Saltar al contenido

Плата за підключення Skype

26 de mayo de 2021

Skype безкоштовний, коли ви телефонуєте іншим користувачам Skype, незалежно від того, де вони можуть проживати, подібно до інших безкоштовних служб виклику в Інтернет, таких як WhatsApp, Snapchat, Messenger та Viber. Однак послуга не є безкоштовною, коли ви телефонуєте на міські або інші мобільні телефони, які не використовують Skype. Зазвичай дзвінки VoIP за ці дзвінки беруть плату за хвилину, яка нижча за плату за дзвінки, не пов’язані з VoIP. Тарифи залежать від пункту призначення, якому ви телефонуєте.

Езра Бейлі / Таксі / Getty Images

Змістовий покажчик

Плата за підключення

Skype стягує плату за підключення за телефонні дзвінки. Ця плата застосовується до всіх дзвінків на мобільні та стаціонарні телефони, здійснених за допомогою кредиту Skype, але лише тоді, коли відповідь на дзвінок триває довше однієї секунди. Плата за з’єднання – це одноразова плата за дзвінок, яка покриває витрати на з’єднання VoIP-дзвінка з телефонною мережею з комутацією пакетів. PSTN покладається на мідний або волоконно-оптичний кабель, тоді як VoIP використовує Інтернет для маршрутизації дзвінків. Технічно PSTN та VoIP – це окремі технології, які не можуть перетинатися. Однак кілька постачальників, включаючи Skype, з’єднують дві мережі для завершення дзвінків з VoIP на PSTN або навпаки. Плата за підключення покриває цю вартість. Плата за підключення залежить від країни, до якої ви телефонуєте. Наприклад, при здійсненні дзвінка в межах США застосовується плата за з’єднання в розмірі 2,9 ¢. Ця плата може становити до 8,9 ¢. Плата за підключення до дзвінків на безкоштовні номери в США не передбачена

Підписки та тарифи за хвилини

Поминутні тарифи залежать від країни, в яку ви телефонуєте. Введіть улюблену країну на веб-сайті Skype, щоб дізнатись про її похвилинну оплату. Перш ніж телефонувати на стаціонарні або мобільні телефони, які не належать до Skype, придбайте кредит Skype або передплату Skype. Якщо ви дзвоните на мобільні або стаціонарні телефони, які не перебувають у Skype, заощадите гроші, скориставшись одним із планів підписки Skype. Skype пропонує знижку 5% на щомісячну підписку людям, які платять раз на три місяці, і знижку 15% людям, які платять раз на рік. Виклики на безкоштовні номери не стягують плати в США.

Кредит Skype

Щоб оплатити дзвінки на номери, що не належать до Skype, придбайте кредит Skype із кроком 5, 10 або 25 доларів США. Кредит перезавантажується автоматично, коли ваш баланс падає до 2 доларів.

Skype to Go

Послуга Skype to Go пропонує передплатникам хитру хитрість. Skype надає місцевий номер для даного контакту, такий що дзвінки, здійснені через номер Skype to Go, обходять тарифи міжнародних дзвінків. Наприклад, людина з Детройту, яка телефонує комусь у Дубліні, може надати номер Skype to Go для дзвінків в Ірландію. Дзвінки через цей номер розглядаються як місцеві дзвінки за допомогою магістралі Skype VoIP. Ви можете створити до 30 цих облікових записів у будь-якій точці світу, крім місць, виключених із цього списку доступних країн зі Skype.