Skip to content

Організуйте меню “Пуск” для Windows 10: Частина 2

1 de Липень de 2021

Під час нашого останнього перегляду меню «Пуск» для Windows 10 ми зосередилися на правій частині меню та на тому, як поводитися з Live Tiles. Це основна частина налаштувань, яку ви можете зробити за допомогою меню «Пуск» Windows 10, але ви можете внести кілька змін і в ліву сторону. Ліва сторона набагато обмеженіша, ніж права. Ви більш-менш змушені вмикати чи вимикати різні параметри, але ці невеликі зміни все одно можуть вплинути на те, як ви користуєтесь меню «Пуск». Інструкції в цій статті стосуються Windows 10.

Занурення в додаток Налаштування

Більшість налаштувань, які ви можете зробити в лівій частині меню “Пуск”, приховані в програмі “Налаштування”. Почніть, вибравши Почніть > Налаштування > Персоналізація > Почніть. Тут ви бачите купу повзунків, щоб увімкнути або вимкнути функції. Угорі є можливість показати більше плиток у правій частині меню «Пуск». Якщо вам не вистачає живих плиток, сміливо вмикайте це. Прямо під Показати більше плиток у вас є інший несуттєвий варіант для відображення пропозицій у меню «Пуск». Чи хочете ви залишити це включеним, вирішувати вам. У будь-якому випадку, це не має великого впливу. Тепер ви потрапляєте в “м’ясо та картоплю” в лівій частині меню “Пуск”. Наступний варіант вниз говорить Показати найбільш часто використовувані програми. Це керує розділом “Найбільш використовувані” вгорі меню “Пуск”. Ви не можете по-справжньому контролювати те, що відображається у “Найпоширеніші” Все, що ви можете зробити, це вирішити, вмикати чи вимикати його. Те саме стосується наступного виклику опції Показати нещодавно додані програми. Як і попередній повзунок, він керує розділом “Нещодавно додані” меню “Пуск”. Якщо ви знаєте, що нещодавно встановили на свій ПК, вам, мабуть, не потрібен розділ, щоб нагадувати вам, але ви можете оцінити цей розділ і вважати його зручним. Тепер прокрутіть униз вікна та виберіть Виберіть, які папки відображатимуться на “Пуск”.

Виберіть свої папки

Виберіть, які папки відображатимуться на

Вибір Виберіть, які папки відображатимуться на “Пуск” відкриває новий екран у програмі Налаштування з іншим довгим рядком повзунків, щоб увімкнути або вимкнути параметри. Ці параметри додають певні папки до меню «Пуск» для зручного доступу. Ви можете додавати або видаляти посилання для швидкого доступу до Провідника файлів, Налаштувань, Документів, Завантажень, Музики, Картинок, Відео та папки Вашого облікового запису користувача (з позначкою Особиста папка). Це основна частина змін, які ви можете внести ліворуч від меню «Пуск». Прямої персоналізації не так багато, але принаймні ви маєте певний контроль над тим, що там з’являється.

Смачні акценти

Кольори в налаштуваннях Windows

Останнє, про що слід знати – це не модифікація лівої частини меню «Пуск», але вона впливає на неї. Відкрийте програму Налаштування та перейдіть до Персоналізація > Кольори. Тут ви можете змінити колір акценту на робочому столі, що може вплинути на меню «Пуск», панель завдань, центр дій та рядки заголовків у вікнах. Якщо ви хочете вибрати конкретний колір акценту, переконайтеся, що повзунок позначений Автоматично вибирати колір акценту з мого тла вимкнено. В іншому випадку увімкніть його. Вибравши потрібний колір акценту, поверніть Увімкнено наступний варіант, який говорить Показувати колір на Пуску, панелі завдань, центрі дій та рядку заголовка. Тепер обраний вами колір акценту відображається у згаданих місцях. Також є можливість зробити меню «Пуск», панель завдань та центр дій прозорими, зберігаючи при цьому акцентний колір. Приблизно все, що є зліва в меню «Пуск». Не забудьте ознайомитись із нашим попереднім поглядом праворуч від меню «Пуск», щоб отримати повний контроль над цією важливою частиною робочого столу.