Saltar al contenido

Останнє оновлення iOS 15 усуває ще один недолік безпеки

18 de septiembre de 2022

Apple випустила нове оновлення безпеки iOS 15, щоб усунути недолік нульового дня, який хакери могли використати, щоб отримати контроль над вашим пристроєм. Через трохи більше тижня після останнього оновлення iOS 15 (версія 15.0.1) у нас є версія 15.0.2 для завантаження. Оновлення спеціально виправляє ще один недолік безпеки. Останній експлойт, названий Apple CVE-2021-30883, дозволяє хакерам отримати контроль над вашим iPhone або iPad. За словами Apple, проблема «можливо активно використовувалася», тобто зловмисники могли знати про неї та почали користуватися лазівкою.

CVE-2021-30883 може вплинути на різноманітні пристрої Apple — від iPhone 6S і вище, навіть до iPod touch 7-го покоління. Багато моделей iPad також уразливі, включаючи будь-які iPad Pro, iPad Air 2 і пізніші версії та iPad mini 4 і пізніші моделі. По суті, якщо у вас є iPhone, iPad або iPod, якому близько шести років або менше, ви в групі ризику. Найкращий спосіб уникнути будь-яких проблем із CVE-2021-30883 — це негайно оновити пристрої з iOS 15.

Втомився бізнесмен, працюючи вдома за допомогою ноутбука та дивлячись тривожно

На жаль, здається, немає жодного іншого способу вирішення проблеми безпеки, окрім, можливо, необмеженого тривалого перебування пристрою в режимі польоту як запобіжного заходу. iOS 15.0.2 вже доступна. Якщо у вас увімкнено автоматичні завантаження, можливо, він уже встановився сам, хоча ви можете перевірити номер версії iOS, щоб переконатися, що вказано 15.0.2. В іншому випадку слід перевірити наявність оновлень вручну.