Saltar al contenido

Опануйте Gmail за допомогою цих порад, підказок та підручників

21 de mayo de 2021

Створення облікового запису Gmail – це швидко, легко та безкоштовно, але деякі його найкрутіші функції виявляються не відразу. Скористайтеся цими порадами та прийомами, щоб отримати максимальну віддачу від свого облікового запису Gmail.

jayk7 / Getty Images

Змістовий покажчик

Як відновити забутий пароль Gmail

Не можете увійти до свого облікового запису Gmail, оскільки жоден із паролів, які, на вашу думку, ви пам’ятаєте, не працює? Ось як пройти автентифікацію та встановити новий пароль Gmail, щоб повернутися до свого облікового запису.

Як зв’язатися зі службою підтримки Gmail

Ваш Gmail зламаний? Ось де можна повідомити про свою проблему та отримати допомогу безпосередньо від Google електронною поштою або через публічний форум.

Як отримати доступ до Gmail в iPhone Mail

Ви можете відкрити Gmail у додатку Safari на вашому iPhone, але де це задоволення в порівнянні з комфортом спеціальної програми електронної пошти? Ось як налаштувати обліковий запис електронної пошти Gmail або Google Apps у iPhone Mail.

Як видалити свій обліковий запис Gmail

Хочете позбутися облікового запису Gmail? Замість того, щоб термін його дії минув, дізнайтеся, як видалити свій обліковий запис Gmail прямо зараз.

Як додати зображення до підпису Gmail

Хочете включити логотип або інше зображення із брендингом та персоналізацією кожного вашого електронного листа? Ось як додати графіку до підпису Gmail.

Як налаштувати та використовувати шаблони електронної пошти в Gmail

Дізнайтеся, як стандартизувати електронні листи та відповіді для більш впорядкованого робочого процесу. Налаштуйте та збережіть шаблони в Gmail, які будуть використовуватися знову і знову в нових повідомленнях або відповідях.

Обмеження розміру вкладень та повідомлень у Gmail

У Gmail обмежено максимальний розмір повідомлень та вкладень, які ви надсилаєте та отримуєте. Вкладені файли та повідомлення, які ви надсилаєте, не можуть перевищувати 25 МБ; однак ви можете отримувати повідомлення розміром до 50 МБ. Якщо ви хочете надсилати через Gmail більші файли, як-от відео, ви можете допомогти Google Drive (хмарний сервіс зберігання Google).

Як змінити пароль Gmail

Ускладніть хакерам проникнення у ваш обліковий запис Gmail, періодично змінюючи пароль.

Як створити подію календаря Google із повідомлення Gmail

Якщо ви отримаєте електронний лист із написом «вечеря сьогодні ввечері о 19.30 – феттучіні з трюфелями», створення події та нагадування в Календарі Google прямо з Gmail – це неможливість. Усі деталі попередньо введені.

Як надсилати великі файли за допомогою Google Drive

Завантажте великі файли обсягом до 10 Гб на Google Drive прямо з екрана складання електронної пошти Gmail, куди зазвичай вкладаєте документи. Попросіть Gmail вставити посилання у повідомлення, яке дозволяє одержувачам легко завантажити файл.

Як змінити часовий пояс Gmail

Якщо ви перебуваєте в іншому часовому поясі, ніж показує ваш Gmail, ви можете оновити налаштування часового поясу свого облікового запису Gmail, щоб переконатися, що ви не заплутаєтесь та не розлаштуєтесь під час надсилання та отримання повідомлень.

Як заблокувати відправника в Gmail

Ви не отримуєте нічого, крім жартів, про які ви не просили, та дивовижних історій, які ви не читаєте від конкретного відправника? Ось як заблокувати відправника в Gmail і надіслати всю пошту порушника до папки Кошик або іншого місця для подальшого розгляду.

Як видалити контакт з Gmail

Хочете позбутися помилково введеного контакту? Потрібно очистити свою адресну книгу від даних клієнта, які зберігаються в інших місцях? Ось як видалити електронну адресу зі своїх контактів Gmail.

Як надіслати електронний лист нерозкритим одержувачам

Коли ви хочете надіслати електронне повідомлення декільком людям, але не хочете розкривати адреси електронної пошти кожного адресата, у скрипті Gmail все, що вам потрібно. Це дозволяє надсилати повідомлення кільком одержувачам, не бачачи інших.

Переміщення або копіювання пошти з одного облікового запису Gmail на інший

У вас є новий акаунт Gmail. У вас також є старий обліковий запис Gmail. Ось як легко перемістити всю пошту (включаючи надіслані повідомлення) з одного облікового запису в інший.

Як збирати пошту з інших облікових записів POP в Gmail

Ви можете налаштувати Gmail як єдину службу електронної пошти, налаштувавши Gmail на завантаження повідомлень електронної пошти з до п’яти інших існуючих облікових записів електронної пошти.

Як автоматично переслати Gmail на іншу електронну адресу

Дізнайтеся, як зробити так, щоб Gmail автоматично пересилав вхідні повідомлення на будь-яку електронну адресу. Це дозволяє вам читати їх у старому обліковому записі електронної пошти у вашій старій програмі електронної пошти, наприклад. Ви навіть можете доручити Gmail зберігати заархівовану копію переадресованої пошти для цілей пошуку.

Як отримати доступ до пошти Yahoo в Gmail

Використовуйте свою пошту Yahoo у Gmail. За допомогою облікового запису Yahoo Mail ви можете налаштувати Gmail для завантаження нових повідомлень та надсилання нової пошти (та відповідей) за допомогою адреси Yahoo Mail.

Як шукати пошту в Gmail

Коли відомо, що повідомлення знаходиться десь у величезних архівах вашого облікового запису Gmail, недостатньо, пошук починається. Ви можете натрапляти на термін або використовувати розширену функцію пошуку Gmail, щоб розумно знаходити повідомлення.

Як знайти всі непрочитані електронні листи

Вхідні скриньки можуть стати захаращеними та переважними місцями. Коли це трапляється, Gmail світить, допомагаючи вам упорядковувати та фільтрувати повідомлення. Один із способів – відображати лише непрочитані повідомлення; потрібен лише короткий фокус пошуку.

Як додати запрошення до електронного листа

Gmail полегшує налаштування подій та зустрічей. Ви можете надіслати електронне повідомлення та створити подію в Google Календарі, одночасно запрошуючи всіх одержувачів повідомлення.

Як встановити проведення пальцем для видалення або архівування Gmail у iPhone Mail

Хочете, щоб пальцем ви видаляли, а не архівували та зберігали пошту в iPhone Mail? Ось як змусити iPhone Mail видаляти повідомлення під час їх проведення, навіть для облікових записів Gmail.

Як додати кілька контактів до списку груп

Якщо у вас є список людей, наприклад, з рядка копії електронної пошти, і ви хочете додати їх до групи для швидкої адресації в Gmail, ви можете додати контакти до групи за один раз.

Як надіслати груповий електронний лист

Надішліть повідомлення списку одержувачів у Gmail. Використовуючи групи, Gmail пропонує назви груп під час введення тексту, що дозволяє швидко надсилати електронні листи кільком одержувачам.

Як додати підпис у Gmail

Нехай Gmail автоматично додає декілька рядків тексту, наприклад контактну інформацію або рекламу для вашого бізнесу, до електронних листів, які ви створюєте.

Як отримати доступ до облікового запису Gmail за допомогою Outlook

Outlook чудово підходить для читання та надсилання пошти через ваш обліковий запис Gmail. Налаштування Gmail в Outlook також є простим.

Як отримати доступ до облікового запису Gmail у Mac Mail

Gmail і macOS Mail добре працюють разом. Ось як налаштувати пошту на Mac для надсилання та отримання пошти через ваш обліковий запис Gmail.

Як заблокувати відправника та повідомити їх про те, що ви зробили

У Gmail встановіть правило, яке не лише переміщує електронні листи від певного відправника з папки «Вхідні», а й відповідає повідомленням, повідомляючи відправника про блок. Це дозволяє заблокувати відправника, одночасно повідомляючи його про цей блок.

Як додати відправника до адресної книги Gmail

Отримали електронне повідомлення та хочете додати його відправника у свою адресну книгу? Ось як швидко перетворити відправників у контакти Gmail.

Як експортувати контакти Gmail

Збережіть усі контакти Gmail на жорсткому диску в стислій формі. Потім ви можете імпортувати їх в інший обліковий запис Gmail або іншу електронну програму.

Як зберегти електронну пошту як файл EML

Збережіть окремий електронний лист на робочому столі, перемістіть його в іншу програму електронної пошти або перешліть як вкладення; ось як експортувати повідомлення у форматі .eml у Gmail.

Як додати область читання до Gmail

Якщо ви віддаєте перевагу читати електронні листи, зберігаючи огляд на екрані, ви можете додати область попереднього перегляду в Gmail і читати повідомлення в ній, вибираючи широкоформатний макет або традиційний.

Як змінити звук нової пошти для Gmail

Хочете почути, коли на ваш рахунок Gmail надходить нова пошта? Хочете почути щось надзвичайне? Ось як вказати звук для відтворення, коли надходять нові повідомлення Gmail.

Як синхронізувати контакти Mac з адресною книгою Gmail

Контакти в Mac Mail та Gmail можна налаштувати для синхронізації та підтримки ваших контактів.

Як змінити колір тла та шрифт, розмір та колір тексту

Зробіть дрібний шрифт дрібним, а привітання з днем ​​народження барвистими. Ось як можна змінити вигляд шрифту, розмір і колір та як вибрати колір тла для підсвічування в Gmail.

Як побачити, яким службам ви надали доступ до своєї Gmail

Чи могли ви все ще мати доступ до вашого облікового запису Gmail із сайтів та служб, які ви колись пробували, але більше не використовуєте? Ось як дізнатись, хто має доступ до вашої електронної пошти та адресної книги Gmail, і як скасувати доступ.

Як імпортувати свої поштові повідомлення та контакти Yahoo

Переключіться з Yahoo Mail на Gmail і зберігайте всю свою пошту, папки та контакти, імпортуючи ваші повідомлення та адресну книгу, а також перетворюйте папки в мітки.

Як переслати електронну пошту Gmail за допомогою фільтрів

Пересилайте свою електронну пошту в Gmail за допомогою фільтрів. Автоматично надсилайте вхідні повідомлення на інші електронні адреси або пересилайте лише вибрані повідомлення.

Захистіть свій рахунок Gmail за допомогою двоетапної автентифікації

Двоетапна автентифікація – це більш безпечний спосіб захистити свій обліковий запис Gmail від хакерів. Ось як налаштувати Gmail так, щоб він вимагав код для входу, який надходить через ваш телефон і був дійсним лише короткий час.

Як отримати доступ до Gmail за допомогою IMAP у вашій улюбленій програмі електронної пошти

Налаштуйте Gmail IMAP, щоб забезпечити безперешкодний доступ до всіх ваших повідомлень Gmail у будь-якій програмі електронної пошти чи мобільному пристрої, а також зробити ваші мітки також папками.

Як вибрати обліковий запис електронної пошти для відповіді в iPhone Mail

Ви об’єднуєте всі свої облікові записи електронної пошти в Gmail і хочете розумно відповісти з правильної адреси та забезпечити упорядкованість відправленої пошти в Gmail у iPhone Mail? Ось як.

Як налаштувати автоматичну відповідь поза офісом

Поки ви знаходитесь поза комп’ютерами та з’єднаннями з Інтернетом, налаштуйте Gmail на автоматичну відповідь на нові повідомлення, повідомляючи відправникам, що ви недоступні та коли зможете відповісти.

Як створити спеціальний пароль для програми Gmail для POP / IMAP

Ви можете ввімкнути двоетапну автентифікацію, щоб захистити свій обліковий запис Gmail, дозволяючи програмі електронної пошти отримувати до нього доступ за допомогою IMAP або POP. Ось як створюються спеціальні паролі Gmail для додатків, які важко вгадати і легко відкликати в будь-який час.

Як отримати доступ до Gmail з будь-яким клієнтом електронної пошти через POP

Використовуйте настільний поштовий клієнт із вашим обліковим записом Gmail, завантажуючи повідомлення за допомогою звичайного доступу POP. Ви все ще можете зберігати всі свої Gmail в архіві та шукати в Інтернеті або автоматично видаляти отриману пошту.

Як відкрити та отримати доступ до контактів Gmail

Хочете додати, відредагувати або видалити запис адресної книги в Gmail? Ось як відкрити контакти Gmail.

Як переслати повну тему електронних листів

Якщо цілу розмову варто переслати, вам не потрібно робити це по одному електронному листу в Gmail; ви можете відправити їх разом.