Saltar al contenido

Повторити порятунок v3.0.2

10 de noviembre de 2021

Redo Rescue – це безкоштовне програмне забезпечення для резервного копіювання у вигляді завантажувального Live CD. Ви можете використовувати його для створення резервної копії всього жорсткого диска або окремого розділу у файлі зображення, який потім можна легко відновити за допомогою завантажувального диска або флешки. Цей огляд стосується Redo Rescue v3.0.2. Будь ласка, дайте нам знати, чи потрібно висвітлити нову версію.

 

Змістовий покажчик

Повторити порятунок: методи, джерела та напрямки

Підтримувані типи резервного копіювання, а також те, що на вашому комп’ютері можна вибрати для резервного копіювання та де можна створити резервну копію, – це найважливіші аспекти, які слід враховувати при виборі програми резервного копіювання.

Підтримувані методи резервного копіювання:

Redo Rescue підтримує повне резервне копіювання.

Підтримувані джерела резервного копіювання:

Можна створити резервну копію певних розділів і цілих жорстких дисків.

Підтримувані пункти призначення резервного копіювання:

Резервну копію можна створити на локальному жорсткому диску, зовнішньому жорсткому диску, мережевій папці або через FTP, SSH або NFS.

 

Докладніше про Redo Rescue

  • Повністю безкоштовний для будь -якого використання (комерційного або особистого)
  • Може створювати резервні копії та відновлювати операційну систему Windows, Mac або Linux
  • Майстер, яким легко слідувати, проведе вас через резервне копіювання або відновлення
  • Працює на повній швидкості, тому що працює поза ОС
  • Назва тома та його загальна пам’ять відображаються, щоб допомогти визначити правильний жорсткий диск для резервного копіювання або відновлення
  • Інтерфейс програми вільний від безладів і не вводить в оману
  • Живий компакт -диск містить інші інструменти, такі як браузер файлів, переглядач зображень, список обладнання та веб -браузер.

 

Думки про Redo Rescue

Хоча він може мати не всі дзвінки та свистки аналогічного програмного забезпечення для резервного копіювання, нам подобається, як швидко і легко ним користуватися. Перший екран, який ви бачите під час завантаження цієї програми, великий Резервне копіювання та Відновлювати кнопку. Натиснувши будь -яку з них, ви пройдете через надзвичайно простого майстра. Навряд чи є якісь кроки перед початком, що прискорює процес. Той факт, що у вас є можливість створити резервну копію на FTP -сервері, приємний, враховуючи, що це не завжди є варіантом для програм, які запускаються з диска. Розмір файлу ISO становить понад 500 МБ, завантаження може зайняти деякий час. Крім того, для запису файлу зображення на диск або USB-пристрій потрібно використовувати програмне забезпечення сторонніх виробників, оскільки жодне з них не включено. Див. Розділ Як записати файл образу ISO на DVD, CD або BD або Як записати файл ISO на диск USB, щоб отримати інструкції, якщо ви не впевнені, що робите. Оскільки Redo Rescue не може змінити завантажувач, резервні копії потрібно відновити на жорсткий диск такого ж або більшого розміру, ніж вихідний, що прикро. На додаток до вищенаведеного, це програмне забезпечення не дозволяє регулювати рівень стиснення.