Saltar al contenido

Параметри розблокування BlackBerry

20 de julio de 2021

Хоча стільниковий телефон укладено контракт з певним оператором, він є заблоковано, що означає, що його не можна використовувати з будь-яким іншим носієм. Щоб використовувати цей телефон з іншим оператором, його потрібно розблокувати. До 2014 року розблокування телефону було ризикованою справою – це може призвести до втрати гарантії та непоправної шкоди вашому телефону. Це було вірно навіть після того, як у вас закінчився контракт із оператором. Однак у 2014 році набув чинності Закон про розкриття споживчого вибору та конкуренцію бездротових мереж. Цей закон США сприяв вибору споживачів на ринку стільникового зв’язку та змусив операторів стільникового зв’язку розблоковувати телефони за запитом після завершення договору користувача.

Змістовий покажчик

Розблокування вашого позаконтрактного BlackBerry

Щоб розблокувати свій контракт BlackBerry, зателефонуйте оператору стільникового телефону та попросіть його. Це воно. Перевізник повинен дотримуватися закону. Якщо ваш BlackBerry залишається за контрактом, і ви хочете переїхати до іншого оператора, ваш оператор, швидше за все, стягуватиме значну плату за перехід до закінчення контракту.

Розблокування будь-якого BlackBerry

Ви також можете спробувати розблокувати BlackBerry самостійно, використовуючи код розблокування. Цей процес може бути корисним, наприклад, якщо ви подорожуєте і хочете придбати місцеву SIM-карту, щоб заощадити на платі за роумінг, або хочете змінити SIM-карту з будь-якої іншої причини. Розблокування BlackBerry може призвести до втрати гарантії або заподіяння шкоди. Багато людей насолоджуються розблокованими телефонами без жодних проблем, але все одно є деякі ризик, пов’язаний із цим процесом. Різні постачальники продають коди розблокування для пристроїв BlackBerry. Наприклад, Cellunlocker.net електронною поштою надсилає вам код розблокування за окрему плату та підтримує пристрої BlackBerry, що працюють на версії 7.0 і раніше, а також ті, що працюють на версії 10.0. Ще одна компанія, яка пропонує коди розблокування, – Bargain Unlocks. Веб-сайт Free My BlackBerry стверджує, що надає безкоштовні коди розблокування.

Придбання розблокованого BlackBerry

Придбання розблокованого BlackBerry може бути простішим способом використання розблокованого пристрою, особливо якщо пристрій пропонує гарантію захисту вашої покупки. Не впевнені, що ваш BlackBerry розблоковано? Відкрийте пристрої Розширена SIM-карта варіанти. Введіть MEPD у діалогове вікно. Якщо у вас є клавіатура SureType, замість цього введіть MEPPD. Знайдіть Мережа. З’явиться розблокований пристрій Інваліди або Неактивний. Якщо відображається Активний, він як і раніше заблокований для перевізника. Інтернет-продавці, такі як Amazon, NewEgg або eBay, продають широкий спектр мобільних пристроїв, включаючи незаблоковані пристрої будь-якого типу, або знаходять розблоковані телефони безпосередньо в Інтернет-магазині BlackBerry. Перед покупкою поцікавтеся гарантією та політикою повернення, щоб переконатися, що ваш пристрій покритий у випадку несправності. Так само важливо, переконайтеся, що тип BlackBerry, який ви купуєте, може працювати в мережі оператора, який ви плануєте використовувати. Деякі оператори підтримують телефони GSM, інші підтримують мережі CDMA. Телефони, що працюють у мережі GSM, використовують SIM-карти, тоді як телефони CDMA потрібно перепрограмувати для використання в різних мережах. Деякі конструкції (наприклад, BlackBerry Pearl і Curve) поставляються в моделях, що підтримують CDMA або GSM.