Skip to content

Поради, підказки та підказки щодо “Сміливо за замовчуванням” на Nintendo 3DS

22 de Червень de 2021

“Сміливо за замовчуванням” – це рольова гра (RPG) для Nintendo 3DS від Square-Enix. Багато в чому його покрокова бойова система, випадкові зіткнення та чотири «герої, що призначаються» нагадують про час, коли РПГ було просто зрозуміти та відтворити. З іншого боку, “Сміливо за замовчуванням” також пропонує багато варіантів класичної формули RPG – достатньо, щоб виправдати невеликий перелік корисних прийомів та підказок. Якщо ви плануєте працювати над цією унікальною грою від Square-Enix, ось декілька порад, які допоможуть вам сміливо атакувати ворога та заощаджувати в грі.

tebapit / Бріанна Гілмартін

Завантажте та відтворіть демонстрацію з Інтернет-магазину Nintendo 3DS

“Bravely Default” має демонстрацію 3DS, яку ви можете безкоштовно завантажити з Інтернет-магазину Nintendo 3DS. Але тоді як більшість демо-версій просто пропонують вам фрагмент всієї гри, попередній перегляд “Сміливо за замовчуванням” – це самостійна пригода. Він розроблений спеціально, щоб дати гравцям відчути, як працює унікальна бойова система “Сміливо за замовчуванням”. Він також пропонує широкий вибір “вакансій” (навичок класу), які ви можете змінити на льоту, пропонуючи вам можливість визначитися з обраними, перш ніж зануритися в повну пригоду. Якщо ви пройдете демонстрацію, ви отримаєте бонусні предмети та броню, які можна перенести в повну гру. Ви також можете перевести частину свого населення з міні-гри з відбудови міста Норенде (до двадцяти людей).

Створіть магазини зброї, броні та аксесуарів Норенде

На початку гри вам дають шанс розпочати воскрешати рідне місто Тіз Норенде. Не ігноруйте цю, здавалося б, тривіальну міні-гру; це ваш ключ до неймовірного обладнання, яке послужить вам добре протягом усієї вашої пригоди. Щоб придбати речі, виготовлені в Норенде, поговоріть із Авантюристом. Він чудовий чувак у червоному, який бовтається у більшості міст та підземель.

Набирайте жителів села Норенде

Існує два способи вербувати жителів села Норенде: StreetPass з іншими гравцями «Сміливо за замовчуванням» або вербувати людей через з’єднання Wi-Fi. Якщо ви живете в малонаселеному районі, найкращий вибір – вийти в Інтернет. Поговоріть з Авантюристом і виберіть Зберегти. Потім виберіть Оновити дані з підменю. Ви можете оновлювати свої дані раз на день. Майте на увазі, що оновлення пускає як жителів села, так і Немесеса у ваше місто.

Зверніть увагу на рівень Немесеса перед тим, як заручитися

Коли ви оновлюєте свої дані для Norende або зустрічаєте нових жителів села через StreetPass, монстри під назвою “Nemeses” також будуть виглядати жахливо. Хоча ці звірі не будуть вам заважати, якщо ви їх не турбуєте, ви можете зняти їх для додаткового виклику. Коли ви відвідуєте Норенде, просто натисніть на монстра і виберіть Бій! Однак перед тим, як це зробити, зверніть увагу на рівень Немезиди! Деякі з них астрономічно потужні, і загибель у бою Немезиди вважається звичайною внутрішньоігровою смертю. Ви можете “відправити” Немесеса в Інтернет, щоб відвідати інші міста, хоча це насправді не змушує монстра покидати ваше власне місто.

Захистіть Немесів, яких Ви хочете тримати поруч

У Норенде можуть жити відразу до семи Немесів. Коли приходить восьмий, він замінює найстарішого Немезиду. Якщо є Немесес, якого ви хочете утримати, щоб битися пізніше, натисніть на нього та виберіть Захистити. Це запобіжить витісненню “Немезиди” з черги. Це хороша техніка, яку слід пам’ятати, якщо Немези 99 рівня продовжують прибувати до вашого села, а ви хочете утримати бійця, котрий знаходиться на 25 рівні управління.

Сміливий за бойові бонуси

“Хоробро за замовчуванням” названо за його бойову систему, яка дозволяє вам “сміливо” загрожувати небезпеці або “за замовчуванням” проти неї. За замовчуванням ви пропускаєте свою чергу, але зберігаєте “хоробру точку”, захищаючись від небезпеки. На додаток до звичайного повороту ви можете накопичити до трьох хоробрих очок. Іншими словами, якщо у вас є три хоробрі точки, ви можете виконати до чотирьох дій за один поворот, після того, як у меню бою виберете “хоробрий”.

Ось кікер: Ти ні мати нагромаджувати сміливі точки, щоб використовувати функцію “сміливий”. Ви можете вибрати хороброго в будь-який час під час бою і діяти чотири рази за один хід. Однак якщо у вас недостатньо хоробрих очок у черзі, ви отримаєте дефіцит стільки ходів, скільки взяли. Якщо ви не будете діяти обережно, ви можете виявити, що не можете діяти протягом декількох обертів. це може призвести до того, що ворог забере з вас значну частину. Однак захоплення – це невеликий ризик, який може принести величезні вигоди. Ви можете заробляти бонуси, якщо добре виступаєте в бою. Наприклад, якщо ви переможете всіх ворогів за один хід, ви отримаєте більше досвіду. І якщо ви виграєте битву, не отримавши шкоди, ви заробляєте ще кілька балів за роботу. Пристрасть може допомогти вам знищити ворогів із швидкою ефективністю, необхідною для цих бонусів. Майте це на увазі, особливо коли ви стикаєтесь зі знайомими ворогами.

Відрегулюйте складність гри в будь-який час відповідно до ваших потреб

Існує багато всього, що ви можете зробити, щоб повозитися з налаштуваннями складності “Сміливо за замовчуванням”. З головного меню гри (X на схемі керування за замовчуванням), виберіть Налаштувати. Потім виберіть Складність. За допомогою цього меню ви можете налаштувати складність гри. Чим легше налаштування, тим сильніші вороги і тим більше очок у них є.

Відрегулюйте швидкість випадкової зустрічі в будь-який час

Можливо, ти злякався, коли вперше почув “Хоробро за замовчуванням”, випадкові зустрічі – епізодичні битви з ворогами, які з’являються з нізвідки. Ця архаїчна бойова система має сучасний поворот, однак: ви можете налаштувати частоту зустрічей у Складність меню. Встановіть його так високо чи низько, як вам подобається. Не забувайте, що вам потрібно боротися, щоб ваша партія зміцніла.

Здатність фрілансера “Master Dungeon” є вирішальною для деяких підземель

Отримавши перші кілька робочих місць, ви, мабуть, захочете скоритись у свій новий одяг якомога швидше. Це добре, але не забувайте про скромного фрілансера. Клас отримує дуже зручні здібності на чотирьох рівнях роботи Майстер підземелля. Dungeon Master дозволяє вам нешкідливо орієнтуватися у підземеллях, таких як піскоструми (які завдають вашої партії статусу “сліпий”), отруйні болота (які вражають всю вашу групу “отрутою”, коли ви вступаєте в них) тощо. Оскільки зцілення вашої вечірки кожного разу, коли ви робите невірний крок, швидко дратує (не кажучи вже про дороге), Dungeon Master – це безцінна навичка.

Потрібно подрібнити? Спробуйте автоматичні бої

Розмежування рівнів і робочих балів може бути складною справою (або заспокійливим, залежно від вашої особистості), але автоматичні бої “Сміливо за замовчуванням” роблять пришпилення швидким. Після введення бажаних бойових команд просто натисніть Y на наступному повороті. Ваші винищувачі виконуватимуть ті самі накази, що були отримані в попередній черзі. Вам також не потрібно вводити команди з кожним новим боєм. Просто натисніть Y на початку бою. І якщо у вас коли-небудь трапляться неприємності, натисніть Y знову, щоб перервати бій і змінити свої команди. Зайве говорити, що автоматична боротьба не завжди є найкращим вибором, коли ти проти боса або борешся з новими ворогами на незнайомій території.

Прискорити битви

Ще одна зручна порада для шліфування: натискання вліво або вправо на цифровій панелі 3DS прискорює бій або сповільнює його. Коли ви на максимальній швидкості, навіть нудні бої спалахують за кілька секунд.

Монк – чудовий ранній клас

Одним із перших класів роботи, до якого ви отримуєте доступ у “Хоробро за замовчуванням”, є Чернець. Чернець – це швидкий персонаж з високою швидкістю та потужною базовою атакою. Плюс, вони найкраще атакують голими кулаками (поки ви не знайдете якоїсь схожої на кігті зброю), економлячи вам набір зброї та броні. Запишіть одного раніше!

Сміливо ярлик

Ще одна порада для шліфувальних машин: натисніть L на своєму Nintendo 3DS сміливо і Р. за замовчуванням. Ви можете змінити цей порядок у налаштування бою опція в конфігурація меню.

Перемикання між японською та англійською мовами (і також змінення тексту)

Ви можете в будь-який час переключитись між японською та англійською мовами, вибравши установки повідомлень від конфігурація меню. Ви також можете змінити екранний текст на одну з декількох мов. Хіба глобалізований світ не чудовий?

Виконайте підручникові квести для предметів

Підручникові квести (доступні через меню на нижньому екрані, де ви також отримуєте доступ до Norende та меню збереження) винагороджують вас предметами за виконання певних простих завдань, наприклад “Одягніть зброю обома руками”. Це хороший спосіб запастися цінними речами, вивчаючи механіку “Сміливо за замовчуванням”.

Веселіться!

Спочатку бойова система “Сміливо за замовчуванням” може здатися лякаючою, не кажучи вже про всі робочі місця, які зрештою вам дозволено обирати (так само викликає трепет, якщо ви не знайомі з традиційною системою робочих місць серії “Останні фантазії”).

Не збивайтесь

І демо, і повна гра обов’язково полегшать вас до дії. Досить важко програти проти ранніх ворогів, і проходить деякий час, перш ніж вас кинуть проти справді грізних ворогів.

Запам’ятайте: Ви можете в будь-який час відрегулювати складність гри, і зброя від Norende може вам допомогти. І навіть якщо ви вирішите не розвивати Norende, ніякого поту! Ви будете чудово справлятися зі звичайним обладнанням гри. Всякий раз, коли ви застрягли на чомусь, прочитайте енциклопедію Ringabel (доступна через меню внизу). Він наповнений короткими, зрозумілими інструкціями, які в найкоротші терміни повернуть вас на шлях. Йди сміливо вперед.