Saltar al contenido

Основні уроки iPad, щоб навчити вас iPad

19 de julio de 2021

Ви думаєте про придбання iPad і хочете дізнатись більше про нього? Або ви власник iPad і хочете використовувати його краще? Ці уроки призначені для початківців і охоплюють основи від того, що робить кругла кнопка внизу iPad, до того, як можна переміщати або видаляти програму. Існує навіть урок із порадами, який допоможе вам отримати максимум користі від iPad і, можливо, навіть навчити своїх друзів акуратним трюкам чи другим.

Змістовий покажчик

Екскурсія по iPad

Перший урок стосується власне iPad, включаючи те, що йде в коробці, і що робить ця кругова кнопка внизу, та основи користувальницького інтерфейсу iPad. Ви також дізнаєтеся, як знайти веб-браузер, щоб ви могли переглядати Інтернет, як відтворювати музику на iPad, як купувати музику та фільми від Apple та як завантажувати App Store, щоб ви могли розпочати завантаження програм.

iPad Training 101: Новий посібник користувача для iPad

iOS App Store

iOS App Store.
Hoch Zwei / Getty Images

Цей урок ґрунтується на першому, навчивши вас орієнтуватися на iPad та впорядковувати та упорядковувати програми на екрані. Чи знали ви, що можете створити папку та заповнити її програмами або видалити програму, якою ви більше не користуєтесь? Ви навіть дізнаєтесь, як знайти найкращі програми в App Store, використовуючи найкращі графіки, рейтинги клієнтів і знаходячи пропоновані програми.

Завантаження першої програми для iPad

App Store на iPad

Якщо ви все ще трохи перевантажені App Store – і з майже двома мільйонами програм, вас легко перемогти – цей урок допоможе вам завантажити додаток iBooks, який є читачем і магазином для електронних книг Apple. Це чудовий додаток, і, закінчивши урок, завантаження додатків стане вам легким диханням.

Перші 10 речей, які слід робити з iPad

Молода людина, налаштовуючи свій новий iPad

Громадське надбання / Tinh Te Photos
Якщо ви шукаєте короткий посібник із початку роботи і хочете вдаритися об землю, перегляньте перші речі, які слід зробити з iPad. У цьому посібнику ви знайдете деякі завдання, які досвідчений користувач планшетного ПК повинен виконати в перший день зі своїм новим iPad, наприклад підключення до Facebook, завантаження Dropbox для хмарного зберігання та налаштування власної радіостанції на Pandora.

Як орієнтуватися в iPad як професіонал

Пошук уваги на iPad

Початкові курси з навігації та організації вашого iPad цілком підходять для більшості людей, але досвідчені користувачі мають всілякі маленькі хитрощі, які вони використовують, щоб швидше знаходити програми та отримувати максимум користі від роботи з iPad. Якщо ви хочете підняти його на наступний рівень, цей посібник навчить вас деяким із цих методів.

Найкраще використання для iPad

iPad з рецептами

У iPad є багато цікавих способів використання, про які більшість з нас ніколи не думає самостійно, наприклад, використовувати його як портативний телевізор, фотоальбом або навіть як GPS для автомобіля. Цей урок розроблений, щоб по-різному запалити ваш творчий потенціал, щоб ви могли користуватися iPad як вдома, так і в дорозі.

20 способів, як Siri може допомогти вам бути більш продуктивними

Екран блокування Siri

Нові користувачі iPad можуть іноді не помітити Siri, але коли ви справді дізнаєтесь персонального помічника з розпізнавання голосу, який живе у вашому планшеті, він може стати незамінним. Мабуть, найпростіший спосіб використовувати Siri – це сказати їй відкрити програму, сказавши «запустити [app name]»або відтворити музику, сказавши» грати The Beatles «. Але це може зробити набагато більше, ніж це, якщо ти знаєш, як просити.

Найкращі безкоштовні програми для iPad

iPad у трьох розмірах

Ця колекція програм охоплює теми, включаючи потокове передавання високоякісних фільмів, додаток, що дозволяє створювати власну радіостанцію, NS – колекцію фантастичних рецептів. У цьому списку є програма майже для всіх, і найкраще, ці програми абсолютно безкоштовні. Тож навіть якщо вам не подобається одна з цих рекомендацій, це не коштуватиме вам ні копійки.

Чудові поради, які повинен знати кожен власник iPad

Папки iPad

Ви можете завантажити безкоштовні книги для читання в iBooks і зафіксувати орієнтацію iPad. Ви також можете швидко знайти програми за допомогою Spotlight Search. Існує цілий ряд різних порад та підказок, які ви можете зробити з вашим iPad, але іноді це не так просто зрозуміти. Цей урок охопить низку порад, які допоможуть вам отримати більше користі від iPad.

Як організувати своє життя за допомогою iPad

Додаток

IPad може бути чудовим організаційним інструментом, здатним допомогти вам у виконанні щоденних завдань. Це може нагадати вам винести сміття, не відставати від вашого напруженого графіка та допомогти вам організувати свої завдання, швидко складаючи списки справ.

Як захистити свій iPad від дітей

Дитина з ipad

Незалежно від того, купуєте ви iPad для дитини або якщо ваша дитина просто буде використовувати ваш iPad, важливо знати, як заблокувати пристрій. Захист iPad може бути таким самим простим, як відключення покупок у програмі, щоб уникнути неприємного сюрпризу з рахунком за iTunes або обмежити веб-браузер Safari від відкриття веб-сайтів для дорослих, що може бути чудовим захистом для вашої дитини та як і раніше дозволяють користуватися iPad без особливого повідомлення про обмеження. Захист від дітей може бути настільки ретельною, як дозволити лише додатки, музику та фільми з рейтингом «G», повністю вимкнути App Store, блокувати додатки, такі як FaceTime та iMessage, і навіть використовувати Screen Time, щоб обмежити, як довго діти можуть користуватися планшетом на день.

Як перезавантажити iPad

iPad слайд для вимкнення живлення

Заключний урок навчає першого кроку з усунення несправностей, який використовується аналітиками технічної підтримки у всьому світі: перезавантаження пристрою. Цей урок було коротко висвітлено на уроці підказок, але це так важливо, він згадується тут, щоб переконатися, що кожен має можливість навчитися перезавантажувати свій iPad. Неважливо, страждаєте ви від замороженого iPad, у якого проблеми із завантаженням веб-сторінок, або iPad, який просто працює повільно, перезавантаження iPad може стати ключем до вирішення вашої проблеми.