Saltar al contenido

Поділіться своїми хитрими пристрастями з новим додатком Хоббі від Facebook

27 de julio de 2021

Що: Група нових експериментів з продуктами (NPE) Facebook тихо випустила новий додаток Hobbi, орієнтований на саморобні промисли та проекти.
Як: Додаток наразі доступний в App Store, хоча поки що не в Google Play.
Чому ви дбаєте: Додаток з часом може скласти конкуренцію Pinterest, що робить його цікавим завантаженням. Програми NPE також можуть швидко з’являтись та зникати, тому перевірте це незабаром.

Оригінальне зображення: Unsplash
Поточний бум у культурі «зроби сам» щойно отримав чергову програму для хитрих людей, орієнтованих на проекти, для документування та обміну думками. Експериментальна група Facebook, NPE (що означає експерименти з новими продуктами), тихо випустила Hobbi в App Store. Хоча деякі торгові точки люблять Грань Порівнюючи це з Pinterest, Хоббі більше схожий на Tangi від Google – додаток, створений для того, щоб майстри та інші майстри, що займаються своїми руками, покроково ділилися відео та зображеннями з іншими користувачами. З яким би додатком він не змагався, Хоббі на сьогоднішній день є досить оголеною кісткою. Після завантаження ви просто вводите свій номер телефону, а потім створюєте проект. Ви можете додати зображення, які ви вже зробили, або робити їх тоді і там, щоб додати до поетапного проекту, додаючи підписи по ходу. Ви можете додати свої фотографії до відео у стилі Кена Бернса, а потім поділитися зі звичайним аркушем спільного використання на iOS. Якщо ви шукаєте інший спосіб отримати свої хитрі навички там, або просто хочете мати права похвалитися новою системою програм, Хоббі зараз знаходиться в магазині iOS App Store. Ми не змогли знайти його в Google Play під час преси.

Через: Інформація