Skip to content

Огляд Tropico 6: Пригнічення тропічного раю

29 de Квітень de 2022
Що нам подобається

 • Розширений підручник
 • Приваблива графіка
 • Кілька сценаріїв
 • Сучасні налаштування
 • Весела музика

Що нам не подобається

 • Дорого

Tropico 6 встановлює новий стандарт для міських симуляторів. З чудовим сюжетом, вірним партнером і несподіваними поворотами Tropico 6 є однією з найкращих ігор, що будують місто за минулий рік.

5

Тропіко 6

Тропіко 6

у цій статті

Я не очікував такої цікавої кат-сцени гри. Людина у військовій формі сидить біля віяла, твітить над склянкою спиртного: час повертатися до роботи. І після того, як він піднявся на трибуну й закінчив чудову промову, натовп вітає. Звідти вступна кат-сцена стає ще божевільнішою, нарешті завершуючи безсоромну крадіжку Статуї Свободи, яку кидають у гавані, схожу на Карибське море, наполовину затоплену. Це казкова вступна кат-сцена до Tropico 6, випущена в 2019 році Kalypso Media та Limbik Entertainment. Правда, я ніколи не грав ні в одну з попередніх ігор Tropico, які частково були розроблені з Haemimont Games замість Limbik Entertainment. Однак цей вступ, безперечно, підняв мої брови — і мою інтригу щодо цієї гри. Я витратив 20 годин (і так далі), випробовуючи все, що може запропонувати гра. Читайте далі, щоб побачити, як вона порівнюється з іншими в нашому списку найкращих ігор для будівництва міста.

Тропіко 6

Сюжет: Історія в процесі становлення

Гра починається з того, що ваш найстаріший — і найвірніший — помічник, Пенультімо, починає показувати вам мотузки через навчальний посібник. Важливо взяти участь у цьому підручнику, оскільки існує багато, багато рухомих частин управління диктатурою архіпелагу. Як і в інших міських симуляторах, у які я грав, це дає вам передмову до різних сценаріїв. Що чудово в Tropico 6, так це те, що ви граєте в ці сценарії, щоб відтворити історію. Замість того, щоб просто ставити перед вами певні цілі, Tropico 6 відтворює різні моменти в історії вашої країни, від будівництва в’язниць, у яких ви використовуєте працю каторжників, щоб збільшити свої доходи, до видання таких указів, як заборона, яка змушує ваших працівників бути більш продуктивними — і загрожує перетворити їх на бунтівників. Ваш перший вступний сценарій передбачає ваш відрив від колоніалізму, щоб створити власну націю. Саме тут вступає в дію ваше перше випробування: утримати себе при владі, тримаючи сторонні уряди в страху. Ваші цілі прості, але це ефективно як для занурення пальців ніг, так і для того, щоб ви інвестували в гру. Адже незалежність від колоніалізму означає, що можна побудувати диктатуру.

Адже незалежність від колоніалізму означає, що можна побудувати диктатуру. Після того, як ви завершите вступний сценарій, з’являться ще шість сценаріїв, кожен з яких документує інший час в історії Tropico. Вам потрібно буде виконати три сценарії, перш ніж з’явиться наступний набір. Це цікавий спосіб підтримати гравця в грі під час розвитку цих сценаріїв. Усі вони зазвичай мають певні цілі — поки що за 20 годин, які я витратив на тестування Tropico 6, я перетворився на комуністичну диктатуру, здійснив набіги та шпигував за союзними державами, а також створив економіку, придатну для короля. .

За 20 годин, які я витратив на тестування Tropico 6, я перетворився на комуністичну диктатуру, здійснив набіги та шпигував за союзними державами, а також створив економіку, придатну для короля.

Виступ: блискучий і сумнівний з точки зору моралі

Спершу, визнати, я був трохи зневажливий, і моя мораль змусив мене задуматися, чи сподобається мені ця гра. Хоча бути безжальним диктатором, який заарештовує людей або «влаштовує нещасні випадки» для них, звучало інтригуючим, я замислювався, наскільки велика частина гри буде включати симуляцію нації чи містобудування, а скільки – політику прав людини. Як виявилося, у Tropico 6 є набагато більше, ніж просте створення нації. Як і в багатьох міських симуляторах, ви відповідаєте за освіту, торгівлю та податки. Це не просто містобудівник – це скоріше будівник нації, і вам доведеться боротися з іноземними державами. Нехай їхній рейтинг схвалення зміниться занадто низько, і вам доведеться мати справу з деякими серйозними наслідками.

Це не просто містобудівник – це скоріше будівник нації, і вам доведеться боротися з іноземними державами. З іншого боку, створіть його достатньо, і ви зможете утворити союзи, які можуть бути корисними, коли у вас почнеться фінансовий дефіцит. Ви також можете звинувачувати у своїх передвиборних промовах різні сили, які можуть формувати зовнішню політику. І так, забезпечити ваше переобрання дуже легко, і ваш надійний друг Penultimo допоможе вам налаштувати бюлетені, щоб забезпечити перемогу над вашим опонентом. Якщо ви дійсно невдоволені тим, що хтось мав нахабство кинутися проти вас, не хвилюйтеся. Ви також можете заарештувати, помістити в інституцію або «влаштувати нещасний випадок» для нього після виборів.

Скріншот гри Tropico 6

Вам також доведеться зіткнутися з указами, які можуть допомогти підвищити або зруйнувати вашу економіку ціною існування фракції. Наприклад, якщо ви введете податок на багатство, фракція капіталістів розлютиться, тоді як комуністична фракція схвалить поширення багатства. Хоча створити структуровану комерцію легко, саме фракції в поєднанні з рейтингами схвалення дійсно можуть призвести до краху та спалаху вашої нації. Оскільки ви будете вдосконалюватись і переходити в різні епохи в ході гри, очікуйте додаткових фракцій з додатковими вимогами. Це може бути певною мірою навчання, але це також робить ігровий процес дійсно веселим і захоплюючим. Зрештою, коли у вас є двофракційні вимоги, вам доведеться вибирати: чи промивати мізки дітям у дитячому музеї капіталістичною ідеологією, чи будувати лікарню для комуністів? У будь-якому випадку, ви зміцните позицію однієї фракції за рахунок іншої.

Зрештою, коли у вас є двофракційні вимоги, вам доведеться вибирати: чи промивати мізки дітям у дитячому музеї капіталістичною ідеологією, чи будувати лікарню для комуністів?

Графіка: яскрава і барвиста

Tropico 6 не буде мати графіку інших великих ігор на ринку, просто тому, що це міський симулятор, який зосереджений на будівництві нації та торгівлі, а не на людях. Це не погіршує ігровий процес. Навпаки — завдяки натхненню від різних карибських диктатур, гра процвітає за допомогою кольорів. Це в жодному разі не найвишуканіший, але яскраві кольори в поєднанні з веселою, привабливою кубинською музикою допомагають зробити ігровий процес більш захоплюючим і розважальним.

Тропіко 6

Ціна: дорого

Моя найбільша проблема з Tropico 6 — це не ігровий процес, який може коливатися з точки зору складності, або те, що він спрямовує вас до того, щоб стати безжальним диктатором. Незважаючи на те, що на ринку є інші, більш дорогі ігри, 50 доларів за міський симулятор здається чимало. Ви отримуєте багато часу в грі, тим більше, що я сиджу на 20-годинному ігровому процесі і виконав лише дві місії із сімнадцяти. Тим не менш, 50 доларів змушують мене двічі подумати про покупку гри, особливо якщо два її пакети контенту: Spitter і Llama of Wall Street також коштують додатково.

Тропіко 6

Конкурс: Інші міські симулятори

Насправді важко порівнювати Tropico 6 з іншими міськими симуляторами лише тому, що гра виглядає такою унікальною та справжньою на ринку, який переповнений безліччю ігор, які будують місто. Має сенс порівняти його з останньою, у яку я також грав, Cities: Skylines (переглянути в Steam). З точки зору ціни, Cities: Skylines, безумовно, є дешевшим варіантом, за базовою ціною в 30 доларів, у порівнянні з 50 доларів, які вам доведеться скинути на Tropico 6. Проте, що він компенсує дешевшою ціною, йому не вистачає в місіях. Tropico 6 постачається з усім, що ви можете захотіти для місії, тоді як базова гра для Cities: Skylines постачається лише з пісочницею. Це може трохи розчарувати, тому що за 30 доларів ви очікуєте більше, ніж просто пісочниця. Я вважаю за краще витратити додаткові 20 доларів на повну гру, ніж лише на базову. Якщо вам потрібен простий містобудівник, який дозволить вам розкрити свою творчість, тоді Cities: Skylines — ваш ідеальний вибір. Однак, якщо вам подобаються гострі відчуття від місій, то Tropico 6 — найкращий варіант.


Остаточний вердикт

Веселий тропічний симулятор націотворення для початківців диктаторів. Tropico 6 — одна з найкращих містобудівних ігор минулого року. Це веселий і швидкий ігровий процес, завдяки якому ви намагаєтеся придушити повстання повстанців, задовольнити вимоги різних фракцій і переконатися, що всі світові сили стануть вашим найкращим другом. Незважаючи на те, що гра коштує дорого, вона забезпечує години морально сумнівних розваг.

технічні характеристики

 • Назва продукту

  Тропіко 6

 • Ціна

  49,99 доларів США

 • Дата випуску

  березень 2019 року

 • Доступні платформи

  ПК, Mac, Linux, PlayStation 4, XBox One

 • Мінімум процесора

  AMD або Intel, 3 ГГц (AMD A10 7850K, Intel i3-2000)

 • Мінімум пам’яті

  8 ГБ ОЗП

 • Графіка

  Спеціальний графічний процесор AMD/NVIDIA, 2 ГБ виділеної відеопам’яті (Radeon HD 7870, Geforce GTX 750)

 • Розширення гри

  Спітер, лама з Уолл-стріт