Skip to content

Помилка виконання: що це таке і як це виправити

7 de Липень de 2021

Помилки виконання – це проблеми, які виникають при спробі запустити програму чи програму на ПК. Іноді вони зникають самі по собі, а іноді для впорядкування потрібно вжити прямих дій. Тут ми розглянемо, що таке помилки виконання, що їх спричиняє та як їх виправити.

Що таке помилка виконання?

Помилка виконання – це проблема, яка виникає під час запуску програмного забезпечення. Це відрізняється від видів помилок, які ви отримуєте, коли програма вже запущена. Зазвичай помилка виконання відображається у вигляді невеликого вікна з кодом помилки та подробицями програми, на яку впливає. Запит може також містити пропозицію зв’язатися зі службою підтримки або ІТ-адміністратором. Ви можете помітити деяке уповільнення роботи у вашій системі до появи повідомлення про помилку.

Що спричиняє помилки виконання?

Залежно від програми існує низка причин, через які може статися помилка виконання. У програмному забезпеченні може бути помилка, про яку програмісти знали, але не змогли її виправити. Більш загальні причини включають брак пам’яті або інших системних ресурсів, необхідних програмі для правильної роботи.

Як виправити помилку виконання

У деяких випадках виправлення помилки виконання призведе до усунення проблем, що впливають на ряд програм Windows. В інших випадках для цього буде потрібно більш конкретне рішення. Ось кілька порад щодо усунення несправностей, якими ви можете спробувати виправити помилки під час виконання.

 1. Перезавантажте ПК

  Старий, але добрий, перезапуск системи часто може вирішити проблеми, і помилки виконання не є винятком.

 2. Закрийте інші програми

  Можливо, інша програма заважає програмі, яку ви намагаєтеся запустити, або використовує занадто багато системних ресурсів, не залишаючи достатньої кількості для відповідної програми. За допомогою диспетчера завдань Windows закрийте будь-яку програму, яка вам не потрібна, а потім спробуйте відкрити програму ще раз.

 3. Запустіть програму в безпечному режимі

  Безпечний режим – це найбезпечніша операційна система Windows, яку ви можете запустити. Це іноді дозволяє запускати програми, які в іншому випадку не змогли б. Завантажте в безпечний режим, а потім спробуйте запустити програму ще раз.

 4. Оновіть програму

  Проблема може бути у помилці або помилці останнього випуску програми, яку ви намагаєтеся запустити. Якщо ви можете, оновіть його за допомогою окремої утиліти або завантажте останню версію вручну за допомогою браузера, щоб перевірити, чи це вирішує проблему.

 5. Переінсталюйте програму

  Можливо, ваш додаток пошкоджений і його потрібно перевстановити. Збережіть усі важливі файли з програми, а потім видаліть їх за допомогою інструмента Windows Add or Remove Programs (Додавання та видалення програм Windows) або однієї з цих програм видалення. Не забудьте дотримуватися найкращих практик при перевстановленні програми.

 6. Оновіть драйвери

  Можливо, Windows, материнська плата або графічний драйвер втручається у ваш додаток і спричиняє помилку виконання. Переконайтесь, що ваша система повністю оновлена. Завантажте найновіші драйвери з веб-сайту виробника вашої системи або скористайтеся безкоштовним інструментом оновлення драйверів.

 7. Сканувати шкідливе програмне забезпечення

  Не чутно, як шкідливі програми та віруси спричиняють помилки виконання під час роботи деяких програм. Ніколи не є поганою ідеєю просканувати систему, щоб переконатися, що вона чиста від будь-яких інфекцій. Запустіть сканування за допомогою улюбленого антивірусного програмного забезпечення або прочитайте, як очистити систему від шкідливих програм.

 8. Переконайтеся, що у вас достатньо пам’яті та пам’яті

  Іноді додаткам для нормальної роботи потрібно трохи додаткового місця для зберігання або пам’яті. Переконайтеся, що у вашій системі достатньо кожного з них за допомогою диспетчера завдань. Якщо вам потрібно звільнити місце на ПК, допоможе інструмент аналізатора дисків. Якщо все інше не вдається, шукайте користувачів в Інтернеті, які стикаються з подібними проблемами. Форуми та соціальні мережі, такі як Reddit, можуть бути цінним ресурсом. Ви також можете спробувати зв’язатися зі службою підтримки, щоб знайти спосіб вирішення помилки виконання.

Інші проблеми, такі як помилка виконання

Якщо ви хочете дізнатись більше про усунення проблем із вашим комп’ютером Windows, є деякі інші помилки, про які варто дізнатися. Немає помилок Інтернет-захищеного підключення, помилок 0x0000007B, помилок Коду 37, Помилок Кодексу 19 і навіть проблем, які суто пов’язані із процесом запуску Windows.