Saltar al contenido

Основні кнопки домашньої кнопки iPhone X

28 de julio de 2021

Мабуть, найважливішою зміною, яку Apple представила зі своїм iPhone X, було видалення кнопки «Додому». З моменту дебюту iPhone кнопка «Домашня сторінка» була єдиною кнопкою на передній панелі телефону. Це також була найважливіша кнопка, оскільки вона використовувалась для повернення на головний екран, доступу до багатозадачності, створення знімків екрану та багато іншого. Ви все ще можете робити всі ці речі на iPhone X, але те, як ви це робите, зараз інше. Натискання кнопки замінено набором жестів, які запускають ці звичні функції. Інформація в цій статті стосується серій iPhone X та iPhone 11.

Змістовий покажчик

Як розблокувати iPhone X

Пробудження iPhone X від сну, також відоме як розблокування телефон (не плутати з розблокуванням його від телефонної компанії), все ще простий. Просто підніміть телефон і проведіть пальцем вгору від нижньої частини екрана. Що буде далі, залежить від ваших налаштувань безпеки. Якщо у вас немає пароля, ви переходите прямо на головний екран. Якщо у вас є пароль, Face ID може впізнати ваше обличчя та перевести вас на головний екран. Якщо у вас є пароль, але ви не використовуєте Face ID, ви вводите свій код. Незалежно від ваших налаштувань, розблокування просто проводить пальцем.

Як повернутися на головний екран на iPhone X

За допомогою фізичної кнопки «Домашня сторінка» повернення на головний екран із будь-якої програми вимагає натискання кнопки «Головна». Однак навіть без цієї кнопки повернутися на головний екран досить просто. Просто проведіть вгору на невеликій відстані від нижньої частини екрана. Довше проведення пальцем робить щось інше, але швидкий перехід виводить будь-яку програму і повертається на головний екран.

Як відкрити багатозадачний вигляд iPhone X

На попередніх iPhones подвійне клацання кнопки «Домашня сторінка» відкрило багатозадачність подання, що дозволяє переглядати всі відкриті програми, швидко переходити на нові програми та легко виходити з запущених програм. Цей самий вигляд все ще доступний на iPhone X, але ви отримуєте доступ до нього по-різному. Проведіть вгору знизу приблизно на третину екрана вгору. Спочатку цей рух трохи хитрий, оскільки схожий на короткий рух, який переводить вас на головний екран. Коли ви потрапляєте в потрібне місце на екрані, з’являються відкриті програми. Залежно від ваших налаштувань, ви також можете відчути легку вібрацію, коли досягли третини місця, що активує режим багатозадачності.

Переключення програм без відкриття багатозадачності на iPhone X

Замість того, щоб відкривати багатозадачний вигляд, щоб змінити програми, перейдіть до нового додатка, провевши пальцем. Унизу екрана проведіть пальцем ліворуч або праворуч, щоб перейти до наступної або попередньої програми з режиму багатозадачності – набагато швидший спосіб переміщення.

Використання Досяжності на iPhone X

Завдяки дедалі більшим екранам на iPhone може бути важко дістатись до речей, далеких від ваших великих пальців. Доступність, яка вперше була представлена ​​на iPhone 6 серії, вирішує цю проблему. Швидке подвійне натискання кнопки «Домашня сторінка» опускає верхню частину екрана, щоб було легше дістатись до неї. На iPhone X та пізніших моделях доступність все ще залишається опцією, хоча вона вимкнена за замовчуванням. Коли він активований, отримайте доступ до функції, проводячи пальцем унизу внизу екрана. Щоб увімкнути доступність у iOS 13:

 1. відчинено Налаштування на iPhone.

 2. Торкніться Доступність.

 3. Виберіть Торкніться.

 4. Вибирайте Досяжність і пересуньте повзунок поруч із ним на Увімк. / зелений.

 5. Проведіть пальцем унизу екрана, щоб опустити елементи екрана в межах досяжності великих пальців.

  Налаштування iPhone Touch, включаючи доступність

Щоб увімкнути Досяжність у iOS 12 та новіших версіях, перейдіть на Налаштування > Загальні > Доступність > Досяжність.

Нові способи виконання старих завдань: Siri, Apple Pay та багато іншого

Тонни інших поширених функцій iPhone використовують кнопку головного екрана. Ось як виконувати деякі найпоширеніші на iPhone X:

 • Зробіть знімки екрана: Клацніть одночасно бічні кнопки та кнопки збільшення гучності.
 • Вимкнути / перезапустити: натисніть і утримуйте одночасно бічні кнопки та кнопки збільшення гучності, поки не з’явиться повзунок вимкнення живлення.
 • Активуйте Siri: Натисніть і утримуйте бічну кнопку.
 • Підтвердьте покупки Apple Pay та iTunes / App Store: Використовуйте Face ID.

То де Центр управління?

Центр управління пропонує зручний набір інструментів та ярликів. У попередніх моделях iPhone доступ до нього здійснюється, проводячи пальцем вгору від нижньої частини екрана. Оскільки проведення пальцем по нижній частині екрана робить багато іншого на iPhone X, Центр керування знаходиться в іншому місці цієї моделі. Щоб отримати до нього доступ, проведіть пальцем вниз від верхньої правої сторони екрана праворуч від вирізу, і з’явиться Центр керування. Натисніть або проведіть пальцем по екрану ще раз, щоб закрити його, коли закінчите.

Все ще хочете кнопку додому? Додайте його в налаштуваннях

Ви не можете отримати апаратну кнопку для свого iPhone X, але в налаштуваннях телефону ви можете підійти близько. Функція AssistiveTouch додає екранну кнопку «Домашня сторінка» для людей з фізичними проблемами, що заважає їм легко натискати кнопку «Домашня сторінка», або для тих, хто не працює. Будь-хто може його ввімкнути і використовувати ту саму кнопку програмного забезпечення. Щоб увімкнути AssistiveTouch:

 1. Торкніться Налаштування > Доступність в iOS 13 або Налаштування > Загальні > Доступність в iOS 12 і раніше.

  Додаток Налаштування iPhone та параметр Спеціальні можливості

 2. На екрані доступності в iOS 13 торкніться Торкніться і потім AssistiveTouch. Ввімкнути AssistiveTouch перемістивши повзунок у положення Увімк. / зелений.

  Параметр AssistiveTouch в iOS 13

  На екрані доступності в iOS 12 та новіших версіях торкніться AssistiveTouch і ввімкнути AssistiveTouch перемістивши повзунок у положення Увімк. / зелений. Ви також можете сказати: «Гей, Сірі, увімкни AssistiveTouch».

 3. Кнопка, яка виконує деякі завдання додому, з’являється в правому нижньому куті екрана, хоча ви можете натиснути та перетягнути її до будь-якого краю екрана, де вона залишатиметься, доки ви не перемістите її знову. На екрані налаштувань AssistiveTouch ви можете змінити параметри за замовчуванням для одного натискання, подвійного натискання, тривалого натискання та 3D дотику, вибравши зі списку доступних параметрів.