Skip to content

Платформи Minecraft та їх відмінності

8 de Липень de 2021

Хоча кожна версія Minecraft щодо платформ (Комп’ютер, Консолі, Pocket Edition, Pi Edition та Windows 10 Edition), як правило, одна і та ж, деякі з них більш обмежені, ніж інші. Давайте перелічимо позитивні та потенційні негативні сторони (залежно від того, ким ви є і для чого використовуєте цю гру) кожної версії.

Версії комп’ютера (Windows, Mac OS X та Linux)

З різних платформ Minecraft доступний на комп’ютерній версії гри, вона є найбільш оновленою та зручною для користувачів. Різні оновлення для Minecraft розповсюджуються набагато раніше на комп’ютерній ітерації гри, перш ніж потрапляти на інші доступні платформи. Оскільки оновлення для Minecraft першими впроваджуються в комп’ютерну ітерацію гри, люди, як правило, створюють елегантні проекти після випуску. Деякі з цих проектів є (і не обмежуються ними) пакетами ресурсів, спеціальними картами, вимислами Redstone та багатьма іншими. Є й інші помітні аспекти версії Minecraft для ПК, які роблять її більш придатною для гри порівняно з іншими платформами. Менше обмежень щодо предметів, світового розміру, серверів, команд, модифікацій, створених користувачем пакетів ресурсів, елементів керування та багатьох інших налаштувань, щоб згладити ваш геймплей та зробити гру більш природною для вас.

Minecraft: Pocket Edition (мобільний)

Якщо ігри на ходу – це більше ваша чашка чаю, Minecraft: Pocket Edition може бути саме тим, що ви шукаєте. Minecraft: Pocket Edition вийшов на безлічі платформ. Це платформи Android, iOS, Fire OS, Windows Phone 8.1 та Windows 10. Важливою перевагою з точки зору цієї конкретної версії гри є ціна. За $ 6,99 Minecraft: Pocket Edition має гарне кільце. Це найбільш доступна версія гри з точки зору платформ і чудова для негайних ігор. Безперечним недоліком Minecraft: Pocket Edition, однак, є менше можливостей щодо налаштувань, пакетів ресурсів, обкладинки, серверів та оновлень (наприклад, відсутність The End). Ще одним потенційним недоліком є ​​розмір екрана та самі елементи управління, як правило, все це робиться за допомогою пальців на екрані. Оновлення розповсюджуються набагато пізніше для цих версій гри, оскільки їх потрібно оптимізувати для сумісності. Minecraft: Pocket Edition – чудовий спосіб гри, однак якщо вам подобається Minecraft і ви хочете, щоб він вторгся у ваш телефон (і вільний час) по одному блоку за раз.

Консоль (PlayStation 3, XBOX 360, PlayStation 4, Xbox One)

Мобільні та комп’ютерні ігри не для всіх. Деякі люди люблять дотримуватися класичного відчуття використання контролера та гри на консолі. Тут починають виходити консольні версії Minecraft. Наразі консольна версія Minecraft доступна на PlayStation 3, PlayStation 4, XBOX 360 та Xbox One. З усіх платформ, на яких можна грати Minecraft (крім комп’ютера), версії консолі, як правило, мають більшість позитивних сторін. Консольне видання гри поділяє більше схожості з комп’ютерним виданням гри з невеликими відмінностями тут і там. Істотна різниця з точки зору різних платформ, на яких доступний Minecraft, – це світові розміри. На XBOX 360 та PlayStation 3 Edition Minecraft світи обмежені блоковою картою 864×864. На Xbox One та PlayStation 4 Edition Minecraft світи обмежені блок-картою 2500×2500. Для порівняння, комп’ютерна версія та Pocket Edition Minecraft перевершують цю межу, створюючи, здавалося б, нескінченний світ.

Minecraft: Pi Edition

Якщо ви когось хочете дізнатись про програмування, не дивіться далі! Minecraft: Pi Edition ви охопили! Видання Minecraft Pi – чудовий вступ до кодування. Щоб розпочати кодування, вам знадобиться “Raspberry Pi”. За словами Моджанга, “Raspberry Pi – це комп’ютер розміром із кредитну картку, який є чудовою відправною точкою. Це дешево, спроможно та доступно для початківців програмістів “. Це видання Minecraft засноване на версії Minecraft: Pocket Edition. Використання версії Minecraft: Pocket Edition для цієї платформи дозволяє підтримувати різні мови програмування. Ви можете безкоштовно завантажити версію Minecraft, тому переходьте прямо, якщо програмування більше за вашим стилем!

На завершення

Якщо ви хочете пограти в Minecraft, вибирайте все, що вам зручно. Однак переконайтеся, що перед придбанням однієї з цих версій ви розумієте, що кожна версія гри сильно відрізняється. Консольні версії та комп’ютерна версія гри є найбільш оновленими за змістом. Pocket Edition у грі також ідеально підходить для ігор на ходу. Нарешті, пі-версія Minecraft більше заснована на програмуванні, ніж на програванні. Тож, незалежно від того, коли ти розслаблюєшся чи рухаєшся у житті, розважайся і продовжуй будувати!