Saltar al contenido

Останні веб-камери пропонують тонкі причини для оновлення

1 de abril de 2023

Змістовий покажчик

Ключові висновки

  • Нові веб-камери від Anker і Microsoft пропонують альтернативу домінантній C920 від Logitech.
  • 1080p залишається основною роздільною здатністю, і це не зміниться у 2021 році.
  • Віддалені працівники, які вже мають якісну веб-камеру 1080p, не потребують оновлення.

Нові веб-камери від Anker і Microsoft спрямовані на те, щоб ви виглядали чітко під час наступного відеодзвінка, але не всі побачать причину для оновлення цього року. Пандемія неочікувано змусила офісних працівників працювати дистанційно, залишивши їх заблокованими перед веб-камерами ноутбуків. Унаслідок ажіотажу купівлі веб-камер вичерпалися запаси. Тепер нові опції нарешті з’являються на полицях магазинів, але чи будуть вони оновленням, залежить від того, що вже є у вас на столі. «Ці нові веб-камери все ще орієнтовані на людей, які або хочуть додати веб-камеру до свого настільного комп’ютера, або розширити вбудовану веб-камеру свого ноутбука», – сказав Ендрю Каннінгем, старший співробітник Wirecutter.

1080p тут, щоб залишитися

Powerconf C300 від Anker і Modern Webcam від Microsoft зберігають роздільну здатність 1080p, що не здасться оновленням для віддалених працівників, які вже мають окрему веб-камеру. Ви можете подякувати за це обмеженням сучасних відеоконференцій. «Перш за все, я думаю, це тому, що все вище є надмірним, якщо ви просто робите відеодзвінки чи дистанційне навчання», — сказав Каннінгем у прямому повідомленні у Twitter. «Якщо ви розмовляєте з кількома людьми, зайві пікселі витрачаються даремно, коли кожен зводиться до крихітного прямокутника». Стандартні параметри відеодзвінків, як-от Google Meet і Zoom, мають максимальну роздільну здатність 1080p.

Anker Powerconf C300

Лорі Грунін, старший редактор CNET, зазначає, що пропускна здатність USB є ще одним вузьким місцем. «Ось чому для моделей 4K потрібен USB-C», — сказав Грунін в електронному листі. «Але встановлена ​​база ноутбуків Windows зазвичай не має роз’ємів USB-C». Оскільки роздільна здатність 1080p є функціональною верхньою межею, нові веб-камери зосереджуватимуться на балансі білого, експозиції та якості мікрофона. Функція HDR на сучасній веб-камері Microsoft може покращити роботу камери зі слабким освітленням, хоча Каннінгем попередив, що її потрібно перевірити, щоб довести свою цінність. Джейрон Шнайдер, головний редактор Petapixel, вважає, що веб-камери залежать від ціни та якості інших альтернатив, таких як смартфони та дзеркальні фотокамери. Якщо ви розмовляєте з кількома людьми, зайві пікселі витрачаються даремно, коли кожен зводиться до крихітного прямокутника». «Якби хтось хотів отримати гарну веб-камеру, наприклад хорошу 4K, я б не пропонував жодної спеціальної веб-камери», — сказав Шнайдер у прямому повідомленні у Twitter. «Я б запропонував справжню камеру з функціями веб-камери». 4K-камера преміум-класу з більшим датчиком і кращою оптикою звучить чудово на папері, але може підвищити ціну, яку планує витратити більшість віддалених працівників. Шнайдер вважає, що це обмежує роздільну здатність, функції та якість відео, які віддалені працівники можуть очікувати від веб-камер у найближчому майбутньому.

Дві камери, два бачення віддаленої роботи

Powerconf C300 від Anker вже доступний, а сучасну веб-камеру від Microsoft заплановано на липень. Вони обидва використовують просте кріплення на кліпсі та мають професійний компактний вигляд. На цьому схожість закінчується. Веб-камера Anker за 129,99 дол. США використовує комплексний, багатофункціональний підхід до віддаленої роботи з такими функціями на основі штучного інтелекту, як автоматичне та самоформування. Це зміщує поле огляду камери, щоб утримувати вас у центрі кадру.

Сучасна веб-камера Microsoft

Користувачі також можуть контролювати поле зору вручну. Це може здатися нішевою перевагою, але я можу ручатися за це, коли працював із Brio Ultra HD від Logitech, який також має цю функцію. Він може збільшити рамку для більш випадкових дзвінків або розширити для ефектного, професійного вигляду. Сучасна веб-камера Microsoft є більш простою, хоча включення HDR є незвичним для веб-камери, яка продаватиметься за 69,99 доларів. Ціна Modern Webcam націлена на надзвичайно популярну Logitech C920, веб-камеру середнього класу, яка стала вибором за умовчанням для багатьох віддалених працівників. За бажання Microsoft може додати більше функцій у сучасну веб-камеру; вона випустила камеру 4K для Surface Hub 2S. Шнайдер вважає, що Microsoft ходить по канату між ціною та якістю, кажучи: «[Microsoft] не хоче створювати настільки просунутий продукт, який підніме вартість до рівня, який більше не буде розглядатися».

Настав час оновити?

Я запитав Каннінгема, чи будуть віддалені працівники, які вже володіють веб-камерою 1080p, як-от Logitech C920 HD, мати підстави для оновлення у 2021 році. «Ніколи не кажи ніколи, вони можуть нас вразити», — сказав Каннінгем, «Але я не думаю, що І це є несподіванкою, оскільки на даний момент C920 HD існує в тій чи іншій формі майже десять років». Якби хтось хотів отримати гарну веб-камеру, як-от хорошу 4K, я б не пропонував жодної спеціальної веб-камери. Я б запропонував справжню камеру з функціями веб-камери. Для віддалених працівників, які застрягли з веб-камерою ноутбука 720p, Anker і Microsoft пропонують альтернативу. Обидві компанії надають функції, яких не пропонують конкуруючі веб-камери Logitech. Залишається побачити, чи зможуть новачки кинути виклик домінуванню Logitech, але вони принаймні пропонують причину купити щось інше, ніж веб-камера десятирічної давності.