Saltar al contenido

Переваги повільної зарядки Pixel 6 – це питання перспективи

25 de mayo de 2022

Змістовий покажчик

Ключові речі на винос

  • Повільна зарядка може мати помітний вплив на користувачів, яким потрібно заряджати свої телефони кілька разів на день.
  • Користувачі, які не заряджають так часто або зберігають свої телефони більше двох років, швидше за все, помітять більш стабільний рівень споживання енергії.
  • Зрештою, це зводиться до переваг: чи важливіше для вас швидка зарядка чи можливість підтримувати заряд довше протягом терміну служби телефону.

Повільна зарядка Pixel 6 і Pixel 6 Pro для довговічності батареї чи ні, залежить від того, чого ви хочете. Google пояснив, що так, Pixel 6 і Pixel 6 Pro заряджаються до 100 відсотків довше, і це задумано. Уповільнення швидкості заряджання, коли батарея наближається до повної, має на меті зменшити знос, що призведе до того, що акумулятор (ймовірно) не потребуватиме частої заміни. Але чи заміна швидкої повної зарядки на більш довговічну батарею вартий компромісу? Ну і так, і ні. Зрештою, це залежить від того, що ви хочете в смартфоні. «Я думаю, що для обох сценаріїв є час і місце, — сказав Джастін Сочовка, експерт із побутової електроніки Home Shopping Networks, у електронному листі Lifewire. — Створення телефону з довготривалим акумулятором зручно для довготривалої перспективи, але я не впевнений, що варто йти на компроміс із повільною швидкістю зарядки».

Справа для швидкості

Час швидкої зарядки має вирішальне значення для багатьох користувачів смартфонів, особливо для тих, хто користується телефоном досить часто, щоб потребувати кількох зарядок протягом дня. У таких випадках триваліша зарядка може зменшити час для виконання інших завдань або прив’язати їх до одного місця, поки вони чекають. Можливість підключити телефон і досягти 100 відсотків (або близького до нього) за мінімальний час також допомагає вести більш насичений спосіб життя.

Орагамі черепаха та фігурки зайця на жовтому фоні.

«Створення телефону з більш довготривалим акумулятором зручно для довготривалої перспективи, але я не впевнений, що варто йти на компроміс із повільною швидкістю зарядки», – сказав Сочовка. «Коли я представляю продукти в мережах, клієнти завжди запитують, скільки часу потрібно, щоб заряджати пристрій, який я представляю. Ми живемо у світі, де швидка швидкість зарядки є основним фактором у продуктах, які ми використовуємо». Оскільки все швидша зарядка стає очікуваною функцією смартфонів, навмисне уповільнення роботи Pixel 6 і Pixel 6 Pro може здатися кроком назад. Або, можливо, навіть намацати. Особливо для користувачів, які вважають за краще оновлювати свій телефон з кожною новою моделлю, оскільки вони, швидше за все, мають новий телефон, перш ніж відчувати потребу в більш потужному акумуляторі.

Справа для довголіття

Користувачі, які тримають телефони до тих пір, поки не помітять зниження продуктивності акумулятора, швидше за все, помітять різницю. Звичайно, існує кілька причин, чому акумулятор розряджається швидше, ніж зазвичай, але час і часте заряджання є найбільш постійними причинами. А для тих, хто вважає за краще триматися на телефоні довше року-двох, це може стати досить неприємним. Це також може стати причиною того, що вони нарешті виходять і отримують новий телефон, навіть якщо вони дійсно цього не хочуть.

Телефон Pixel 6 від Google

Google Pixel 6.

«Погіршення працездатності акумулятора є поширеною причиною того, що споживачі оновлюють свої телефони», — сказав Пол Уолш, директор компанії WeSellTek з технологічного оновлення, у електронному листі Lifewire. «Наявність батареї, яка має набагато довший термін служби, у деяких випадках дозволить споживачеві тримати свій телефон набагато довше, ніж це було б інакше». Навіть з меншою швидкістю зарядки Pixel 6 і Pixel 6 Pro, жодна з моделей не є абсолютно льодовиковою. Заряджання до 50 відсотків зазвичай займає близько 30 хвилин або до 80 відсотків приблизно за годину. Звичайно, це трохи компроміс, але якщо вам не потрібна блискавична зарядка кілька разів протягом дня, це не буде проблемою. Уолш також вказує на додаткові екологічні переваги довготривалих батарей. Заявляючи, що якщо відремонтований телефон можна продати без заміни, «… існує значна кількість токсичної металевої маси, яка не потрапляє на сміттєзвалища». Сочовка вважає, що обидва варіанти мають час і місце. «Коли справа доходить до телефонних акумуляторів, очевидно, що вони недостатньо довго працюють, — каже Сочовка. — Я змінюю телефон так часто, що ніколи не виграю від довготривалого акумулятора, але для тих, хто не змінює свій телефон. Телефонуйте так часто, це було б чудово». «Я б сказав, що тут потрібен баланс, — сказав Уолш. — Я більше покладаюся на те, що акумулятор працює добре протягом тривалого періоду часу. Це означає, що батарея не потребує заміни або її не потрібно замінювати. замінювали так часто».