Skip to content

Перетворіть свій домашній кінотеатр у художню галерею за допомогою Artcast

23 de Червень de 2021

Коли ви не переглядаєте телевізійні шоу та фільми, не погоджуйтесь на порожній екран. Замість того, щоб вимикати телевізор, використовуйте його для передачі медіа-файлів, таких як класичні твори мистецтва та багато іншого, за допомогою Artcast. Ми пояснюємо, як нижче.

Що таке Artcast?

Artcast – це послуга потокового передавання, яка відображає зображення на телевізорі. Він доступний на Roku, Apple TV та Amazon Fire TV. Додаток містить понад 400 галерей, наповнених витонченим мистецтвом, фотографією та відео. Галереї автоматично циклічні, тому вам не доведеться повертатися пізніше та перезапускати відтворення.

Artcast
Деякі твори мистецтва можуть містити наготу. Галереї Artcast включають класичне та сучасне мистецтво, природні сцени, історичні ілюстрації та малюнки, святкове мистецтво тощо. Artcast стягує щомісячну абонплату за користування. Ціна залежить від платформи. Це коштує $ 2,99 / місяць на Roku і Amazon Fire TV, і $ 4,99 / місяць на Apple TV.

Як налаштувати Artcast

Ось як отримати доступ до Artcast на потокових пристроях. Точний зовнішній вигляд кожного магазину програм та його навігація для вибору та завантаження програм може відрізнятися залежно від пристрою.

  1. Завантажте та встановіть програму Artcast із відповідного магазину програм вашого потокового пристрою.

    Додаток Artcast на Amazon Fire TV

  2. Виберіть доступну опцію щомісячної передплати (від 2,99 до 4,99 доларів США) залежно від вашого пристрою та вкажіть необхідну інформацію для входу або оплати.

  3. Перегляньте асортимент доступних фотогалерей та розпочніть перегляд.

Практичні роботи з Artcast

Використовуючи Roku для перевірки Artcast, картини та фотографії чудово виглядають на телевізорі Samsung 4K UHD. Приклад, показаний на фотографії нижче, – приклад Вінцента Ван Гога Риболовля навесні. Зображення надається з роздільною здатністю 1080p (якщо ваша швидкість Інтернету це підтримує), але телевізор Samsung виконує збільшення масштабу відео 4K.

Artcast - Живопис по телевізору - Ван Гог - Риболовля навесні

Під час відтворення відеогалерей виникають проблеми з макроблокуванням та пікселізацією, тоді як фотографії та картини виглядають чудово. Кожна галерея триває приблизно від 40 до 50 хвилин. Для галерей нерухомих зображень кожна картина або фотографія відображається на екрані приблизно 60 секунд, перш ніж переходити до наступного зображення. Крім того, за допомогою пульта дистанційного керування Roku ви можете перемотати вперед або назад до будь-якої точки кожної галереї. Залежно від пристрою, програма Artcast може дозволити вам встановити час відображення кожного зображення. Це може становити від 30 секунд до 30 хвилин. Однак якщо у вас плазмовий або OLED-телевізор, будьте обережні, залишаючи одне і те ж нерухоме зображення на екрані протягом тривалого періоду часу через можливі проблеми вигорання. Немає фонової музики, за винятком деяких галерей відео. Однак Apple TV дозволяє поєднувати музику з вашої бібліотеки iTunes з дисплеями Artcast. Можливі варіанти музики для інших платформ.

Artcast Плюси і Мінуси

Хоча Artcast – чудовий додаток для перегляду творів мистецтва у вашому домі, він має недоліки. Ми все це розбиваємо нижче. Що нам подобається

  • Забезпечує зручний спосіб демонструвати мистецтво у своєму будинку, не купуючи його.
  • Виставки мистецтва та фото – чудовий фон для особливих випадків, особливо святкових галерей.
  • Ви можете використовувати Artcast як прелюдію до сімейного кіновечора.
  • Телевізор виглядає добре навіть тоді, коли ним не користуються.

Що нам не подобається

  • Все відформатоване у форматі 16×9. Хоча це означає, що зображення заповнюють весь телевізійний екран, не всі твори мистецтва (особливо класичне портретне мистецтво) були створені з таким співвідношенням сторін.

Суть

Додаток Artcast – цікавий варіант інтегрувати твори мистецтва (як картини, так і фотографії) в домашній кінотеатр, і це додає цінності вашим розважальним заходам. Тим не менше, ви можете не захотіти здавати від 3 до 5 доларів на місяць для цього.

Меню Artcast Lite - версія Apple TV

Artcast
Незважаючи на те, що Artcast рекламується для телевізорів, якщо ви підключите Roku до відеопроектора, ви можете отримати досвід перегляду картинної галереї на більшому екрані. Незважаючи на те, що телевізори можуть працювати 24 години на добу, не втрачайте термін служби лампи відеопроектора, намагаючись зробити те саме. Зарезервуйте відеопроектор Artcast для особливих випадків. Хоча 4K забезпечує найкращий візуальний досвід, галереї чудово виглядають при 1080p. Окрім домашнього використання, Artcast доступний для використання авіакомпаніями, готелями, курортами та ресторанами та в медичних закладах.