Skip to content

Передплачені міжнародні мобільні широкосмугові послуги

6 de Липень de 2021

Міжнародні послуги оренди мобільного широкосмугового зв’язку пропонують доступ до Інтернету з передоплатою та оплатою на час у вашому ноутбуці у країнах світу (понад 150 країн у всьому світі). Як правило, ці послуги надають USB-модем або мобільний пристрій точки доступу, який дозволяє вашому ноутбуку підключатися до локальної мережі передачі даних у пункті призначення: відсутність необхідності у довгострокових контрактах або обхід дорогого плати за роумінг даних.

Переваги оренди мобільного широкосмугового зв’язку під час подорожі

Наявність високошвидкісного доступу до Інтернету безпосередньо з ноутбука дуже зручно – це надає діловим подорожам критичний доступ до Інтернету в будь-якому місці та в будь-який час. Однак це набагато дорожче, ніж перейти до точки доступу Wi-Fi, підписатися на глобальну послугу Wi-Fi або орендувати робочу станцію в інтернет-кафе.

Міжнародні провайдери мобільного широкосмугового зв’язку

Нижче наведено кілька компаній, у яких ви можете орендувати доступ до Інтернету на міжнародному рівні. Вибираючи послугу, обов’язково перевіряйте карти покриття та дрібний шрифт щодо покриття / додаткових зборів. Незважаючи на те, що я особисто не користувався цими послугами, у мене склалося враження про обслуговування клієнтів від кількох компаній, які відповідали на мої запити щодо інформації, і я зазначив їх нижче, щоб допомогти вам прийняти більш обґрунтоване рішення при плануванні вашого поїздка.

Planetfone

Planetfone надає міжнародні послуги стільникового зв’язку (наприклад, оренду телефонів GSM) з 1997 року, і вони є найкращим постачальником для клубів AAA, CitiBank, Target Corp та інших, тому вони знають, що роблять. Представник компанії негайно відповів на наш інформаційний запит із великою деталізацією про послугу прокату мобільних телефонів, яка доступна в будь-якій із 150 країн світу. Оренда мобільного широкосмугового USB-модему – нещодавно запроваджена послуга, яка на момент написання цієї статті все ще впроваджується, тому вам доведеться зв’язатися з Planetfone, щоб підтвердити ціни та покриття для вашого пункту призначення. Взявши в оренду їх мобільний широкосмуговий модем, ви також отримаєте безкоштовний мобільний телефон для дзвінків за кордон – приємний бонус, який дозволяє вбити двох зайців одним каменем.

 • Обслуговування: 24/7, 365 днів на рік підтримка; вам буде призначено менеджер особистого кабінету
 • Ціноутворення: від 39 дол. США за 10 Мб (3,9 дол. США / МБ) до 599 дол. США за 1000 МБ (0,60 дол. США / МБ) з 4,99 дол. США за МБ надлишку мінімум 2 тижні оренди
 • Надійність: Planetfone зазначив, що послуга надзвичайно надійна і покриття відмінне, оскільки країни, що працюють за кордоном, мають GSM в середньому 4 мережі в межах країни.

XCom Global

Як і Planetfone, XCom Global швидко відреагував на мій запит про інформацію, і представники, з якими ми спілкувались, були дуже корисними. XCom спеціалізується на міжнародному доступі до даних (оренда стільникових телефонів очікується на початку 2011 року), тому вони пропонують ширший спектр планів оренди даних, включаючи щоденні ціни з фіксованою ставкою для необмежених даних (у 26 країнах), а також ціновий пакет даних (у 130 + країни). Окрім оренди широкосмугового модему USB, ви також можете орендувати мобільну точку доступу MiFi за фіксованою щоденною ставкою в певних країнах. Мобільна точка доступу – чудовий варіант, якщо ви подорожуєте групою та / або вам потрібен доступ до Інтернету на кількох пристроях.

 • Обслуговування: Технічна підтримка з понеділка по п’ятницю, з 6 ранку до 6 вечора за тихоокеанським стандартним часом
 • Ціноутворення: Пакети даних варіюються від 59 дол. США за 10 Мб протягом 5 днів (5,9 дол. США / МБ) до 199,95 дол. США за 100 МБ за 30 днів (2,0 дол. США / МБ); Необмежена оренда бездротового зв’язку для USB-модему становить 14,95 доларів на день, а для мобільної точки доступу – 17,95 доларів на день.
 • Надійність: XCom зазначив, що вони мають значний досвід надійності, оскільки вони співпрацюють з найбільшими постачальниками стільникових мереж у тих областях, де вони пропонують покриття.

Челлір

Cellhire – це ще одна послуга, яка пропонує міжнародну оренду стільникових телефонів, а також передоплату мобільного широкосмугового зв’язку (оренда USB-модему); для кінцевого дорожнього воїна вони також пропонують оренду супутникових телефонів Iridium. Cellhire не зв’язався з нами вчасно для цієї статті, тому інформація, подана тут, базується на їх веб-сайті: вони пропонують опцію оплати, а також пакет на 200 Мб в 70+ країнах; однак нам не вдалося знайти карту покриття або перелік країн, де пропонуються їхні рішення, тому, якщо ви зацікавлені в їх послугах, дуже важливо зв’язатися з ними перед поїздкою, щоб переконатися, що у вас буде достатнє покриття та підтримка в пункті призначення .

 • Обслуговування: “24-годинна глобальна підтримка”
 • Ціноутворення: Пакет даних 200 МБ за 199 доларів щомісяця (1,01 дол. США / МБ) плюс 19,99 доларів США за плату за встановлення, що включає доставку в обидва кінці – 8 доларів за МБ за надлишок; або користування послугою “платіж у дорозі” за ціною 9 доларів за МБ плюс 59 доларів на місяць за оренду та встановлених 19,99 доларів.

MobilityPass

MobilityPass, заснована в 2000 році, пропонує поєднання мобільного широкосмугового доступу, точки доступу Wi-Fi та комутованого доступу до Інтернету як для ноутбуків, так і для смартфонів у 120 країнах світу (не всі послуги доступні у всіх країнах – щоб знайти тарифи та покриття, необхідні для відвідайте їх міжнародні тарифи та сторінку покриття). Існує дві унікальні особливості послуги MobilityPass:

 1. Ви не берете в оренду картки даних та програмне забезпечення (USB-модеми для ПК та Mac, SIM-карти для iPad та смартфонів, а також додатки для підключення до Wi-Fi), а купуєте їх прямо (і тому їх не потрібно повертати). Коли вам потрібно скористатися послугою, ви просто платите за хвилину / КБ. Це зручно для постійних міжнародних подорожей, але вимагає більших інвестицій в апаратне забезпечення та дорожче на основі кожного МБ.
 2. “SECUREkey” автоматично шифрує ваші запити на автентифікацію, захищаючи ваші дані локально.
 • Обслуговування: Міжнародна цілодобова підтримка
 • Ціноутворення: апаратні витрати: 3G USB-модем – 299 доларів, SIM-карта (ваш смартфон повинен бути розблокованим телефоном GSM) – 149 доларів, а програмне забезпечення для підключення Wi-Fi – 69 доларів; швидкість використання даних: 0,189 дол. За 100Кб (приблизно 1,89 дол. США за МБ) у США, Європі, Китаї та Індії; за межами цих областей це 1,89 дол. США за 100 Кб. У точках доступу Wi-Fi виставлення рахунків становить 0,32 долари за хвилину плюс плата за підключення 0,87 доларів США.
 • Надійність: MobilityPass пропонує 7-денну гарантію на свою продукцію.

Усі ціни вказані в доларах США.