Saltar al contenido

Пароль за замовчуванням Linksys E1000

15 de abril de 2021

IP-адреса за замовчуванням для маршрутизатора E1000 – 192.168.1.1. Це те, що вводиться як URL-адреса для доступу до налаштувань маршрутизатора. Ім’я користувача за замовчуванням не існує, тому залиште це текстове поле порожнім під час входу. Однак існує пароль за замовчуванням для адміністратор, і, як і у більшості паролів, E1000 чутливі до регістру. Існує кілька апаратних версій маршрутизатора E1000, і всі вони використовують одну і ту ж інформацію для входу зверху.

Змістовий покажчик

Якщо ім’я користувача або пароль Linksys (Cisco) E1000 за замовчуванням не працює

Ім’я користувача та пароль за замовчуванням, згадані вище, є дійсними для Linksys E1000, лише якщо ці облікові дані не були змінені. Якщо вони не працюють, це означає, що ім’я користувача чи пароль за замовчуванням було змінено на щось більш безпечне. Існує простий спосіб повернути маршрутизатору Linksys E1000 до налаштувань за замовчуванням, що також відновить ім’я користувача та пароль за замовчуванням.

  1. Поверніть пристрій, щоб ви могли побачити кабелі, підключені до задньої панелі.

  2. Натисніть і утримуйте Скинути кнопку на 10-15 секунд. Можливо, вам доведеться використовувати маленький загострений предмет (наприклад, розширену скріпку), щоб дістатися до кнопки.

  3. На кілька секунд вийміть кабель живлення з тильної сторони, а потім знову підключіть його.

  4. Зачекайте від 30 до 60 секунд, поки маршрутизатор запуститься.

  5. Переконайтеся, що мережевий кабель підключений до задньої частини маршрутизатора.

  6. Знову підключіться до маршрутизатора. Відкрийте веб-браузер і в адресному рядку введіть http://192.168.1.1 (IP-адреса за замовчуванням). Потім, коли буде запропоновано, залиште поле імені користувача порожнім і введіть адміністратор у полі пароля.

  7. Змініть пароль адміністратора за замовчуванням на щось більш безпечне і розгляньте можливість зберігати його в безкоштовному менеджері паролів. Див. Розділ Як змінити пароль маршрутизатора, якщо ви не впевнені, як змінити пароль адміністратора.

Після відновлення налаштувань E1000 за замовчуванням мережеві та бездротові налаштування видаляються. Щоб відновити ці налаштування, вручну налаштуйте ім’я мережі, пароль мережі та будь-яку спеціальну маршрутизацію. Щоб уникнути необхідності повторного заповнення всіх налаштувань маршрутизатора, якщо вам коли-небудь доведеться скинути маршрутизатор у майбутньому, створіть резервні копії всіх параметрів маршрутизатора у файлі. Йти до Адміністрація > Управління, потім виберіть Конфігурації резервного копіювання. Щоб відновити файл резервної копії, виберіть Відновити конфігурації.

Що робити, якщо ви не можете отримати доступ до адреси Linksys E1000

IP-адреса за замовчуванням для маршрутизатора Linksys E1000 – 192.168.1.1. Це потрібно для доступу до маршрутизатора. Якщо це не працює, можливо, воно колись було змінено через налаштування маршрутизатора. Якщо пристрої, підключені до вашого маршрутизатора E1000, працюють нормально, але ви не знаєте IP-адресу, яку використовує маршрутизатор, знайдіть її в Windows, побачивши, яка IP-адреса налаштована як шлюз за замовчуванням.

Linksys E1000 Прошивка та посібники для завантаження

Поширені запитання, посібник користувача та все інше, що стосується цього маршрутизатора, доступні на сторінці підтримки Linksys E1000. Сторінка завантажень E1000 містить усі поточні посилання на прошивку, якщо вам потрібно оновити прошивку маршрутизатора. Кожна версія апаратного забезпечення Linksys E1000 використовує різну прошивку, тому переконайтеся, що завантажена версія відповідає апаратній версії вашого конкретного маршрутизатора. Цей номер можна знайти внизу пристрою. Різні версії – 1.0, 2.0 та 2.1, але якщо їх немає, це версія 1.0.