Saltar al contenido

Оновіть домашній офіс, навіть якщо ви не отримуєте стипендію на Facebook

4 de junio de 2021

Ключові винос

  • Співробітники Facebook отримають 1000 доларів, щоб придбати здоровіший офісний інвентар та працювати вдома.
  • Ви здивуєтесь, наскільки ергономічним був ваш старий офіс.
  • Вам не потрібно витрачати тонну грошей, щоб зробити свій домашній офіс кращим, ніж він є.

Сусуму Йошіока / Getty Images

Минулого тижня Facebook продовжив домовленості про роботу співробітників додому до липня 2021 року. Він також дасть цим співробітникам до 1000 доларів на створення. Швидше за все, ви не отримаєте таку стипендію, але все ж є речі, які ви можете зробити, щоб покращити стан здоров’я вдома. Facebook має майже 50 000 співробітників, і більшість із них працюють вдома з березня. На даний момент ми також можемо припустити, що це напівпостійна ситуація. Разом з безліччю інших компаній, Facebook виявляє, що його бізнес може працювати прекрасно, не тягнучи всіх працювати в одному фізичному просторі. Навіть якщо COVID-19 врешті-решт буде контролюватися настільки, що дозволить повернутися до комунальних приміщень, багато людей продовжуватимуть працювати вдома.

Змістовий покажчик

Роби своє домашнє завдання

На роботі ви можете звикнути сидіти в кріслі Aeron або насолоджуватися сидячим столом. Якщо ви користуєтеся портативним комп’ютером, у вас, ймовірно, монітор з ергономічним розташуванням у відблиску. Вдома ви, мабуть, ділитеся занадто високим кухонним столом із співмешканцем або дружиною. Найкраще, на що може сподіватися експерт з ергономіки, – це те, що ви підпираєте свій MacBook на купу книг і пилу з цієї старої клавіатури та миші Bluetooth. «Ваша установка, яку надали до COVID, була, мабуть, більш ергономічною, ніж ви уявляли», – сказав Джеймс Оландер, засновник та дизайнер The Roost Stand, у своєму електронному листі до tebapit. «Багато / більшість роботодавців працюють з ергономістами, щоб переконатись, що тіла їхніх працівників (і продукція) не зазнають руйнувань». James ‘Roost Stand – це надлегка, міцна, складана підставка для ноутбука, призначена для розміщення екрана вашого комп’ютера на висоті очей, щоб ви не горбувались і не руйнували плече, шию та руки.

Найбільша небезпека для домашніх робітників полягає в «недостатній обізнаності щодо того, наскільки погано налаштовані ваші будинки», говорить він. Ваше тіло може протистояти певному рівню жорстокості протягом декількох місяців, тому вам навіть може здатися, що все нормально. Врешті-решт, погана ергономіка та, можливо, серйозні травми наздоганять. Розмістіть екрани співробітників на рівні очей, а клавіатури на рівній поверхні на 3-6 дюймів вище за пряжку ременя. – Джеймс Оландер, засновник та дизайнер The Roost Stand. Для більшості з нас робота вдома розглядалася як тимчасова, швидка перерва перед поверненням до офісу. Це означало, що мало хто з нас бачив необхідність інвестувати в ергономічну домашню робочу область. А з загрозою раптового безробіття мало хто мав засоби чи бажання придбати стоячі столи чи нові монітори. Бюджет Facebook на обладнання домашнього офісу в 1000 доларів визнає цю проблему і достатній для її усунення. Є й менш дорогі способи, якщо ви не отримуєте солодкої стипендії для оновлення налаштування.

Зробіть домашній офіс безпечнішим

Ви, напевно, бачили схеми ідеальної ергономічної установки для роботи на комп’ютері: стілець із трохи нахиленим вперед сидінням та висотою столу, яка є досить низькою, щоб забезпечити кут 90˚ між передпліччям та плечем під час друку. Також важливою є висота екрану. Ви повинні бачити це, не напружуючи шию. Погана новина полягає в тому, що ваш кухонний стіл занадто високий. Насправді більшість офісних столів також занадто високі, саме тому багато з них мають висувний лоток для клавіатури під ним. Це не просто для того, щоб тримати речі в порядку. «Мінімум: підніміть екрани співробітників на рівень очей і клавіатури на рівній поверхні на 3-6 дюймів вище за пряжку», – говорить Джеймс. «Оскільки вони будуть на ноутбуках, ви повинні відокремити їх клавіатуру від екрану, щоб досягти цього». Для цього ви можете використовувати зовнішній монітор, встановлений на правильну висоту, що дозволяє продовжувати користуватися клавіатурою та трекпадом вашого ноутбука, якщо хочете. Інший спосіб – вивести екран ноутбука на рівень очей та використовувати зовнішню мишу та клавіатуру. Хоча Джеймс рекомендує свій стенд Roost (я використовував його протягом багатьох років, і я можу підтвердити, що він чудовий), у нього є чудовий бюджетний варіант. «Найдешевше – це зовнішня клавіатура та миша Anker від Amazon від Anker та взуттєвий ящик під ноутбуком, щоб вивести екран на висоту очей». Якщо ви справді застрягли в дешевому офісному кріслі, то є кілька способів поліпшити ситуацію. Перегляньте це чудове відео від Wirecutter.

Сидіти-стояти

Цілий день сидіти для вас не годиться, а стояти цілий день – не обов’язково краще, але вам не потрібен вишуканий електричний стіл для сидіння, щоб ви могли рухатися. Ви можете легко зробити свій власний. У мене є табурет Ikea Frosta, який я щойно поставив на столі. Я кладу клавіатуру та трекпад зверху, а потім додаю iPad на підставку, яка піднімає його трохи вище. Це не ідеально – екран все ще трохи занадто низький – але це допомагає мені змінити положення. Якщо ви спробуєте це, обов’язково дотримуйтесь порад Джеймса Оландера щодо збереження нового «робочого столу» на кілька сантиметрів над пряжкою ременя. І нарешті, не забудьте робити перерви. Встановіть таймер, щоб кожні 30 хвилин вставати з-за столу, розтягуватися та ходити. Якщо ваш роботодавець дає вам 1000 доларів, ви тепер знаєте, як їх витратити. Але ви можете зробити своє робоче середовище безпечним лише за допомогою певної обізнаності та кількох швидких хакерів.