Saltar al contenido

Огляд USB-адаптера Wi-Fi EDUP EP-AC1635

2 de abril de 2023

EDUP EP-AC1635 USB Wi-Fi адаптер

Що нам подобається

 • Маленький і компактний
 • Відмінна швидкість і радіус дії
 • Включає диск з драйверами

Що нам не подобається

 • Для деяких зовнішня антена може бути недоліком

USB-адаптер Wi-Fi EDUP EP-AC1635 має величезну потужність у мініатюрному форм-факторі. Хоча зовнішня антена може стати проблемою для деяких, вона працює дуже добре і впорається з усіма нашими завданнями.

5

Змістовий покажчик

EDUP EP-AC1635 USB WiFi адаптер

EDUP EP-AC1635 USB Wi-Fi адаптер

в цій статті

Ми придбали USB-адаптер Wi-Fi EDUP EP-AC1635, щоб наш експерт міг ретельно перевірити та оцінити його. Продовжуйте читати, щоб отримати повний огляд продукту.

Іноді бездротова карта на вашому дешевому ноутбуці просто не підходить. Або, можливо, ви працюєте в польових умовах і вам потрібен USB-адаптер Wi-Fi, щоб збільшити радіус дії. Якою б не була причина, на ринку є багато USB-адаптерів Wi-Fi, які можуть дати вам трохи прискорення. EDUP EP-AC1635 Wi-Fi USB-адаптер є надійним варіантом за неймовірно хорошою ціною. Менш ніж за 20 доларів EP-AC1635 може впоратися з будь-яким завданням.

Дизайн: блискучий і маленький

Це адаптер Wi-Fi за 13 доларів, тож не чекайте розквіту дизайну Apple. Але EDUP EP-AC1635 виглядає солідно завдяки своїй глянцевій поверхні та невеликому розміру. Пластик міцний на дотик і, ймовірно, добре триматиметься, якщо ви випадково на нього наступите. У нього є зовнішня антена, яка може завадити комусь, але ця антена стане в нагоді, коли ви намагаєтесь отримати посилений бездротовий сигнал із великої відстані.

Процес налаштування: Plug and play за допомогою диска з драйверами в комплекті

Запустити EP-AC1635 так само просто, як підключи і працюй. Ваш комп’ютер з Windows 10 має негайно розпізнати пристрій і підключити вас до Інтернету. Але якщо ваш комп’ютер не розпізнає адаптер, EDUP містить невеликий диск для встановлення драйверів Realtek. Щоправда, багато сучасних комп’ютерів не мають дисководів, тому їх використання може бути лише можливим. Навіть тоді це приємно увага до деталей.

EDUP EP-AC1635 USB Wi-Fi адаптер

Підключення та продуктивність мережі: вражаюча статистика та діапазон

Ми провели EDUP EP-AC1635 через три різні тести швидкості, щоб отримати середнє значення його продуктивності, використовуючи програму Network Speed ​​Test від Microsoft, Speedtest.net від Ookla та Fast.com від Netflix. На частоті 5 ГГц ping, завантаження та завантаження дали нам 38 мс, 197 Мбіт/с і 7 Мбіт/с відповідно. На стороні 2,4 ГГц тести показали пінг 17 мс, 45 Мбіт/с для завантаження та 9 Мбіт/с для завантаження. Що стосується діапазону, EDUP EP-AC1635 показав чудові результати. На відстані 20 футів на частоті 2,4 ГГц ми отримали швидкість завантаження 40 Мбіт/с за допомогою програми Microsoft Network Speed ​​Test. Спустившись на один поверх у житловому комплексі Нью-Йорка зі стінами, облицьованими цеглою та бетоном, швидкість справді впала, але ми все одно змогли підтримувати з’єднання для завантаження 5 Мбіт/с. Для порівняння: під час використання внутрішньої бездротової карти Microsoft Surface ми побачили швидкість завантаження 10 Мбіт/с, тому цей USB-адаптер не обов’язково перевершить карту, яка зараз є у вашому ноутбуці. Під час нашого стрес-тесту EDUP EP-AC1635 показав неймовірно хороші результати. На частоті 5 ГГц під час спроби жонглювати двома потоками 4K, одного з YouTube і одного з Netflix, а також граючи в онлайн-гру Rocket League, ми жодного разу не помітили падіння продуктивності. Рівень пінгу в Rocket League зазвичай був вище 20-х, іноді стрибаючи до 50-х, але ніколи не перевищував. Це шалено гарні цифри. Для контексту, коли використовується дротовий Ethernet, Rocket League зазвичай видає ping близько 15 мс.

Під час нашого стрес-тесту EDUP EP-AC1635 показав неймовірно хороші результати.

Ціна: шалено дешево

EDUP EP-AC1635 коштує 13 доларів. Існують інші адаптери USB Wi-Fi, які дорожчі та дають гірші результати. Це найкращий адаптер USB Wi-Fi на ринку? Можливо, ні, але це один із небагатьох адаптерів, який може отримати ці цифри за менш ніж 15 доларів.

EDUP EP-AC1635 коштує 13 доларів.

EDUP EP-AC1635 проти Fenvi FV-N700

Це навіть не чесний конкурс. EDUP EP-AC1635 видуває Fenvi FV-N700 з води. Він не тільки працює краще майже за всіма показниками, включаючи критично важливий тест радіусу дії бездротового зв’язку, але він також дешевший і краще сконструйований. Єдине, що має Fenvi, це те, що його антена є внутрішньою, що може бути важливим для деяких. Але враховуючи, наскільки великий проміжок між цими двома адаптерами Wi-Fi, не витрачайте час на Fenvi.


Остаточний вердикт

Майже ідеально, якщо ви не проти антени.EDUP EP-AC1635 — чудовий продукт за неймовірно хорошою ціною. У EP-AC1635 важко знайти недоліки. Якщо вам потрібен маленький USB-адаптер Wi-Fi і ви не проти зовнішньої антени, купіть EDUP EP-AC1635 прямо зараз. Ви не пошкодуєте.

характеристики

 • Назва продукту

  EP-AC1635 USB WiFi адаптер

 • Бренд продукту

  EDUP

 • UPC

  B0075R7BFV2

 • Ціна

  13,99 доларів США

 • Дата випуску

  Вересень 2017 року

 • вага

  2,46 унції

 • Розміри продукту

  3,9 x 1,1 x 5,5 дюймів

 • колір

  чорний

 • Тип

  600 м Wi-Fi адаптер

 • Бездротовий

  802.11 AC/a/b/g/n

 • Чіпсет

  Realtek RTL8811AU

 • Гарантія

  1 рік