Saltar al contenido

Пароль D-Link DIR-600 за замовчуванням

20 de julio de 2021

За замовчуванням більшість маршрутизаторів D-Link не потребують пароля для входу в інтерфейс маршрутизатора. Це справедливо для DIR-600, просто залиште поле для пароля порожнім. Однак маршрутизатори D-Link, такі як DIR-600, мають ім’я користувача. Ім’я користувача за замовчуванням для DIR-600: адміністратор. IP-адреса за замовчуванням для D-Link DIR-600 – 192.168.0.1. Майже всі маршрутизатори D-Link використовують ту саму IP-адресу. Існує лише одна апаратна версія маршрутизатора D-Link DIR-600, тому наведена інформація відповідає всім маршрутизаторам D-Link DIR-600. Будьте обережні, щоб не переплутати з маршрутизатором D-Link DIR-605L.

Змістовий покажчик

Допоможіть! Вхід за замовчуванням для Wi-Fi-маршрутизатора D-Link DIR-600l не працює!

Реєстраційні дані за замовчуванням (про які йшлося вище) для DIR-600 встановлюються виробником, і вони використовуються при першій інсталяції маршрутизатора. Однак рекомендується змінити цю інформацію, щоб комусь було важче вносити зміни в маршрутизатор.

Еміліан Роберт Вікол / Flickr
При зміні імені користувача та пароля за замовчуванням для DIR-600 потрібно пам’ятати новий набір облікових даних замість цих за замовчуванням. Якщо ви не знаєте нової інформації для входу, скиньте налаштування маршрутизатора D-Link DIR-600 до заводських налаштувань, які відновлять ім’я користувача та пароль за замовчуванням. Щоб скинути налаштування маршрутизатора DIR-600:

  1. Увімкніть маршрутизатор і переверніть його, щоб мати доступ до задньої частини, де підключені кабелі.

  2. Натискаючи та утримуючи скріпкою або іншим дрібним загостреним предметом Скинути кнопку протягом 10 секунд.

  3. Зачекайте близько 30 секунд для перезавантаження маршрутизатора.

  4. Коли індикатор кабелю перестане блимати, від’єднайте кабель живлення від задньої частини маршрутизатора на кілька секунд, а потім підключіть його назад.

  5. Зачекайте 60 секунд або близько того, поки DIR-600 повністю завантажиться назад. Переконайтеся, що мережевий кабель надійно прикріплений до задньої частини маршрутизатора.

  6. Після скидання маршрутизатора D-Link використовуйте IP-адресу http://192.168.0.1 за замовчуванням для доступу до сторінки входу. Увійдіть, використовуючи ім’я користувача за замовчуванням адміністратор.

  7. Змініть пароль маршрутизатора за замовчуванням на щось інше, ніж адміністратор, але не надто складно, що ви забудете про це. Однак чудовим способом ніколи не забувати паролі є використання безкоштовного менеджера паролів. Тоді паролі можуть бути настільки складними, наскільки ви хочете, без необхідності згадувати те, що ви вибрали.

Коли маршрутизатор скидається, користувацькі налаштування (наприклад, ім’я користувача та пароль) видаляються разом із параметрами бездротової мережі, такими як SSID та налаштування гостьової мережі. Цю інформацію потрібно буде знову ввести в маршрутизатор. Після входу в систему DIR-600 налаштуйте параметри мережі, а потім створіть резервну копію налаштувань. Щоб створити резервну копію налаштувань, перейдіть до маршрутизатора ІНСТРУМЕНТИ > СИСТЕМА меню та виберіть Зберегти конфігурацію. Якщо ви скинете маршрутизатор у майбутньому, відновіть власні налаштування, використовуючи те саме меню та вибравши Відновити конфігурацію з файлу.

Допоможіть! Я не можу отримати доступ до свого маршрутизатора DIR-600!

Маршрутизатор має власну IP-адресу, яку вам потрібно знати, щоб отримати до нього доступ. За замовчуванням цей маршрутизатор використовує 192.168.0.1. Однак, як і для імені користувача та пароля, оскільки цю адресу можна змінити на щось інше, можливо, ви не зможете отримати її, використовуючи інформацію за замовчуванням. Комп’ютери, підключені до маршрутизатора, зберігають цю IP-адресу як шлюз за замовчуванням. Вам не потрібно скидати налаштування маршрутизатора DIR-600, щоб дізнатися IP-адресу маршрутизатора. Для Windows дотримуйтесь нашого посібника, як знайти IP-адресу шлюзу за замовчуванням, щоб отримати допомогу. Знайдена вами IP-адреса – це адреса, яку ви вводите у веб-браузері для входу на маршрутизатор DIR-600.

D-Link DIR-600 Посібник та посилання на мікропрограму

Веб-сайт D-Link містить усе, що пов’язано з цим маршрутизатором. Ми не змогли знайти офіційну сторінку підтримки з американської версії веб-сайту D-Link, але є інші варіанти. Наприклад, якщо вам потрібні завантаження мікропрограми або посилання на керівництво користувача, ви можете отримати їх через сторінку завантаження DIR-600, доступну на веб-сайті компанії в Австралії.