Saltar al contenido

Ось цифрові інструменти, які використовують кампанії під час COVID

9 de mayo de 2021

Ключові винос

  • Політичні організатори використовують програми, щоб звернутися до потенційних виборців у рік виборів, що відзначився всесвітньою пандемією.
  • Обмін повідомленнями з друзями та родиною – це велика увага.
  • Конфіденційність даних все ще залишається основною проблемою при розробці політичних додатків.

Грейс Кері / Getty Images

Оскільки пандемія коронавірусу триває протягом виборчого року, технологія відіграє все більшу роль у зв’язку організаторів з виборцями напередодні президентських виборів у США 3 листопада. Постійні запобіжні заходи щодо соціального дистанціювання не лише спонукали американців вимагати відступних бюлетенів у рекордній кількості, але також вплинули на стратегії політичної організації. Поки учасники кампанії Трамп все ще стукають у двері цього року, демократи беруться за цю організацію в Інтернеті та по телефону, Політико повідомляється в серпні. Обидві партії використовують програми та веб-сайти, щоб заохотити прихильників звернутися до інших перед виборами.

Змістовий покажчик

Організація в Інтернеті

За допомогою інструментів онлайн-організації результати політичних розмов з родиною чи друзями можуть стати цінними даними. Прогресивні організатори в цьому році в основному звертаються до онлайн-платформ, замість того, щоб стукати у двері, наприклад, до програми The Tuesday Company’s Team. Додаток дозволяє людині приєднатися до справи, зв’язує їх з організаторами та визначає, з якими людьми у їхніх соціальних мережах слід контактувати, повідомляючи про кампанію.

Спочатку команда була розроблена до пандемії, але з тих пір спостерігається лише посилення її використання. Додаток зосереджується в основному на стратегії, яка називається реляційною організацією, яка передбачає надсилання повідомлень друзям та родині про причини або кандидатів, близьких до серця. Волонтери кампанії можуть використовувати додаток для надсилання прямих повідомлень та електронних листів своїм контактам, а потім слідкувати за організаторами щодо того, як проходили розмови. Демократичний агітаційний комітет Конгресу, профспілки та некомерційні організації є одними з організацій, які використовували цю платформу. «Ми не створили команду для кризи, але це єдиний спосіб зробити такий тип організації, який повинен відбутися за такий рік», – заявив співзасновник та головний стратегічний директор компанії вівторок Шола Фарбер. tebapit в телефонному інтерв’ю. Волонтери в усіх штатах використовують цю платформу, каже вона.

Працівники місцевих виборчих дільниць допомагають виборцям. Всі вони носять захисні маски для обличчя.

LifestyleVisuals / Getty Images

Компанія «Вівторок» також придбала додаток VoteWithMe у 2019 році, що дозволяє користувачам смартфонів швидко отримувати доступ до загальної історії виборців своїх контактів та надсилати їм нагадування про голосування. Хоча VoteWithMe є більш обмеженим, ніж Team, він може бути зручним інструментом пропагандистської діяльності під час президентських виборів для тих, хто не обов’язково хоче долучитися до повноцінної кампанії. Однак, Гламур нещодавно повідомлялося, що програма може відображати неповні або неправильні дані в певних випадках.

Програми для кандидатів

Американці також мають можливість зареєструватися в офіційних програмах кандидатів у президенти, що заохочує користувачів спілкуватися з людьми, яких вони знають, по-різному. Ключовою особливістю програми Джо Байдена Vote Joe є можливість надсилати друзям та родичам інформацію про кампанію, синхронізуючи контакти, на додаток до інших видів діяльності, таких як пошук можливостей для волонтерів та обмін вмістом у соціальних мережах. Натомість додаток Дональда Трампа перетворює спілкування з друзями на гру. Користувачі, які виконують такі дії, як спільний доступ до програми, можуть отримувати бали, щоб викупити їх за товари, а також використовувати їх для перегляду відео та стеження за новинами кампанії.

Хоча додатки обох кандидатів викликали занепокоєння щодо конфіденційності даних, програма Трамп «збирає величезні обсяги даних про виборців», згідно з недавньою Житель Нью-Йорка статті. У дослідженні, опублікованому Огляд технологій MIT, Техаський університет в Остіні, дослідники пропаганди Джейкоб Гурскі та Самуель Вуллі виявили, що додаток Трампа має «набагато довший перелік запитів на доступ» до певних типів даних, ніж у Байдена. Нещодавно в додатку Байдена нещодавно було виявлено помилку, яка, як TechCrunch пояснив, «дозволив кожному шукати конфіденційну інформацію про виборців щодо мільйонів американців». Кампанія заявила, що вирішила проблему, на що вказував блог The App Analyst.

Підписаний, скріплений печаткою, зданий

Звичайно, не всі організації є цифровими. Некомерційна організація Vote Forward використовує технологію для досягнення високої, менш технічної мети цього року: переконати добровольців надіслати 10 мільйонів листів, що заохочують американців голосувати до президентських виборів. Проект, створений Скоттом Форманом, поєднує в собі низькотехнологічне проведення письмових робіт із наукою даних.

Волонтери підписуються на проект за допомогою електронної пошти чи облікових записів у соціальних мережах, а потім вирішують, до якої держави надсилати листи. Вони можуть вибрати “усиновити” п’ятьох чи 20 малоймовірних виборців, які отримають лист із закликом проголосувати. Лист базується на шаблоні зі стандартною мовою, але відправник персоналізує його коротким повідомленням про те, чому вони голосують. Проект відбиває відправників згадувати конкретного кандидата у своїх листах, щоб зробити повідомлення ефективнішими, і в основному використовує загальнодоступні дані виборців для вибору одержувачів.

Підказка про голосування вперед для надсилання листів виборцям

Більшість робіт «Проголосувати вперед» є позапартійними, сказав Форман tebapit під час зустрічі зі збільшенням. «Мета полягає в тому, щоб збільшити явку виборців серед представників історично недостатньо представлених частин електорату – кольорових людей, молодих людей та людей, які зазнали різного роду придушення виборців – ось основа нашої роботи». Стратегія проекту базується на рандомізованих контрольованих дослідженнях, проведених в Алабамі, Огайо та Пенсільванії між 2017 і 2019 роками. «Ми можемо збільшити явку виборців десь від одного до декількох відсоткових пунктів порівняно з рандомізованою контрольною групою, просто надіславши їм примітку в поштою, – сказав Форман. Дослідження показує, що листи є найбільш ефективними, коли їх надсилають якомога ближче до дати виборів; відправники незабаром отримають повідомлення про те, коли саме відправляти їх поштою.