичай відповідає відповідному рівню якості. Портативна батарея для ноутбука Powerstation AC від Mophie є такою пропозицією. Цей громіздкий зарядний пристрій створено для ноутбуків, у нього достатньо потужності, щоб зарядити MacBook або аналогічний ноутбук преміум-класу, не кажучи вже про смартфони, планшети, кишенькові ігрові системи та інші портативні пристрої. Він добре працює та виглядає гарно, але через значну цінову прірву між Powerstation AC та аналогічним обладнанням його важко рекомендувати. Я тестував Mophie Powerstation AC більше тижня на ноутбуках і смартфонах, вимірював швидкість заряджання та порівнював їх з іншими блоками живлення.

Mophie Powerstation AC

Дизайн: Цегла

Mophie’s Powerstation AC має елегантний вигляд, здалеку виглядає майже як щоденник завдяки тканинній підкладці, але візьміть його в руки, і він точно відчує, як цегла. Маючи розміри 7,48 x 4,49 x 1,1 дюйма (HWD) і вагу 1,67 фунта, це вагомий елемент живлення. Ви можете затиснути його у дуже велику кишеню, але переконайтеся, що ви носите ремінь, якщо так.

Mophie’s Powerstation AC має елегантний вигляд, здалеку виглядає майже як щоденник завдяки тканинній підкладці, але візьміть його в руки, і він точно відчує, як цегла. Насправді цей більший зарядний пристрій ідеально підходить для зберігання в сумці під час подорожей або роботи поза домом чи офісом. М’яка на дотик тканина розташована на міцному чорному пластиковому корпусі цього щільного пристрою, і Powerstation AC дійсно може витримати інтенсивне використання протягом багатьох років. У верхньому правому куті рамки знаходяться порти USB-C і USB-A, які розташовані поруч із чотирма маленькими індикаторами, які вказують на поточний заряд батареї, коли натиснуто кнопку поруч. Роз’єм живлення змінного струму акуратно прикритий і прихований під клапаном у верхній частині, який автоматично закривається за допомогою магнітного з’єднання, коли він не використовується. Усередині ви отримаєте кабелі USB-C – USB-C і USB-A – USB-C, що дає вам трохи більше можливостей для заряджання пристроїв.

За своїми перевагами Mophie Powerstation AC є переконливим портативним акумулятором.

Процес налаштування: Plug and play

Використовуючи адаптер живлення ноутбука або смартфона, який у вас уже є, просто підключіть один кінець одного з кабелів, що входять у комплект, до Mophie Powerstation AC, а інший — до адаптера, а потім підключіть його до настінної розетки. Після того, як чотири індикатори на павербанку повністю засвітяться, ви можете використовувати Powerstation AC для заряджання портативних пристроїв, підключивши їх до портів USB та/або входу змінного струму.

Mophie Powerstation AC

Швидкість заряджання та акумулятор: велика ємність, але скромна потужність

Mophie Powerstation AC має потужну батарею ємністю 24 000 мАг, яка дає вам багато додаткового живлення для ваших портативних пристроїв. Тим не менш, максимальна швидкість зарядки 30 Вт порту USB-C PD не така висока, як на деяких інших зарядних блоках, таких як ZMI PowerPort 20000, який досягає 45 Вт за допомогою порту USB-C PD. Різниця була очевидна під час тестування. Використовуючи порт USB-C, Mophie Powerstation AC зарядив MacBook Pro 2019 року (13 дюймів) від 0 до 100 відсотків за 2 години 12 хвилин (при 27,9 Вт, або 19,5 В x 1,43 A). Хоча це прийнятна швидкість для повного заряджання потужного ноутбука, це зайняло на 19 хвилин більше часу, ніж із пакетом ZMI. Згодом на пристрої змінного струму Mophie Powerstation загорівся один індикатор, що вказує на невелику кількість заряду, що залишився в комірці.

Електростанція Мофі змінного струму

Швидша зарядка ноутбука можлива, якщо ви підключите власний зарядний пристрій свого ноутбука до порту змінного струму 100 Вт/100 В Mophie, хоча це менш зручно, ніж просто вставляти кабель, особливо якщо ви подорожуєте та тривалий час не вдома. Я підключив власний зарядний пристрій MacBook Pro до порту змінного струму та зарядив ноутбук від 0 відсотків до повного за 1 годину 52 хвилини, майже ідентично порту USB-C ZMI PowerPack. Однак у Powerstation AC було чутно дзижчання під час заряджання від порту змінного струму.

Mophie Powerstation AC має потужну батарею ємністю 24 000 мАг, яка дає вам багато додаткового живлення для ваших портативних пристроїв. В окремому тесті я відтворював локально завантажений фільм у повноекранному режимі зі 100-відсотковою яскравістю на MacBook Pro, який запускався при 100-відсотковому заряді батареї. Коли Mophie Powerstation AC підключено через USB-C, фільм відтворювався 6 годин, 22 хвилини, перш ніж блок живлення розрядився. З тією самою плівкою та умовами ZMI PowerPack 20000 пропрацював набагато довше – 8 годин 4 хвилини в тому ж тесті. Якщо ви, скажімо, застрягли на міжнародному рейсі, це потенційно повний додатковий фільм, який ви можете переглянути, або майже пара додаткових годин робочого часу. Смартфон Samsung Galaxy S10 заряджався швидше за допомогою Mophie Powerstation AC через порт USB-C, проте від нуля до 100 відсотків за 1 годину 37 хвилин — це на 10 хвилин швидше, ніж за допомогою блоку живлення ZMI.

Mophie Powerstation AC

Ціна: Це занадто дорого

При ціні 200 доларів Mophie Powerstation AC на 70-80 доларів дорожчий за аналогічні альтернативи, які добре оцінюють клієнти Amazon. Конструкція Mophie міцна, а акумуляторна батарея працює добре, але функція переважає над формою, коли йдеться про акумуляторну батарею, яку ви виймете лише час від часу, і важко виправдати таке величезне зростання ціни. Я б із задоволенням використовував Mophie Powerstation AC для зарядки свого ноутбука, смартфона та Nintendo Switch… але я б не купив його за таку ціну

Електростанція Мофі змінного струму

Mophie Powerstation AC проти ZMI PowerPack 20000

Окрім відмінностей у швидкості заряджання та можливостях, згаданих вище, найбільшою функціональною відмінністю між цими портативними акумуляторними блоками для ноутбуків є відсутність порту живлення змінного струму на ZMI PowerPack 20000 (див. на Amazon). З іншого боку, він приблизно вдвічі менший за розміром і вагою і коштує всього 70 доларів. Це ідеальний блок живлення для заряджання MacBook, смартфонів та інших пристроїв USB-C, і, звичайно, набагато привабливіша угода.


Остаточний вердикт

Чудовий портативний акумулятор для ноутбука за орієнтовною ціною. За своїми перевагами Mophie Powerstation AC є переконливим портативним акумулятором. Він міцний і добре спроектований, має велику потужність і добре справляється із зарядкою багатьох портативних пристроїв. Однак існують подібні пристрої, які заряджаються з більшою потужністю, і, можливо, більш актуальним є те, що ціна в 200 доларів робить його значно дорожчим, ніж багато інших доступних сьогодні блоків живлення для ноутбуків.

характеристики

 • Назва продукту

  Електростанція змінного струму

 • Бренд продукту

  Мофі

 • SKU

  840472241675

 • Ціна

  200,00 доларів США

 • вага

  1,667 фунтів.

 • Розміри продукту

  7,48 x 4,49 x 1,1 дюйма

 • Гарантія

  2 роки

 • Порти

  1x USB-C, 1x USB-A, 1x AC

 • Водонепроникний

  N/A