Saltar al contenido

Помилка введення даних ядра: що це таке та як це виправити

1 de agosto de 2021

Помилка введення даних ядра – це код помилки Windows, що відображається на синьому екрані. Коли ця помилка виникає, ваш комп’ютер зазвичай збирає деякі діагностичні дані, а потім перезавантажується. Якщо проблема не зникне, ваш комп’ютер зрештою знову вийде з ладу з таким самим повідомленням про помилку даних ядра на сторінці. Помилки введення даних ядра зазвичай пов’язані з апаратними збоями, пов’язаними з модулями пам’яті та жорсткими дисками. В інших випадках ця ж помилка з’являється через вплив вірусу.

Змістовий покажчик

Як з’являється помилка введення даних ядра

Коли виникає ця помилка, зазвичай ви бачите таке повідомлення: Ваш комп’ютер зіткнувся з проблемою і його потрібно перезавантажити. Ми просто збираємо деяку інформацію про помилку, і ми перезапустимо її.

Якщо ви хочете дізнатися більше, пізніше ви можете пошукати в Інтернеті цю помилку: KERNEL_DATA_INPAGE_ERROR
KERNEL_DATA_INPAGE_ERROR

Причини помилок введення даних ядра

Помилка введення даних ядра – це код зупинки, що відображається під час збоїв на синьому екрані, і зазвичай викликається проблемою з оперативною пам’яттю (ОЗП) або жорстким диском. Ось деякі додаткові коди, пов’язані з цією помилкою, і конкретні проблеми, на які вони посилаються:

 • 0x0000007A: Помилки доступу до файлів
 • 0xC000009C: Погані сектори жорстких дисків
 • 0xC000009D: Недостатні кабелі або несправність жорсткого диска
 • 0xC000016A: Погані сектори жорстких дисків
 • 0xC0000185: Кабелі, що не сіли або пошкоджені

Як виправити помилку введення даних ядра

Оскільки більшість помилок під час вставки даних ядра викликані поганими модулями пам’яті або жорсткими дисками, виправлення зазвичай передбачає пошук несправного компонента та його заміну. Комп’ютери, які відчувають цю проблему, зазвичай перезавантажуються після аварії. Якщо ваш комп’ютер не вмикається або не завантажується після помилки на сторінці даних ядра, перегляньте наш посібник із виправлення комп’ютера, який не вмикається. В інших випадках ви виявите, що модуль пам’яті або жорсткий диск неправильно підключені, або всю проблему спричинив вірус. Виконайте ці кроки з усунення несправностей, щоб виправити дані про ядро ​​на помилці сторінки: Резервне копіювання даних. Якщо це проблема з жорстким диском, ви можете втратити важливі дані. Якщо у вас на комп’ютері є щось, що ви не хочете втратити, перед початком діагностичного процесу створіть резервну копію. Зробіть копії будь -яких файлів, які не можете собі дозволити втратити, і збережіть їх на USB -накопичувачі, SD -карті або в хмарній службі зберігання

 1. Перевірте та встановіть модулі пам’яті на місце.

  У деяких випадках проблема може бути викликана неправильно встановленими модулями пам’яті. Щоб виключити це та запобігти зайвим витратам, відкрийте комп’ютер та перевірте свою оперативну пам’ять. Якщо будь -який з модулів не встановлено належним чином або розпався, переустановіть їх і перевірте, чи все -таки виникає помилка на сторінці даних ядра. Будьте обережні під час відкриття комп’ютера та налаштування компонентів. Без належним чином налаштованого антистатичного браслета статична електрика може назавжди пошкодити такі компоненти, як оперативна пам’ять.

 2. Перевірте та встановіть кабелі жорсткого диска на місце.

  Ця помилка зазвичай вказує на те, що накопичувач має фізичні дефекти, такі як погані сектори. У деяких випадках ця проблема може виникнути через неправильно встановлений кабель жорсткого диска. Щоб виключити цю можливість, відкрийте комп’ютер, знайдіть жорсткий диск і знову вставте роз’ємний кабель. Вам також потрібно перевірити та встановити кабель на місце, де він підключається до материнської плати. Коли ваш жорсткий диск працює, уважно прислухайтеся до будь -яких гучних клацань. Якщо ви їх почуєте, ваш жорсткий диск може вийти з ладу, що може спричинити помилку такого типу. Виправлення полягає в тому, щоб створити резервну копію всіх даних та замінити жорсткий диск.

 3. Перевірте свою пам’ять.

  Windows 10 має вбудований інструмент діагностики пам’яті. Також доступні деякі безкоштовні варіанти для Windows 7, Windows 8 та Windows 10. Якщо у вас Windows 10, введіть «пам’ять«у поле пошуку на панелі завдань, а потім виберіть Діагностика пам’яті Windows > Перезавантажте зараз і перевірте наявність проблем. Найкращим безкоштовним інструментом діагностики пам’яті є MemTest 86, який можна завантажити та використовувати для перевірки оперативної пам’яті. Можливо, вам захочеться запустити кілька інструментів діагностики пам’яті. Якщо будь -який із цих інструментів повідомляє про проблему з пам’яттю, подумайте про заміну оперативної пам’яті. Це, ймовірно, виправить ваші помилки в ядрах на сторінці, але, швидше за все, ваша ОЗУ в майбутньому вийде з ладу, якщо один із цих інструментів виявить проблему.

 4. Перевірте свій жорсткий диск.

  Ви можете перевірити наявність проблем з жорстким диском за допомогою вбудованого засобу перевірки помилок Windows або команди chkdsk. Якщо вибраний вами діагностичний інструмент виявить якісь проблеми, наприклад погані сектори, дозвольте йому спробувати виправити ситуацію. У разі успіху ви зможете користуватися своїм комп’ютером без будь -яких подальших збоїв у помилках сторінки.

 5. Відключіть периферійні пристрої від обладнання.

  Хоча ця ймовірність ця помилка може статися через інші периферійні пристрої. Щоб виключити це, вимкніть комп’ютер, відключіть усі периферійні пристрої та знову ввімкніть комп’ютер. Якщо ваш комп’ютер не вийшов з ладу з помилкою введення даних ядра, повторно підключіть кожен пристрій по одному. Коли ви знайдете пристрій, що викликає проблему, ви можете залишити його відключеним або замінити.

 6. Запустіть перевірку вірусів.

  У деяких випадках вірус може пошкодити важливі файли та спричинити помилку введення даних ядра. Це менш ймовірно, ніж інші можливості, але все ж важливо перевірити. Якщо нічого іншого не спрацювало, спробуйте запустити перевірку вірусів. Якщо будь -яка з цих програм виявляє вірус, дозвольте йому вирішити проблему, а потім перевірте, чи все ще виникають помилки на сторінці даних ядра. Ми зберігаємо великий список безкоштовних антивірусних програм, за допомогою яких можна перевірити наявність такого типу проблем.

Інші проблеми з синім екраном, наприклад помилка сторінки Kernal Data Inpage

Помилка введення даних про ядро ​​- це лише одна з багатьох помилок, які можуть з’являтися під час аварійного завершення роботи Windows, виявляючи сумно відомий синій екран смерті. Якщо у вас виникли проблеми із синім екраном, у нас є повний список кодів помилок синього екрану, які допоможуть вам розібратися в суті проблеми. У нас також є загальний посібник із виправлення синього екрану смерті, який може бути корисним.