Saltar al contenido

Оновлення Microsoft Office Word

6 de mayo de 2021

Microsoft Office використовує ту саму інфраструктуру оновлення програмного забезпечення, що і сама Windows. Таким чином, поки ви постійно оновлюєте Windows, Office також оновлюється.

Змістовий покажчик

Як Office оновлює себе

У перші дні домашніх обчислень Microsoft Office не оновлювався між новими версіями. Навпаки, кожного разу, коли натискався новий випуск, люди купували диски або компакт-диски або DVD-диски з найновішою версією та встановлювали його. У середині 2000-х Microsoft почала надсилати онлайнові виправлення до Office 2003, практику, яку вона підтримувала через Office 2010. Ці виправлення використовували Office Online, тому вам довелося відкрити продукт Office і перевірити наявність оновлень або встановити службову програму оновлення Office. Сучасні версії Microsoft Office для робочого столу Windows використовують Центр оновлення Windows, що дозволяє частіше, прозоріше та без тертя виправляти помилки.

Налаштування Windows Update

розширені параметри оновлення

Щоб оновити Office повністю, використовуйте утиліту Windows Update. У Windows Update виберіть Розширені опції і переконайтеся, що повзунок для Отримуйте оновлення для інших продуктів Microsoft під час оновлення Windows увімкнено.