Saltar al contenido

Огляд Sony WH-XB900N

4 de mayo de 2023

Sony WH-XB900N

Що нам подобається

 • Відносно бюджетний
 • Комфортний, з достатньою кількістю місця для великих голов
 • Високоякісний звук із насиченими басами
 • Програма-супутник містить корисні функції

Що нам не подобається

 • Невражаюча якість збірки
 • Сильна концентрація низьких частот може не всім сподобатися
 • Шумозаглушення менш ефективне, ніж могло б бути
 • Не поставляється з жорстким футляром

Чого Sony WH-XB900N не вистачає в якості збірки, це компенсує хорошим (хоча і дуже басовим) звуком і дуже привабливою ціною.

4.3

Змістовий покажчик

Sony WH-XB900N

Sony WH-XB900N

в цій статті

Ми придбали Sony WH-XB900N, щоб наш експерт міг ретельно протестувати та оцінити його. Продовжуйте читати, щоб отримати повний огляд продукту.

Навушники Sony WH-XB900N є надзвичайним досягненням у багатьох відношеннях — вони поєднують у собі значну частину якості та багато функцій, які є у дорожчих бездротових навушниках із системою шумопоглинання, у набагато менш дорогий продукт із напрочуд малою кількістю компромісів. Якщо ви виправдали свої очікування та не були зіпсовані кращими навушниками, ці WH-XB900N можуть стати ідеальним варіантом для бездротового прослуховування з шумопоглинанням, який зручно використовувати в гаманці.

Sony WH-XB900N

Дизайн: простий зовнішній вигляд

WH-XB900N не виграє жодних модних нагород — ці навушники не були пошкоджені, принаймні візуально вони дуже м’які та стандартні. Виглядають досить громіздко і незграбно на голові, але в цілому їх зовнішній вигляд не особливо жахливий і не особливо чудовий. З точки зору якості збірки, про WH-XB900N теж не варто писати. Пластикова конструкція виглядає явно дешевою, що не додало нам великої впевненості в довговічності цих навушників. Однак, судячи з напрочуд міцної системи регулювання, здається, що внутрішня структура може бути набагато міцнішою, ніж можемо вважати зовнішню. Будьте обережні, щоб не носити їх у дощову погоду, оскільки вони зовсім не захищені від погодних умов. Що стосується елементів керування, Sony реалізувала сенсорну поверхню на зовнішній стороні правого навушника для керування медіафайлами. Проводячи пальцем або вниз, ви збільшуєте або зменшуєте гучність, ліворуч або праворуч пропускаєте вперед або назад, а відтворенням/паузою, відповіддю на телефонні дзвінки або активацією віртуального помічника можна керувати торканням навушника. Хоча ми б віддали перевагу традиційним фізичним кнопкам, ці сенсорні елементи керування виконують свою роботу, хоча ми виявили, що система іноді не реєструвала наші жести.

Для великих голов ми виявили, що WH-XB900N надзвичайно зручний. Хоча кнопки приємні, оскільки їх можна розпізнати на дотик і їх важко випадково натиснути, сенсорне керування може стати кращим у довгостроковій перспективі, коли необхідні жести стануть другою натурою. Однак у WH-XB900N та інших навушниках, які ми тестували з подібними інтерфейсами, існує проблема точності виявлення та надто частого випадкового спрацьовування елементів керування. До навушників додається аудіокабель для дротового підключення та кабель USB-C для зарядки, а також сумка для перенесення. На жаль, сумка не є адекватним засобом захисту навушників у дорозі, пропонуючи лише мінімальний захист. Жорсткий футляр дійсно необхідний для навушників, якщо ви плануєте носити їх з собою регулярно.

Sony WH-XB900N

Процес налаштування: підключіться та вперед

Підключити WH-XB900N так само просто, як увімкнути їх і сполучити з пристроєм, процес, який відбувається практично миттєво. Навіть початкове сполучення було легким і безболісним. На екрані з’явиться підказка, чи потрібно налаштувати віртуального помічника для роботи з навушниками. Безкоштовну супутню програму також легко встановити та налаштувати, оскільки вам не потрібно входити в додатковий обліковий запис, а наші підключені навушники миттєво й автоматично розпізнаються програмою.

Комфорт: ідеально підходить для великих розмірів голови

Для великих голов ми виявили, що WH-XB900N надзвичайно зручний. Амбушюри просторі та щільно обшиті високоякісною набивкою. Ми були особливо вражені тим, наскільки широкими можуть бути ці навушники. Однак їх мінімальний розмір все ще досить великий, тому люди з меншою головою можуть вважати їх занадто вільними.

Термін служби батареї: безперебійне прослуховування

Ми виявили, що твердження Sony про тридцятигодинний час автономної роботи було досить точним. Потреба в підзарядці виникає дуже рідко, і якщо ви не використовуєте їх понад 10 годин на день, вам, цілком можливо, знадобиться лише двічі на місяць. Ми з’ясували, що це правда під час нашого тривалого та всебічного тестування цих навушників через часте та вимогливе використання та активну функцію активного шумозаглушення.

Sony WH-XB900N

Якість звуку: приголомшливі баси

Якщо ви насолоджуєтеся музикою з додатковою порцією басів, то WH-XB900N підійде вам навіть на землі. Незалежно від того, потужний ритм у дабстеп-треку чи вибухи в «Місії нездійсненній», ці навушники чудово підходять для низьких частот. Однак ми виявили, що цей надсильний акцент на басах може перекрити решту звукового діапазону. Це прикро, оскільки WH-XB900N створює досить вражаючу деталізацію середніх і високих тонів, і шкода ховати ці тони під бас. На щастя, звуковий профіль легко налаштувати в програмі, і це може допомогти приборкати неконтрольовані баси.

За низькою ціною без надмірних компромісів щодо якості звуку та набору функцій, WH-XB900N є справжньою угодою. Як згадувалося, підкреслення басів є перевагою для пишних бойовиків. Фільм 2014 року Годзілла гуркотів і тремтів від могутнього ревіння епічних монстрів, а навушники надавали внутрішнього відчуття жаху, яке викликають ці звуки. Проблема з надто потужними басами була очевидною в «Necromancin’ Dancin’» Bear Ghost, де вокал і яскраві інструментальні партії були відсунуті на задній план. У «Run Runaway» Слейда додатковий бас посилив ритм і зробив пісню ще більш вражаючою, і ця мелодія справді продемонструвала можливості цих навушників у поєднанні з правильною піснею. “Shilo” Ніла Даймонда також чудово звучала з WH-XB900N, хоча щось у стереовідтворення твору викликало відволікаючий басовий тон, який постійно лунав у лівому навушнику. Однак ми змогли легко вирішити цю проблему за допомогою функції керування позицією звуку програми. Якість телефонного дзвінка загалом була дуже хорошою. Навушники вловлювали вокал із чудовою чіткістю, хоча вони не так добре ізолювали сторонні шуми та видаляли їх із розмови.

Sony WH-XB900N

Шумопоглинання: шумозаглушення, яке можна використовувати

WH-XB900N не має найкращого активного шумозаглушення (ANC), але він блокує достатню кількість зовнішнього шуму, щоб його було варто використовувати. Однак це не дасть вам справді глибокої тиші в гучному середовищі. З іншого боку, ми виявили, що ті, хто чутливий до ілюзії тиску, який може бути побічним ефектом ANC, не відчували такого впливу під час носіння навушників WH-XB900N. Ймовірно, це пов’язано з тим, що вони менш агресивні, але навіть порівняно з нижчими налаштуваннями ANC на інших навушниках, таких як Jabra Elite 85H, вони менш дратують людей, чутливих до ANC. Звичайно, якщо це все ще вас турбує, ANC можна повністю вимкнути, хоча на цьому етапі вам краще заощадити гроші та інвестувати в стандартні навушники.

Підключення: простота NFC

Коли справа доходить до підключення, Sony WH-XB900N йде на крок далі, ніж інші бездротові навушники, завдяки підключенню NFC на додаток до традиційного сполучення через Bluetooth. Це може усунути невелике роздратування від роботи з меню та з’єднаннями — просто торкніться навушників із символом NFC до вашого пристрою, і вони автоматично з’єднаються з вашим пристроєм. Надійне з’єднання Bluetooth дозволяє використовувати його навіть через кілька стін.

Sony WH-XB900N

Програмне забезпечення: просте, але корисне

Програма Sony для навушників є корисною та надає низку цікавих функцій. Сюди входить адаптивне керування звуком, яке виявляє зміну навколишнього середовища та налаштовує шумозаглушення навушників відповідно до них. Коли цей параметр вимкнено, ви можете вибрати власні параметри заглушення шумів, що сприяє візуальному представленню ситуацій, для яких підходять різні рівні. Керування положенням звуку дозволяє змінювати поведінку стереозвуку, щоб зосередитися на чотирьох кутах на додачу до орієнтованого вперед налаштування та режиму за замовчуванням. Ми змогли використати ці елементи керування, щоб покращити звучання пісень, які погано відтворювалися у стереорежимі за замовчуванням. Включено режими об’ємного звуку для імітації різних середовищ, таких як «Арена» та «Концертний зал», але вони здаються трохи химерними та значною мірою погіршують якість звуку. Вони не стільки повторюють різні місця, скільки імітують досвід прослуховування динаміка низької якості в кімнаті з поганою акустикою. Еквалайзер набагато корисніший, його можна використовувати, щоб протидіяти яскравим басам або налаштувати навушники відповідно до вашого настрою чи середовища. Ми були здивовані тим, наскільки ми оцінили «розслаблений» режим, який відводить звук більше на задній план, тож ви можете грати свої мелодії, але більше зосереджуватися на роботі чи навчанні. Ви також можете використовувати програму, щоб змінити основні параметри, такі як мова та тривалість бездіяльності навушників перед автоматичним вимкненням. Загалом ми були дуже вражені функціями, доступними в продумано розробленому та швидко реагуючому додатку Sony.

Ціна: вигідна угода

Важко сперечатися проти вартості Sony WH-XB900N. Рекомендована роздрібна ціна в 250 доларів США пропонує більшість функцій, які можна знайти в дорожчих бездротових навушниках із шумозаглушенням за привабливою ціною. За низькою ціною без надмірних компромісів щодо якості звуку та набору функцій, WH-XB900N є справжньою угодою.

Sony WH-XB900N проти Jabra Elite 85H

Лише за 50 доларів США дорожче Jabra Elite 85H пропонує багато покращень порівняно з WH-XB900N. По-перше, звуковий профіль набагато менш насичений басами, а загальна якість звуку помітно покращилася. Міцний дизайн Jabra також є значною перевагою в порівнянні з Sony, з привабливим зовнішнім виглядом тканини, а також водо- та пилозахищеністю. Крім того, Elite 85H забезпечує потужніше шумопоглинання, відмінну зручність у використанні та просто більш стильний, ніж найпростіший зовнішній вигляд WH-XB900N. Підгонка також може визначити ваш вибір – Elite 85H набагато краще підходить для менших голів, ніж WH-XB900N, тоді як Sony підійде навіть для найбільшої голови; Jabra має обмежений простір для регулювання і може бути занадто тісним для великих голов.


Остаточний вердикт

Вигідна угода з додатковими басами.Якщо вам подобається додаткова порція басів, у вас голова великого розміру і ви хочете отримати найкращу якість звуку за свої гроші, тоді навушники Sony WH-XB900N є дуже привабливим вибором. Можливо, вони не мають найнадійнішої якості збірки чи потужного шумозаглушення, але вони забезпечують значну віддачу від ваших грошей.

характеристики

 • Назва продукту

  WH-XB900N

 • Бренд продукту

  Sony

 • UPC

  027242914797

 • Ціна

  250,00 доларів США

 • Розміри продукту

  6 x 3,5 x 7,5 дюймів

 • колір

  Чорний, Синій

 • Гарантія

  1 рік

 • Форм-фактор

  Над вухом

 • шумозаглушення

  Активне шумозаглушення (ANC)

 • мікрофони

  4

 • Термін служби батареї

  30 годин

 • Параметри підключення

  Bluetooth, NFC

 • Бездротовий діапазон

  33 фути