Skip to content

Перша автомобільна аудіосистема Revel у Lincoln MKX

27 de Червень de 2021

Revel – одна з найбільш шанованих брендів високого класу. Бренд є частиною Harman International, материнської компанії JBL, Infinity, Mark Levinson, Lexicon, а також безлічі професійних брендів аудіо, чия продукція використовується у встановлених на заводі стереосистемах. Давайте подивимося, як викладена система.

Як працює Revel

Система Revel у MKX доступна у двох версіях: версія з 13 динаміками та версія з 19 динаміками (хоча 20-канальна).

tebapit
Ядром системи є масив із середньочастотним діапазоном 80 мм і високочастотним динаміком 25 мм, який ви можете побачити на малюнку нижче. (Ви майже не бачите середньочастотного водія крізь решітку.) Він розроблений приблизно так само, як колонки Performa3, з хвилеводом на високочастотному динаміку, щоб згладити перехід між двома драйверами. Два драйвери розташовані близько один до одного, щоб працювати більше як одне джерело звуку. Навіть точки кросовера та нахили схожі на ті, що використовуються в домашніх колонках. (У вагоні кросовери виконуються в цифровій обробці сигналу, а не з пасивними компонентами, такими як конденсатори та індуктори.) Кожна з чотирьох пасажирських дверей має низькочастотний динамік середньої частоти 170 мм, а в кожній двері пасажира є твітер. Задній сабвуфер забезпечує бас.

Розслабтеся бічними колонками

tebapit
Система з 19 динаміками, яка має позначення Ultima, що використовується на верхніх колонках Revel, включає в себе наступне:

  • Повний масив середньочастотного / високочастотного динаміків у кожному двері пасажира.
  • Два середньочастотні / високочастотні решітки ззаду.
  • Сабвуфер з двома котушками, який може скористатися перевагами додаткового підсилювального каналу.

Загалом система з 19 динаміками має 20 каналів підсилювача. Підсилювач – це гібридна конструкція, з традиційними підсилювачами класу AB для високочастотних динаміків та високоефективними підсилювачами класу D для інших драйверів. Це призначено для забезпечення найкращого поєднання ефективності, компактності та якості звуку. Він кріпиться в лівому задньому куті автомобіля, навпроти сабвуфера.

Звук

Ми були раді почути, наскільки якість звуку нашої домашньої системи, здавалося б, проникало в автомобільні системи. Ми не чули переходів між драйверами. Як і у домашніх колонок, забарвлення незначні. Система звучить надзвичайно нейтрально та привабливо – на відміну від більшості автомобільних аудіосистем, які можуть звучати дещо нудно.

Екран розваг

tebapit
Не менш важливою є і звукова постановка системи, яка звучить не так, як у інших автомобільних системах. По панелі приладів простягається широкий простор звуку. Це звучить майже так, ніби на приладовій панелі є віртуальні динаміки, розміщені приблизно на одній нозі з обох боків, подібно до домашньої системи. Локалізувати масиви середньочастотних / високочастотних динаміків на бічній панелі важко. Під час прослуховування мелодії EDM з масивними, наддинамічними басами, прокрученими до повного струму, ми не чули жодних спотворень, ані звук не зріджувався, а НЧ неприємно бурхливий. Це звучало приблизно так само, набагато голосніше. Це пов’язано з вдосконаленими схемами обмежувачів. Динаміки працюють на 35-вольтових напрямних джерел живлення з навантаженням 4 Ом. Широкий звуковий простір простягається по панелі приладів, звучачи майже так, ніби на панелі приладів є віртуальні динаміки. “Як правило, аудіо люди отримують близько тижня, щоб налаштувати машину”, – сказав нам Алан Нортон, менеджер глобальних розважальних систем Ford Motor Company (корпоративний батько Лінкольна). “З цією машиною Харман володів кілька місяців”. Компанія створила акустичну систему Revel у сусідній кімнаті, щоб під час налаштування інженери та навчені слухачі могли почути систему Revel. Тоді вони могли пройти по сусідству і почути в машині систему Revel. Не дивно, що автомобільна система так сильно нагадує домашні колонки.

Технології

Це в стереорежимі. Системи Revel / Lincoln першими оснащені технологією Harman QuantumLogic Surround, або QLS. QLS аналізує вхідний сигнал, цифрово розділяє інструменти, потім направляє інструменти в динаміки в масиві об’ємного звучання.

Харманський заклад Нові

tebapit
Звичайні матричні декодери об’ємного звучання, такі як Dolby Pro Logic II та Lexicon Logic7 (які QLS замінить), лише аналізують відмінності рівня та фази між лівим та правим каналами. Ці декодери спрямовують звуки в канали об’ємного звучання без особливого врахування частотного вмісту. Ми гіперчутливі до артефактів керування та фази, які виробляє більшість матричних декодерів. Ми були здивовані тим, що не почули навіть натяку на них у QLS. Це звучало як справжній звук 5.1 або 7.1. “Що мені подобається в QLS, так це те, що він нічого не додає”, – сказав Нортон від Ford. “Ви можете додати всі сигнали назад разом, і ви отримаєте той самий стереосигнал, з якого ви починали”. Системи Revel / Lincoln також першими оснащені технологією Harman QuantumLogic Surround або QLS. Включені два режими QLS:

  • Аудиторія забезпечує досить тонкий ефект зовнішнього оточення.
  • Ексцентричне керування звучить агресивніше в задні канали.

Також є прямий стереорежим. Заводським налаштуванням за замовчуванням є режим аудиторії, але ви можете насолодитися вражаючим ефектом обертання режиму Onstage. Одна крута річ у системі полягає в тому, що при перемиканні режимів не вимикається звук або клацання. Він просто непомітно згасає від одного режиму до іншого. В обох системах Revel система Harman’s Clari-Fi працює постійно. Clari-Fi призначений для відновлення високочастотного вмісту в аудіофайлах, стиснених за допомогою MP3 та інших кодеків. Чим більше стиснута музика, тим більший ефект спрацьовує Clari-Fi. На супутникових радіосигналах із низькою швидкістю передачі даних Clari-Fi робить багато. Коли ви програєте компакт-диски, це нічого не робить. Ми отримали коротку демонстрацію Clari-Fi у приміщенні Harman’s Novi, і, схоже, це працює майже так, як рекламується. Система Revel звучить як автомобільна аудіосистема іншого типу. Послухайте і подивіться, чи погоджуєтесь ви.