Saltar al contenido

Оновлення Quest 2 додає підтримку Magic Keyboard і Hand-Tracking

5 de julio de 2022

Meta випускає оновлення v37 для своїх гарнітур віртуальної реальності Quest 2, яке приносить деякі зміни в якість життя та нові функції пристрою. Згідно з Meta, зміни включають коригування інтерфейсу користувача, підтримку Apple Magic Keyboard і нову функцію обміну посиланнями. Версія v37 спочатку буде доступна лише для смартфонів Android, але компанія працює над додаванням підтримки iOS найближчим часом.

У цьому новому оновленні Meta додала жест відстеження рукою для відкриття меню швидких дій. Все, що вам потрібно зробити, це зробити рух пальцями перед гарнітурою, і з’явиться меню, що надасть вам миттєвий доступ до типових дій, як-от створення знімків екрана. Також додано режими планшета та настільного комп’ютера, причому в першому режимі відображаються 2D-вікна на гарнітурі на одній сторінці. У режимі робочого столу відображаються великі рухомі вікна, як і в попередній ітерації системи, але тепер як окрема функція. Як було сказано раніше, клавіатуру Apple Magic Keyboard було додано до списку підтримуваних пристроїв Bluetooth, надаючи гравцям тривимірне представлення пристрою та їхніх рук у середовищі гарнітури. Тепер вона стоїть поруч із Logitech K830 як єдині дві клавіатури, які мають віртуальне представлення на Quest 2.

Завдяки оновленню v37 ви також зможете швидко та безперешкодно ділитися посиланнями з телефону Android на гарнітуру через програму Oculus Mobile App, але Quest 2 має бути ввімкнено, а на смартфоні — Bluetooth.

Планується, що 2022 рік стане великим роком для Quest 2, оскільки Meta планує більше оновлень і нових ігор, як-от MMO Zenith: The Last City, яка вийде пізніше цього місяця.