Saltar al contenido

Познайомтесь із Доун Майерс, засновником та генеральним директором The Most

4 de junio de 2021

Доун Майерс навіть не підозрювала, що вона кілька років тому пробивалась в екосистему технологій, коли розробляла концепцію компанії, яка створює прилади для жінок з текстурованим волоссям. Через кілька років вона все ще орієнтується, що для неї означає цей новий сектор.

«Я просто побачив потребу і почав робити», – сказав Майерс в інтерв’ю tebapit по електронній пошті. «Я все ще не впевнений, як я потрапив у технологічну екосистему, але з тих пір це була найгарніша поїздка на американських гірках». У 2018 році Майерс заснував Найбільший, стартап, який розробляє та виробляє технічне обладнання для жінок з високо текстурованими кучерявим, кучерявим та кучерявим волоссям. Ці електричні засоби для укладання волосся використовують внутрішній нагрівальний механізм, який може зігрівати кондиціонери, гелі та інші продукти, перебуваючи в самому розпалі стилю. Вона вирішила заснувати компанію після боротьби зі стилізацією власного натурального волосся, що, за її словами, тривало більше трьох годин, перш ніж потрапити в The Most. За допомогою цих приладів для волосся Майерс працює над заповненням великої порожнечі, з якою кольорові жінки боролися віками. “Я побачив, що всі чорношкірі жінки навколо мене борються з тим самим [problems]. У нас не було інструментів, які відповідали б нашим потребам, і була справжня жага рішень », – сказала вона. «Отже, я попрацював над їх виготовленням».

Змістовий покажчик

Полегшення процесу догляду на тривалий термін

Для Майерса полегшення базової гігієни та укладання волосся для жінок з високофактурним волоссям є головною проблемою, яку вона працює над The ​​Most, навіть більше ніж красою. Це питання, на її думку, глибоко впливає на життя жінок, їх роботу, сон та здоров’я. «Ми створюємо культурно обгрунтовані рішення для прання, які роблять процес укладання швидшим, простішим та портативнішим, ніж будь-коли».

Один з найбільш приладів для стильного текстурованого волосся

The Most продає портфель продуктів, що включають сироватки та оливи для росту до електричних щіток зі змінними деталями. Майерс не просто намагається вирішити проблему зачіски, яка триватиме цілий день, вона сподівається, що жінки впровадять її продукти у свій повсякденний процес догляду.

Як її рідне місто коріння формує впевненість

Народившись і виросла у Вашингтоні, округ Колумбія, Майерс вирішила побудувати The Most у столиці країни, щоб стати частиною того, що вона описує як «зароджується технологічна екосистема» у своєму рідному місті. «Мої найдавніші і найприємніші спогади про мої дні в школі Святого Франциска Ксав’єра на Пенсільванському проспекті на південному сході», – сказала вона. «Я продовжував би жити в Бостоні, Парижі, Барселоні, Пекіні та Ваукеші, штат Вісконсин, перш ніж оселитися в окрузі Колумбія. Це додому». «Щоб зрозуміти, це був захоплюючий досвід, наповнений навчанням і поворотами, але це не обійшлося без випробувань». У неї були думки переїхати на Західне узбережжя, але зростаючий технічний простір DC постійно тримає її на Але навіть за підтримки свого рідного міста Майерс зазначила, що на технологічні компанії все ще відчутно більший тиск, коли йдеться про зростання, інвестиції та кількість співробітників. Команда «Моста» складається з 10 співробітників, що займаються технологіями, законом, маркетингом Майерс пишається тим, що набрала повну команду жінок та / або кольорових людей. «Ми переосмислюємо профіль успіху в галузі техніки», – сказала вона.

Очолити команду жінок не завжди було легко, особливо як сама чорна жінка, але Майерс не лякає біди. Окрім керівництва своєю компанією, вона також працює над тим, щоб допомогти жінкам-підприємцям отримати кращий доступ до венчурного капіталу. З січня Майерс є директором відділу DC Vinetta Project, спільноти, яка забезпечує та підтримує жінок-засновниць за допомогою заходів та змагань. «Щоб зрозуміти, це був захоплюючий досвід, наповнений навчанням і поворотами, але це не обійшлося без випробувань», – сказала вона. «Я зосереджений на пошуку та посиленні наших унікальних сил для подолання безлічі перешкод, що засмічують наш шлях». Оскільки Майерс продовжує рости як засновник і генеральний директор, вона говорить, що буде з найбільшою увагою ставитися до того, що масштабування її компанії може бути страшним і складним. «Ми створюємо культурно обгрунтовані рішення для прання, які роблять процес укладання швидшим, простішим та портативнішим, ніж будь-коли». «Перехід – це емоційно насильницький процес надання компанії можливості прожити своє життя та особистість», – сказала вона. «Це як би спостерігати, як ваша дитина йде в дитячий садок – я пишаюся, але також страждаю від розлуки, коли ми зростаємо та встановлюємо неймовірних менеджерів навколо всіх завдань, якими я займався самостійно». Незважаючи на виклики та сумніви, Майерс має бачення успіху як засновник Чорношкірої жінки. Багато в чому вона все ще вчиться сама, як керувати керівництвом та як керувати технологічною компанією загалом. Її покірність сама потягне її далеко.