Saltar al contenido

Отримайте до 6 профілів на Amazon Prime Video

15 de abril de 2021

Кілька людей, які діляться одним профілем Prime Video, можуть ускладнити адаптацію рекомендацій на свій смак. Різні профілі дозволять людям персоналізувати їх потокову передачу.

Оригінальне зображення: Pixabay
Часи кількох людей, які спільно користуються одним профілем Amazon Prime Video, минули, оскільки потокова послуга тепер надає користувачам змогу створювати та керувати до шести профілів.

Наздоганяє: Інші сервіси, такі як HBO Max, Netflix та Hulu, вже підтримують декілька профілів в одному обліковому записі, тому справді настав час Prime Video зробити те саме.

Як це працює: Завжди буде один основний профіль за замовчуванням, тоді як додаткові профілі, створені як для дорослих, так і для дітей, існуватимуть під одним обліковим записом. Рекомендації щодо перегляду фільмів і телешоу, прогресу сезону та списків перегляду будуть базуватися на індивідуальній активності в профілі, тому люди будуть переглядати відео Гра престолів не побачить глибокого занурення когось іншого Лікар, який.

Як зробити профіль: Щоб створити новий профіль за допомогою веб-сайту Amazon, виберіть спадне меню профілю на домашній сторінці Prime Video, а потім виберіть Додати новий. У додатку Prime Video для iOS та Android прокрутіть униз сторінки програми, а потім торкніться Мої речі. Звідти торкніться спадного меню профілю, а потім торкніться значка Плюс (+).

Нижня лінія: Обмін потоковими обліковими записами в наш час є досить поширеним явищем, і спостереження за випивкою зросло у розпал пандемії COVID-19 та карантину, що виникла в результаті. Якщо відокремити звички вахти, це полегшить людям знайти те, що вони шукають, або визначити рекомендацію, яка ідеально підходить їм і нікому іншому.

Через: CNET

Дізнайтеся більше про Amazon Prime Video