Saltar al contenido

Подорожі Chrome може бути достатньо, щоб спокусити вас від Safari

15 de julio de 2022

Ключові висновки

  • Google Journeys допоможе вам повернутися до старих пошуків.
  • Journeys працює лише в настільному браузері Chrome.
  • Цього може бути достатньо, щоб спокусити вас повернутися з DuckDuckGo або Safari.

Google’s Journeys схожий на пошук Google для ваших пошуків у Google, і виглядає дуже, дуже зручно. Знайти речі в Інтернеті досить легко. Важко знайти саме ту веб-сторінку, яку ви знали, що читали минулого тижня. Ви знаєте, про що це було, але як би ви не намагалися чи скільки часу витрачали, ви просто не можете знайти це у своїй історії чи навіть у звичайному пошуку. Journeys — це нова функція в настільному браузері Google Chrome, яка це виправляє.

Коли ви вводите слово з попереднього дослідницького сеансу, Journeys запитає вас, чи хочете ви «відновити дослідження», і повертає вас туди, де ви зупинилися. «Я вважаю, що функція «Подорож» у Chrome корисніша за історію пошуку, оскільки вона допомагає вам відстежувати, де ви були в Інтернеті та що переглядали. Історія пошуку повідомляє лише про те, що ви шукали, але не обов’язково, де в Інтернеті ви знайшли ці результати», – сказав tebapit електронною поштою менеджер з продажу Бо Пент.

Змістовий покажчик

Подорож назад у часі

Journeys є функцією браузера, тому в історії вашого облікового запису Google нічого не зберігається, і якщо її ввімкнено (можна вимкнути), це автоматично. Щоразу, коли Journeys розпізнає слово, яке ви вводите в рядок пошуку, воно пропонує взяти на себе. Він показує вам список відповідних сайтів, які ви вже відвідали.

Сайти, з якими ви витрачали більше часу на взаємодію, збільшуються в списку. Історія пошуку повідомляє лише про те, що ви шукали, але не обов’язково, де в Інтернеті ви знайшли ці результати. «Наприклад, скажімо, ви працюєте над проектом і вам потрібно знайти конкретну статтю, яку ви читали в Інтернеті кілька тижнів тому. Зазвичай вам потрібно переглянути історію пошуку, щоб спробувати знайти адресу веб-сайту.

Але з функцією Journey у Google Chrome все, що вам потрібно зробити, це ввести ключове слово зі статті, і Chrome покаже вам, де вона була спочатку опублікована в Інтернеті», – сказав tebapit через Квінсі Сміт, керівник відділу SEO для навчальної платформи Springboard. електронною поштою.

Програма-вбивця Chrome

Якщо він працює добре, це може бути найрозумніша функція пошуку, яку винайшов Google за останній час. І це повинно спрацювати, тому що Google усе ще найкращий у веб-пошуку загалом. Зрештою, що є кращим джерелом для ваших результатів пошуку, ніж веб-сайти, які ви вже відвідали та які були для вас корисними? Такі інновації показують, наскільки примітивними є наші браузери. По суті, вони не дуже відрізняються від перших браузерів, які ми використовували на зорі Інтернету.

Можливо, ви зможете запустити цілі альтернативи Photoshop або отримати хороші пропозиції паролів у Safari чи Chrome, але в основному ми все ще маємо ті самі тупі інструменти, які допомагають нам працювати: пошук, історія та закладки. Зараз війна браузерів ведеться на полі битви за безпеку та конфіденційність. Safari є більш приватним і безпечнішим. Chrome керує Google, а це означає, що ваші особисті дані – це чесна гра, але він також більш потужний і більш сумісний. Те ж саме з пошуковими системами. DuckDuckGo – це притулок конфіденційності, але його результати все ще не такі хороші, як у Google.

Хтось використовує пошук Google на ноутбуці.

Подорожі — це зовсім інша категорія функцій. Це робить Chrome набагато кориснішим, ніж конкуренція, оскільки він бере щось, що наразі викликає величезні труднощі, і робить його легким, як колись пошук Google робив для пошуку хороших веб-сайтів.

І оскільки Journeys працює всередині браузера, а не як частина вашого облікового запису Google, ми отримуємо можливість конфіденційності. Ви можете, наприклад, видалити розділи своєї історії досліджень або стерти окремі сайти. Все це створює переконливу функцію, яка може відвернути людей від DuckDuckGo або спокусити користувачів Mac від Safari. З іншого боку, це функція, яку можна додати до будь-якого браузера, хоча ні в кого немає пошукових функцій Google, що може стати вирішальним фактором. Сподіваємось, це початок нового виду війни браузерів, яка зосереджена на тому, щоб зробити навігацію в Інтернеті легшою та зменшити розчарування в цілому. Будемо сподіватися, що всі інші браузери скопіюють Journeys якомога швидше.

Виправлення 5/5/22: Змінено посилання на цитату в абзаці 5 на прохання початково зазначеного джерела.