Saltar al contenido

Поради та підказки «Minecraft» від Xbox Live

15 de abril de 2021

У цій статті

Зараз, коли Minecraft працює на XBLA, багато людей переживають гру вперше. У нас є декілька порад та підказок щодо поширених питань та проблем, з якими стикаються гравці, які вперше зустрічаються.

Змістовий покажчик

Використовуйте World Generator Seeds

Коли ви починаєте нову гру, вас запитують, чи хочете ви використовувати насіння. Насіння в цьому контексті стосуються того, що гра завантажує конкретні світи, а не дозволяє їй випадковим чином генерувати такий для вас. Це дозволяє іншим людям починати все в тому ж світі. Навіть якщо всі починають в одному світі, це не буде однаково, коли всі закінчать. Деякі приклади насіння включають (чутливі до кришок):

 • гаргамель
 • Найчорніша діра
 • Виїмка
 • Апельсинова сода
 • Ельфійська пісня
 • v
 • 404

Ви можете використовувати буквально будь-які слова, фрази чи цифри, які хочете в генераторі – просто пам’ятайте, що ви використовували, щоб пізніше поділитися цим із друзями, якщо знайдете хороше.

Поставте мету

Мало інших ігор дозволяють вам просто вирушити у світ і зайнятися своїми справами. Дійсно просто Skyrim, Fallout 3 і Dead Rising на Xbox 360. Для багатьох гравців ігри з відкритим світом – це мрія, яка дозволяє вам робити що завгодно. Однак для деяких геймерів відсутність чітких цілей виводить їх з гри, і їм важко цим насолоджуватися. Наша порада щодо Minecraft – це конкретно ставити собі цілі. Випадкове блукання та копання нікуди вас не діне. Натомість виберіть сайт і починайте робити справжню шахту. Виберіть сайт і починайте будувати щось чудове. Виберіть потрібний вам ресурс – шерсть, цукровий очерет, квіти для барвників тощо – і вирушайте на пошук. Якщо ви ставите перед собою конкретні цілі, набагато легше потрапити в потік гри, а не блукати без структури.

Використовуйте Крауч!

Ви знаєте, коли ти блукаєш, а ліанер вискакує з нізвідки, і ти панікуєш і випадково клацаєш правою палицею. Цей маленький «худий» – це присідання, і це одна з найважливіших речей, яку ви будете використовувати, коли ви почнете будувати речі. Присідання дозволяє вам в основному звисати зі скель, не турбуючись про падіння. Неможливо впасти, коли ти присів. Він також має перевагу, дозволяючи вам вийти майже на відкрите повітря, що дає вам правильний кут для розміщення блоків, коли ви хочете почати будувати горизонтально, коли ви знаходитесь у повітрі або ваш зад стирчить збоку скеля.

Знайди діаманти

Пошук алмазів значно полегшує все інше, що ви робите в грі, оскільки це дозволяє вам створити найкращу зброю та броню. Алмазні інструменти видобувають сотні блоків, перш ніж вони зламаються, а також видобувають швидше, ніж будь-які інші інструменти. Отримавши алмазні інструменти, ви ніколи не захочете використовувати щось інше. Однак пошук алмазів – важка частина. Вони з’являються лише в глибинах світу між рівнями 1 і 15 над гірською породою (що означає вниз, наскільки ви можете зайти під землю). Хорошим емпіричним правилом є те, що коли ви потрапляєте в основу шахти, повертайтеся назад на 3 – 4 шари, а потім починайте рити горизонтальні тунелі висотою 4 – 5 кварталів. Зрештою ти вдариш діаманти. Тільки будьте обережні, щоб не заповнювати свої тунелі водою чи лавою, тому тримайте блоки, щоб заповнити ці отвори під рукою, перш ніж це завдасть занадто великої шкоди.

Не дайте монстрам нереститися у вашому домі

Ви повертаєтеся додому після довгого дня видобутку і лягаєте спати, а незабаром після цього вас розбудить зомбі або скелет у вашому нібито безпечному будинку! Щоб цього не сталося, переконайтесь, що ви робите кілька речей:

 • Не кладіть своє ліжко на бруд / траву.
 • Завжди кладіть під свій будинок фундамент і підлогу товщиною в пару шарів (це захищає вас від випадковості, яку ви збудували на вершині печери чи чогось іншого).
 • Переконайтеся, що в будинку є достатньо світла. Факел у кожному куті та кілька факелів уздовж довших стін не дадуть монстрам вийти.
 • Не ставте своє ліжко біля стіни. Натомість поставте його в центр кімнати.

Не будьте занадто гордими, щоб грати на мирних труднощах

Геймери мають дивну гордість за те, що не грають на рівнях складності «Easy». Однак у Minecraft навіть «Легко» може бути досить складним завданням, і нічого не забирає більше, ніж витрачати години та години на створення чогось приголомшливого, лише щоб з’явився повзучий і вирвав з нього величезну порцію. Гра на Peaceful дозволяє вам створювати все, що завгодно, без необхідності ховатися вночі, оскільки в режимі немає монстрів. Якщо / коли вам потрібні матеріали від монстрів (кістки, струни, порох), ви завжди можете збільшити складність під час наступної гри. Якщо ви хочете отримати досвід жаху Minecraft для виживання, неодмінно продовжуйте грати на вищих труднощах. Якщо ви хочете будувати речі, проте мирний шлях – це шлях.

Приборкання вовків

Ви можете приборкати вовків, що блукають по світу, подарувавши їм кістки. У грі не зрозуміло, що для приручення вовка зазвичай потрібно більше однієї кістки. Продовжуйте давати вовчі кістки, поки над нею не спливуть серця, а на ньому червоний комір. Потім воно піде за вами і буде боротися за монстрів за вас.

Коли свині літають

Мабуть, найскладнішим досягненням є отримання свинею стрибнути зі скелі, коли ви їдете на ній. Це виклик із двох частин, оскільки спочатку потрібно знайти сідло, а потім стрибнути свиню зі скелі. Перша частина важка, тому що в підземеллях можна знайти сідла лише в скринях. Раз у вас сідло, то вам доведеться знайти свиню. Знайдіть десь свиню на вершині скелі, а потім одягніть сідло і катайтеся на ній. Ви не зможете керувати свинею, ви просто готові до їзди, але що ви можете зробити, це вдарити свиню, що змушує її трохи стрибнути. Пробийте його, коли ви їдете на ньому поруч зі скелею, і свиня, швидше за все, відразу стрибне, даючи вам досягнення.

Переконайтеся, що ви плануєте матеріал заздалегідь

Будівельний матеріал – це чудово, але заздалегідь трохи попрацюйте. Ви не хочете просто навмання закласти фундамент для будинку вашої мрії, аби лише через години виявити, що всі розміри виглядають нерівно і нерівномірно. Одна порада – переконайтеся, що ваші розміри непарні. Це полегшить центрування вікон та дверей та забезпечить вертикальні лінії даху. Коли ви плануєте щось заздалегідь, це також полегшує реалізацію шалених дизайнерських функцій, таких як лава або водоспади внизу, фонтани або щось інше, про що ви можете мріяти. Не бійтеся зробити трохи тераформінгу, щоб речі виглядали як слід. З часом і зусиллями навіть найвищі гори можна розрівняти.

Економте часто

Ви знаєте, що маленька піктограма, яка вискакує в кутку екрана, як гра автоматично зберігається? Насправді це не економія, як ви очікуєте. Це економить те, що є у вашому інвентарі, але не зберігає ваш реальний ігровий світ. Обов’язково переходьте до меню та регулярно зберігайте, інакше ви втратите все, що будували.

Поділіться знімками екрана

Ви можете поділитися своїми скріншотами гри, але для цього потрібно мати обліковий запис Facebook. Все, що вам потрібно зробити, це призупинити гру і натиснути «Y» в меню. Потім гра дозволить вам поділитися тим, що ви дивитесь у Facebook. Ми радимо створити для цього другий акаунт у Facebook, щоб ви не спамували всіх своїх друзів та родину мільйоном екранів Minecraft.

Розділений екран працює лише на HDTV

Якщо ви купуєте Minecraft XBLA, сподіваючись зіграти в мультиплеєрі з розділеним екраном, майте на увазі це: це працює лише на телевізорах високої чіткості. Якщо у вас все ще є SDTV, ви не можете відтворювати Minecraft з розділеним екраном. Ми не знаємо, чому ви б сьогодні грали в Xbox 360 на SDTV, коли телевізори високої чіткості досить бідні, але, мабуть, все ще є люди, які застрягли в погані старі дні стандартної роздільної здатності 4: 3.