Saltar al contenido

Політика роумінгу Verizon Wireless

15 de abril de 2021

Мобільні оператори (Verizon, T-Mobile, Sprint та інші) розкривають сфери, де вони забезпечують покриття, тобто мобільну мережу, в якій ви можете здійснювати дзвінки та використовувати дані. На його веб-сайті є карта зони покриття Verizon. Коли ви подорожуєте за межі цієї зони покриття, ви роумінг. Вартість роумінгу може швидко зрости. Якщо ви клієнт Verizon, зрозумійте політику оператора роумінгу, щоб запобігти несподіваним платам за роумінг, особливо якщо ви подорожуєте за межі Сполучених Штатів. Якщо ви користуєтесь телефоном під час поїздки за кордон, операторам, яких ви використовували за кордоном, може знадобитися деякий час, щоб повідомити Verizon, що ви заборговані за роумінг. Ви можете не бачити цих платежів на рахунку Verizon протягом місяця чи двох.

Змістовий покажчик

Плата за внутрішній роумінг

Роберт Олександр / Getty Images
Внутрішній бездротовий роумінг безкоштовний для всіх загальнодержавних планів Verizon Wireless. Це означає, що ваш мобільний пристрій може підключатися до мережі, що не є Verizon, у США, Віргінських островах США або Пуерто-Рико без додаткових витрат. Перш ніж увімкнути роумінг на мобільному телефоні, перевірте свою політику щодо роумінгу. За винятком кількох старих планів, ви не будете стягувати додаткових платежів під час внутрішнього роумінгу Verizon Wireless; натомість ці роумінгові хвилини трактуються як звичайні хвилини Verizon Wireless. Іншими словами, якщо вам дозволено 60 хвилин на місяць у Сполучених Штатах, вам відведено ці самі 60 хвилин, навіть якщо ви перебуваєте в роумінгу. Кількість хвилин не збільшується чи зменшується лише через те, що ви роумінг.

Плата за міжнародний роумінг

Якщо ваш план Verizon не включає послуги за межами США, при поїздці за кордон з вас стягується плата за хвилину, текст і мегабайт (МБ). Іншими словами, Verizon стягує з вас кожну частину діяльності, але ви маєте контроль над тим, скільки ви платите. Під час поїздки за кордон ви можете отримувати текстові сповіщення від Verizon, де пояснюється, як з вас стягуватиметься плата та що ви досягли межі використання. Verizon може обмежити вашу послугу, якщо у вас виникнуть значні витрати. Хвилини міжнародного роумінгу виставляються як окремі хвилини користування (тобто окремо від хвилин, включених до вашого внутрішнього плану), і можуть дорого коштувати. Плата за Verizon становить від 0,99 доларів за хвилину до 2,99 доларів за хвилину. Якщо у вас пристрій із підтримкою 4G World, використовуйте Verizon TravelPass, який дозволяє вам брати свої внутрішні хвилини, тексти та дані в більш ніж 185 країн за 10 доларів на день (5 доларів на день для Канади та Мексики). Крім того, з вас стягується плата лише за дні, коли ви використовуєте пристрій. За допомогою Verizon ви можете телефонувати та користуватися послугами обміну текстовими повідомленнями на сотнях круїзних суден. Голосове використання на цих кораблях становить 2,99 доларів за хвилину, а відправка текстових повідомлень коштує 0,50 доларів США, а отримання 0,05 доларів США. Якщо ви подорожуєте за межі Сполучених Штатів, використовуйте міжнародний планувальник поїздок Verizon, щоб уникнути несподіваних витрат на роумінг. З вас можуть стягувати тарифи країни, якщо ви подорожуєте поблизу кордону цієї країни.