Saltar al contenido

Ось що означає BTFO і чому це так бентежить

25 de julio de 2021

Інтернет, здається, припускає, що BTFO може мати два різні значення:

  • Назад F *** вимкнено
  • Здув F ***

Так, обидва значення містять слово F. І так, оскільки є два можливих значення, може бути трохи заплутано з’ясувати, який із них використовується, коли ви помічаєте його десь в Інтернеті чи в тексті.

Нуша Ашджаї / tebapit
Не зовсім зрозуміло, яке значення є більш популярним або використовується найчастіше, тому вам доведеться виконати певну слідчу роботу, щоб з’ясувати, яке значення використовується в повідомленнях, які ви читаєте. Продовжуйте читати, щоб дізнатися, як.

Змістовий покажчик

BTFO як Назад F *** вимкнено

Це досить очевидно назад назад *** це просто більш вульгарний спосіб просто сказати «відступити». Це те, що ти кажеш, коли хочеш, щоб хтось припинив те, що робить, бо тобі насправді це не подобається. Однак, як і в наші дні, як і багато інших сленгових термінів, додавання слова F додає певного відчуття інтенсивності повідомлення. Тож чи хочете ви повідомити, як вас дратує хтось надто сильний, або висловіть, що ви певним чином відчуваєте себе жертвою, кажучи, що BTFO може дуже швидко і просто передати повідомлення про те, як ви почуваєтесь.

Приклади використання BTFO для передачі «Back the F *** Off»

«Той, хто стояв біля моїх дверей і дзвонив у дзвінок протягом 5 хвилин поспіль, справді потребує BTFO».

«Я хотів би сказати своєму BAE btfo, коли гра увімкнена».

«BTFO моїх DM, тому що я не маю достатньо часу, щоб відповісти на всі».

BTFO як вибух F *** Out

Здув ебать – це більш вульгарний спосіб сказати, що когось хтось побив чи «видув» в якійсь конкуренції. Це може бути спортивна подія, відеоігра, змагання за з’їданням тортів чи щось інше, що може сприйматися як переможець і переможений. Ця конкретна інтерпретація BTFO, як правило, використовується частіше, коли одна людина (або команда) значно перемагає іншу. Ви зазвичай не використовуєте це скорочення, якщо одна людина чи команда перемагають іншого за невелику або середню кількість очок, голів тощо.

Приклади використання BTFO для передачі «вибуху F *** Out»

«Пінгвіни минулого вечора столицями були BTFO!»

«BTFO від Смітерса, на годиннику залишилось лише 10 секунд!»

«Весь цей дощ та вітер привели моє волосся до жахливого btfo».

Як визначити, хтось каже: «Поверніть F *** Off» або «Flow the F *** Out»

Тепер, коли ви знаєте, що існує два можливі способи інтерпретації BTFO, вам, мабуть, цікаво, як визначити, яка інтерпретація використовується, коли ви натрапляєте на неї в повідомленні. Ось кілька порад.

Прочитайте повідомлення з обома значеннями, щоб побачити, що має найбільший сенс. Коли ви бачите твіт, допис у Facebook, текст або будь-яке інше повідомлення з BTFO, прочитайте його в голові або вголос із повним значенням абревіатури – спочатку з назад назад *** а потім с підірвав е ***. Контекст тут є ключовим. Якщо одне, здається, має більше сенсу, ніж інше, йдіть з ним.

Шукайте ознаки жертви, виражені в повідомленні. Якщо особа, яка набрала BTFO, здається, що її образили, вимкнули, викликали огиду або просто грали в карту жертви, це, мабуть, означає назад назад ***. Прочитайте повідомлення кілька разів, щоб побачити, чи можете ви відчути негативні емоції чи захисну реакцію.

Шукайте ознаки конкурентоспроможності, виражені в повідомленні. Якщо ви не можете насправді відчути жодних ознак жертви у повідомленні, що містить скорочення BTFO, знайдіть ознаки змагання, яке описується. Месенджер здається, що вони називають когось або щось переможцем? Невдаха? Якщо так, вони можуть означати підірвав е ***.

Запитайте особу, яка використовувала BTFO, що вони мають на увазі під нею. Якщо ви просто не можете зрозуміти, яку інтерпретацію BTFO людина використовує у своєму повідомленні (або ви просто не хочете витрачати свій час, намагаючись це зрозуміти), тоді йдіть прямим шляхом, стріляючи в повідомлення з проханням що вони мали на увазі. Пам’ятайте, що ця абревіатура не користується величезною популярністю серед усіх, тому вам не доведеться турбуватися про те, щоб виглядати як хтось, хто вийшов за межі Інтернет-сленгу, просто запитуючи.