Saltar al contenido

Подряпи свій свербіж для Twitch на комутаторі

24 de abril de 2022

Якщо у вас є Switch і ви любите дивитися трансляції Twitch, вам пощастило, тому що тепер ви можете робити останнє на першому. Nintendo і Twitch щойно випустили програму для потокової передачі в eShop, завдяки чому всі прямі трансляції та трансляції платформи можна переглядати через маленьку консоль у прикріпленому або портативному режимі.

Заковика (принаймні наразі) полягає в тому, що ви можете використовувати додаток лише для перегляду потоків і відео. Ви не можете коментувати прямі трансляції, і ви не можете транслювати свій власний ігровий процес через додаток. Однак це ще один спосіб для людей дивитися потоки Twitch на своєму телевізорі, а портативний режим забезпечує більший портативний екран, ніж смартфон. Поки що реакція на Nintendo оголошення у Twitter було досить рівномірним поєднанням хвилювання та амбівалентності. Деякі користувачі не бачать особливого сенсу в додатку, а інші з нетерпінням чекають перегляду своїх улюблених стримерів на екранах телевізорів.

Додаток Twitch, що працює на Nintendo Switch

Багато хто також відзначає, що комутатору майже п’ять років, і він досі не підтримує Netflix. Додаток Twitch доступний для безкоштовного завантаження в Switch eShop прямо зараз і має розмір файлу 31 МБ (на всякий випадок, якщо ви турбуєтеся про місце для зберігання).