Saltar al contenido

Пароль за замовчуванням Linksys E2500

5 de junio de 2021

Для всіх версій маршрутизатора Linksys E2500 N600 за замовчуванням використовується пароль адміністратор. Як і у більшості паролів, пароль за замовчуванням маршрутизатора E2500 чутливий до регістру. Хоча для деяких маршрутизаторів Linksys не потрібне ім’я користувача за замовчуванням, маршрутизатор Linksys E2500 вимагає: він не використовує ім’я користувача. Однак за замовчуванням пароль адміністратор. Це правильно. За замовчуванням це ім’я користувача порожнє. Як і інші маршрутизатори Linksys, 192.168.1.1 – це IP-адреса за замовчуванням, яка використовується для доступу до маршрутизатора. Існує три різні версії обладнання для Linksys E2500, але всі вони використовують одне і те ж ім’я користувача, пароль та IP-адресу.

© Linksys

Змістовий покажчик

Коли пароль за замовчуванням E2500 не працює

Пароль за замовчуванням Linksys E2500 та ім’я користувача завжди однакові при першій установці маршрутизатора, але ви можете (і повинні) змінити як щось унікальне, так і значно більш безпечне. Єдиним падінням цього, звичайно, є те, що ці нові, складніші слова та цифри легше забути, ніж пусте ім’я користувача та адміністратора. Якщо ви не знаєте ім’я користувача та пароль, які ви призначили маршрутизатору, вам доведеться скинути його до заводських налаштувань. Скидання E2500 до заводських налаштувань за замовчуванням – єдиний спосіб відновити ім’я користувача та пароль за замовчуванням. Ось як:

  1. Переконайтеся, що маршрутизатор підключений до мережі та включений.

  2. Фізично переверніть E2500, щоб мати повний доступ до нижньої сторони.

  3. Використовуючи невеликий гострий предмет, такий як випрямлена скріпка, натисніть і утримуйте кнопку Скинути кнопку протягом 10 секунд. Продовжуйте натискати кнопку скидання, доки на задній панелі одночасно не спалахне порт Ethernet.

  4. Від’єднайте кабель живлення на 10-15 секунд, а потім знову підключіть його.

  5. Зачекайте 30 секунд, перш ніж продовжувати, щоб у E2500 було достатньо часу для завантаження.

  6. Переконайтеся, що мережевий кабель все ще підключений до комп’ютера та маршрутизатора.

Тепер, коли налаштування відновлено, ви можете отримати доступ до Linksys E2500 за адресою http://192.168.1.1 із вказаною за замовчуванням інформацією для входу без імені користувача та адміністратор для обох паролів. Не забудьте змінити пароль маршрутизатора на щось безпечне, а також ім’я користувача, якщо хочете трохи додаткового рівня безпеки. Можливо, непогано зберегти новий пароль у вільному менеджері паролів, щоб більше ніколи його не забути. Тепер вам доведеться переналаштувати параметри бездротової мережі, оскільки скидання E2500 видалило всі ваші власні. Сюди входять ваше ім’я мережі, мережевий пароль та будь-які інші настроювані вами налаштування, наприклад правила переадресації портів або власні DNS-сервери.

Коли ви не можете отримати доступ до маршрутизатора E2500

Доступ до більшості маршрутизаторів як URL здійснюється через їх IP-адресу, яка, у випадку з E2500, за замовчуванням має значення http://192.168.1.1. Однак, якщо ви коли-небудь міняли цю адресу на щось інше, вам потрібно знати, що це за адреса, перш ніж ви зможете ввійти в систему. Знайти IP-адресу Linksys E2500 легко і не вимагає такого процесу, як перезавантаження всього маршрутизатора. . Ви можете знайти IP-адресу маршрутизатора, якщо хоча б один комп’ютер, підключений до маршрутизатора, працює нормально. Якщо так, вам потрібно знати шлюз за замовчуванням, який використовує комп’ютер.

Linksys E2500 Прошивка та посилання для завантаження вручну

В посібнику з апаратного забезпечення Linksys E2500 для версій 1.0 та 2.0 використовується однаковий посібник користувача. Посібник з апаратної версії 3.0 специфічний для цієї версії Linksys E2500. Обидва ці посібники мають формат PDF. Поточні версії мікропрограмного забезпечення та інші завантаження для цього маршрутизатора можна знайти на сторінці Linksys E2500 Downloads. Якщо ви хочете оновити прошивку маршрутизатора Linksys, не забудьте завантажити прошивку, яка належить до апаратної версії вашого маршрутизатора. Кожна версія обладнання має своє посилання для завантаження. Для E2500 як версії 1.0, так і версії 2.0 використовуються однакові прошивки, але для версії 3.0 існує зовсім інше завантаження. Номер версії можна знайти збоку або внизу маршрутизатора.