Saltar al contenido

Огляд Swagtron Swagboard T1

29 de julio de 2022
Що нам подобається

 • Щільне поворот
 • Стабільний на високих швидкостях

Що нам не подобається

 • Дорогий
 • Мінімальний діапазон
 • Важка

Swagtron Swagboard T1 має ціну, яка повинна включати набагато більше, але натомість залишає бажати кращого.

3.5

Змістовий покажчик

Swagtron Swagboard T1

Swagtron Swagboard

в цій статті

Продукт, розглянутий тут, майже відсутній або знятий з виробництва, що відображено в посиланнях на сторінки продукту. Однак ми залишили огляд доступним для інформаційних цілей.

Ми придбали Swagtron Swagboard T1, щоб наш експерт міг ретельно протестувати та оцінити його. Продовжуйте читати, щоб отримати повний огляд продукту.

Від електричних велосипедів до ховербордів, споживачі повною мірою користуються перевагами раптового сплеску складних велосипедів, які потрапляють на полиці. Swagtron Swagboard T1 є одним із таких ховербордів, що дозволяє вам мандрувати з одного місця в інше за допомогою стабільного та чутливого керування. Нещодавно ми протестували Swagtron Swagboard T1 на вулицях Портленда, штат Орегон, щоб перевірити, чи його відносно малий радіус дії виправдовує високу ціну.

Дизайн: нічого надто кричущого

Swagboard T1 має досить яскравий і, сміємо сказати, нудний дизайн за досить високу ціну. У той час як багато нових моделей включають великі комплекти світлодіодних ліхтарів уздовж передньої, задньої та навіть колісних колодязів, Swagboard зводить ці ліхтарі до мінімуму. Передня частина пристрою має пару фар, кожна з яких має 8 синіх світлодіодів для освітлення дороги попереду. Дві нековзкі ребристі подушечки для ніг забезпечують міцне захоплення під час використання, а індикатор заряду батареї в середині колоди дозволяє райдерам оцінювати час роботи акумулятора, спостерігаючи за рельєфом під ногами. Як не дивно, Swagboard T1 виглядає майже ідентично MegaWheels Hoverboard, який зараз доступний лише за невелику частину ціни ($123).

Без динаміка Bluetooth, програми та досить традиційної конструкції пристрій буквально нічим не виділяється в натовпі конкурентів. Єдина реальна фізична відмінність, окрім доступних кольорів, – це дизайн крил. Крила на Swagboard T1 закривають верхню частину 6,5-дюймових шин і швидко спрямовуються до палуби, оголюючи передню та задню частини шин. Це дозволяє шинам виконувати роль бамперів, зводячи до мінімуму потертості та удари під час крутих поворотів. Це може здатися неактуальним моментом дизайну, але оголена шина в основі палуби творить чудеса, коли справа доходить до збереження делікатної фарби. Єдине, що слід зазначити, це те, що Swagboard важить більше ніж 20 фунтів, це величезна тварина. Без ручки чи навіть заглиблення під декою для зручного захоплення, цей пристрій може бути досить важким вантажем для перетягування між використаннями та, як правило, не піддається транспортуванню.

Процес налаштування: Swagboard готовий до запуску, але не поспішайте

Коли Swagboard T1 буде повністю заряджено, потрібно невелике налаштування. Коли справа доходить до першого катання на ховерборді, потрібно важко навчитися, і початківцям слід тренуватися біля стільця чи дверей, щоб допомогти стабілізуватись. Це непогана ідея, щоб інша людина допомагала підійматися та виходити з ховерборду перші кілька разів.

Swagtron Swagboard

Коли райдеру зручно стояти на ховерборді, важливо практикувати базові навички водіння в найбільш оптимальних умовах. Під час навчального процесу ідеально підійде рівна тверда поверхня в приміщенні. Опанувавши зміну руху вперед, назад і напрямок, сміливо беріть цей Swagboard T1 у дорогу. Мабуть, це розумна ідея також інвестувати в шолом і захисні накладки. Тому що, як ми дізналися, якщо ви катаєтеся на ховерборді протягом тривалого часу, ви впадете. Довіртеся нам. Ми кілька разів навчилися важким шляхом.

Продуктивність: постійна максимальна швидкість, але мінімальний діапазон

Одна річ, яку ми помітили під час наших нещодавніх тестів на ховербордах, полягає в тому, наскільки нестабільними є деякі ховерборди навіть на швидкостях, значно нижчих від зазначеної максимальної. Це відчуття дивним чином нагадує коливання швидкості, які відчувають багато скейтбордистів під час спуску. Як наслідок, водіям ховербордів може знадобитися працювати на набагато нижчій швидкості, ніж вони могли б задля безпеки та комфорту. Приємно, що це було не так із Swagboard T1, ми регулярно рухалися на повній швидкості зі швидкістю 8 миль на годину (миль/год) рівномірно. Ховерборд працює так само рівномірно на швидкості 4 милі на годину, як і на швидкості 8 миль на годину, без найменшого коливання під ногами. Завдяки конструкції з двома платформами кожне колесо працює незалежно від іншого. Це дозволяє водіям виконувати круті повороти та легко переміщатися навіть у найвужчих коридорах. Однак Swagboard T1, безсумнівно, призначений лише для пересування в найідеальніших дорожніх умовах, оскільки найменший камінчик чи тріщина на тротуарі можуть легко спричинити катастрофу для водіїв, а також незаймана фарба ховерборду.

Swagtron Swagboard

Крім того, загальна їзда трохи нерівна, навіть на синтетичних прогумованих поверхнях. Більші гумові шини, безумовно, допомогли б амортизувати удари та збільшити зчеплення, але, знову ж таки, на ринку є моделі з цими функціями для тих, хто так схильний. Як і багато інших моделей із меншими шинами, Swagboard T1 — це скоріше автомобіль для перевезення будинків, ніж будь-який справжній багатопрохідний мародер, але він чудово справляється з добре асфальтованими поверхнями. Просто будьте обережні при переході від однієї поверхні до іншої, особливо будь-якої поверхні з більш товстими бетонними виступами.

Акумулятор: не відходьте занадто далеко від дому

Ми протестували електричні велосипеди, електричні гірські велосипеди, електричні скейтборди та самобалансуючі скутери, і якщо в усіх цих продуктах є якась схожість, то оцінки дальності дії були значно перебільшеними. На жаль, Swagboard T1 нічим не відрізняється. Хоча Swangtron стверджує, що Swagboard T1 має діапазон 18 миль, ми ніколи не подорожували далі, ніж 4 милі на одному заряді. Крім того, індикатор батареї фактично почав блимати червоним і подавати звукові сигнали біля позначки трьох миль.

Наразі ринок ховербордів надто конкурентний, щоб обґрунтувати цю ціну разом із цим нудним аркушем специфікацій. Незважаючи на це, ми продовжували пхкати (безперестанно пищали під ногами) ще одну милю. Принаймні важливо відзначити, що навіть протягом цієї останньої милі не було помітного зниження потужності, навіть на крутіших схилах. Подібно до моделі MegaWheels, яку ми тестували, індикатор батареї майже марний, оскільки він абсолютно тупий. Маленький індикатор у формі батареї блимає жовтим під час заряджання, а потім стає зеленим, вказуючи на те, що ховерборд повністю заряджений, і блимає повністю червоним, коли батарея розряджається або майже розряджається.

Swagtron Swagboard

На жаль, немає жодної золотої середини, і індикатор або повністю зелений, або блимає червоним, що означає, що немає абсолютно ніякого способу визначити, чи є повний заряд, чи ви котитеся від випарів. Як і у випадку з будь-яким ненадійним автомобілем, виміряйте свій пробіг під час перших двох обходів, і як тільки ви відчуєте діапазон заряду, ви знатимете, коли повертатися.

Ціна: цінник, який важко виправдати

При ціні 250 доларів Swagtron Swagboard T1 безсумнівно перевершує більш доступних конкурентів за ціною нижче 150 доларів. Чесно кажучи, на даний момент дещо важко обґрунтувати цю ціну. Все більше і більше моделей включають динаміки, потужніші колеса для стабільності та багато місця для персоналізації. Деякі моделі з підтримкою програм дозволяють водіям налаштувати світлодіодне освітлення для подальшої персоналізації. Для порівняння: зараз Swagtron пропонує Vibe із вбудованим динаміком Bluetooth, додатковим додатком і витонченими світлодіодами за 200 доларів. Без динаміка Bluetooth або програми та досить традиційної конструкції блок Swagboard T1 буквально нічим не виділяється в натовпі конкурентів.

Swagboard T1 проти MegaWheels Hoverboard

У певний момент часу людям залишалося вибирати між лише кількома марками та моделями ховербордів. Тепер на Amazon є сторінка за сторінкою повних пропозицій на вибір, що чудово підходить для споживачів, які шукають ховерборд, але весь цей процес полягає в оцінці порівняльних характеристик продукту. Придбання будь-якого катання, особливо ховерборда, полягає в тому, щоб знайти приємне місце для кожного споживача на основі використання та потреб.

Як і багато інших моделей із меншими шинами, Swagboard T1 — це скоріше автомобіль для перевезення будинків, ніж справжній багатопрохідний мародер, але він чудово справляється з добре асфальтованими поверхнями. Як згадувалося раніше, Swagboard виглядає майже ідентично до MegaWheels Hoverboard за 230 доларів (MSRP) до загальної кількості світлодіодів і навіть форми фар. Без пильного ока або потрійного огляду ці дві моделі неможливо відрізнити поза кольоровою гамою. У той час як під час наших тестів Swagboard T1 вдалося подвоїти пробіг MegaWheels Hoverboard за одну зарядку, модель MegaWheels може похвалитися динаміком Bluetooth як підсолоджувачем. Читайте більше оглядів найкращих ховербордів, які можна придбати в Інтернеті.


Остаточний вердикт

Недостатньо функцій, щоб виправдати ціну.Для пристрою з мінімальною кількістю світлодіодів, без динаміка Bluetooth або з’єднання Bluetooth, Swagboard T1 не має нічого, крім діапазону та їзди. Наразі ринок ховербордів надто конкурентний, щоб обґрунтувати ціну в 250 доларів разом із цим нудним описом.

характеристики

 • Назва продукту

  Swagboard T1

 • Бренд продукту

  Свагтрон

 • Ціна

  280,00 доларів США

 • вага

  22 фунти

 • Розміри продукту

  23 x 4 x 7 дюймів

 • Максимальна вага вершника

  220 фунтів

 • Мінімальна вага вершника

  44 фунти

 • Розрахунковий діапазон

  7-12 миль

 • Колеса

  6,5-дюймові гумові шини

 • Найвища швидкість

  8 миль/год

 • Час зарядки

  Менше двох годин