Skip to content

Основний слайд PowerPoint

9 de Липень de 2021

Майстер-слайд містить шрифти, зображення та фон, що відображаються у всій презентації. Подумайте про Master Slide як про тему дизайну вашої презентації. Існує три різних Майстер-слайди; Майстер нотаток, Роздатковий майстер та найпоширеніший, Майстер слайдів. Інформація в цій статті стосується PowerPoint 2019, 2016, 2013, 2010; PowerPoint для Microsoft 365 та PowerPoint для Mac.

Створюйте професійні презентації за допомогою майстер-слайдів

Шаблон оформлення за замовчуванням для презентації PowerPoint – це звичайний білий слайд. Цей порожній слайд та вибір шрифтів для заповнювачів тексту, що використовуються на ньому, містяться в Майстрі слайдів. Усі слайди у презентації створюються з використанням шрифтів, кольорів та графіки в Master Slide. Кожен новий слайд, який ви створюєте, бере на себе ці аспекти. Багато барвистих, попередньо встановлених шаблонів дизайну включені в PowerPoint, щоб зробити ваші презентації цікавішими. Щоб внести загальні зміни у свої слайди, нотатки та роздатковий матеріал, відредагуйте головний слайд, а не кожен окремий слайд.

Про головний перегляд слайдів

Якщо ви хочете швидко відредагувати слайди та макети слайдів у вашій презентації PowerPoint, скористайтеся поданням «Майстер слайдів». Йти до Переглянути і вибрати Слайд-майстер. Редагування майстра слайдів впливає на кожен слайд у презентації.

Перегляд основного слайда

Ось кілька способів використання режиму Master Slide для редагування Master Slide:

  • Змініть форматування тексту. Змінюйте колір тексту на кожному слайді, а не на одному слайді за раз.

  • Переставити текст заповнювача. Змініть положення тексту заповнювача на слайдах.

  • Змініть фон слайда. Змініть фонову графіку, вставте логотип або додайте водяний знак.

Якщо ви хочете лише налаштувати шрифт теми або колір, немає необхідності використовувати Master Slide. Йти до Дизайн і виберіть погляд із Варіанти списки. Якщо ви хочете використати дизайн, створений у майстрі слайдів, в інших презентаціях PowerPoint, збережіть файл PowerPoint як шаблон. Починаючи кожну нову презентацію з цього шаблону, ви створюєте слайд-шоу, які є послідовними, однорідними та проектують відшліфоване зображення.