Saltar al contenido

План віддаленої роботи Google не є такою великою умовою

8 de abril de 2021

Ключові винос

  • 200 000 штатних та підрядних співробітників Google залишаться працювати віддалено принаймні до липня 2021 року.
  • Багато технологічних компаній вважають, що робота вдома на сьогоднішній день є корисною для продуктивності праці та добробуту працівників.
  • Хоча деякі можуть шукати в Google лідерства тут, багато хто приймає власні рішення відкласти повернення до «нормального стану».

Google планує зберегти всі свої 200 000 штатних та підрядних працівників, які працюють віддалено, принаймні до липня 2021 року, йдеться у звіті The Wall Street Journal. Серед технологічних компаній зростає тенденція утримувати працівників на дому внаслідок пандемії коронавірусу. Однак Google зателефонував порівняно пізно. Facebook, Twitter і Square – усі раніше анонсували подібні плани. Насправді, Twitter та Square планують таку роботу від домашніх ініціатив продовжувати нескінченно довго. Тим не менш, Google є якоюсь великою справою і несе перегляд.

Getty Images / Джастін Салліван

Сундар Пічай, генеральний директор материнської компанії Google, Alphabet, прийняв це рішення нещодавно після зустрічі з керівниками компанії. Відповідно до Грань, Пічай надіслав електронного листа всім працівникам минулого тижня з планом. За його словами, компанія хоче «надати працівникам можливість планувати заздалегідь … продовжуючи нашу глобальну добровільну роботу з дому до 30 червня 2021 року на ролі, які не повинні бути в офісі». Це більш конкретний план, ніж спочатку Google, який би відкрив деякі офіси на початку липня цього року, одночасно надаючи працівникам можливість залишатися вдома.

Змістовий покажчик

Переглядаємо Google

Подібним оголошенням Google трохи відстає від деяких найбільших конкурентів, і хоча це, можливо, може задавати тон іншим компаніям робити подібні кроки, це, мабуть, не настільки великий фактор у прийнятті рішень інших підприємств. Фірми будь-якого розміру часто стурбовані тим, що рівень продуктивності праці впаде, якщо їх працівники залишаться вдома. Насправді віддалена робота може стати стимулом як для співробітників, так і для результатів бізнесу. «Знання того, що ми можемо працювати в розподілі, безперечно відкриває для нас більше способів роботи». – Пітер Віллінгтон, Auroch Digital Недавнє опитування платформи хмарних комунікацій Twilio показало, що COVID-19 є фактично «цифровим прискорювачем десятиліття», що змушує компанії пришвидшити свою стратегію цифрових комунікацій в середньому на шість років, намагаючись зберегти життєздатність під час пандемії. «Протягом останніх кількох місяців ми бачили багаторічні дорожні карти цифрової трансформації, стислі в дні та тижні, щоб адаптуватися до нової норми в результаті COVID-19», – зазначив у звіті генеральний директор із питань клієнтів Гленн Вайнштейн.

Хто вже працює на дому?

Неважко припустити, що лише транснаціональні компанії, що мають значну інфраструктуру, здатні прийняти ініціативи, що працюють на дому. Однак є переваги і для невеликих компаній, що базуються на технологіях, які вже мають усі інструменти для полегшення роботи вдома. Наприклад, британський розробник ігор Auroch Digital виявив, що утримання робітників вдома є «досить плавним плаванням». У своєму електронному листі компанія пояснила, що «не зазнала падіння якості розробки» і продовжує підписувати угоди з видавцями. «[Our] Виробничий процес не змінився настільки сильно від переходу до блокування – у нас є досить хороші інструменти та процеси вже деякий час, і змушення працювати так змусило нас подумати, як ми можемо адаптувати роботу в майбутньому. Звичайно, ми плануємо повернутися в студію особисто, коли це безпечно, але знання того, що ми можемо працювати розподілено, безумовно, відкриває для нас більше способів роботи «, – сказав Пітер Віллінгтон, креативний продюсер фірма.

Здається, це тенденція, що зростає у багатьох інших компаніях по всьому світу, як великих, так і малих. Незважаючи на те, що заголовки наповнені іменами домогосподарств, які ми всі знаємо і регулярно використовуємо, численні інші малі підприємства заявили, що також дотримуються подібних ініціатив. Це не лише через аспект безпеки, оскільки деякі компанії розуміють, що багатьом працівникам просто зручніше і, можливо, дешевше працювати віддалено, ніж турбуватися про офісні приміщення. Зауважте, що це не має нічого спільного з Google, а все пов’язане із звичайним діловим мисленням під час пандемії.

Ставлення змінюється

Протягом багатьох років мрія про віддалену роботу часто пропагується кожного разу, коли досягаються відповідні технологічні досягнення, але лише нещодавно це масове визнання. Це наші нові вимушені заходи безпеки, які показують, як робота вдома може бути такою ж продуктивною (або більшою), ніж будь-коли. Чи віддалена робота є тимчасовим заходом під час пандемії COVID-19 або це призведе до постійних змін у ставленні? Зараз серед такої швидко мінливої ​​ситуації важко сказати напевно, але очевидно, що віддалена робота пропонує безліч переваг, і радісно бачити, як такі великі компанії, як Google, користуються нею. Google, безумовно, не перша компанія, яка зобов’язується працювати на дому довгостроково. Насправді його крок утримувати робітників вдома може бути навіть не тим, на що звертають увагу менші фірми. І все-таки, якщо ваш власний роботодавець забороняє вам залишатися вдома, ви завжди можете сказати: «Ну, Google зробив це!»